اخبار روز حوادث ؛ پیکر دختربچه ۹ ساله غرق شده، پس از ۲۵ روز در رودخانه کرج پیدا شد / اعتراف دروغ برای نجات مادر

نگام ؛ حوادث _ کنترل نکردن خشم بار دیگر به قتل منجر شد ؛ شربت را خوردم و بیهوش شدم ؛ شهناز گفته بود هم سن و سال برادرم است اما او ۴۷ سال داشت ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

پیکر دختربچه ۹ ساله غرق شده، پس از ۲۵ روز در رودخانه کرج پیدا شد

معاون امداد ونجات هلال‌احمر البرز گفت: پس از ۲۵ روز تلاش، جسد دختربچه غرق شده کرجی پیدا شد. این دختر ۹ ساله‌ای که به همراه خانواده‌اش برای تفریح به داخل باغی در روستای آدران رفته بود، برای بازی به کنار رودخانه می‌رود که شدت آب رودخانه، دختر را با خود می‌برد. پس از غرق شدن کودک، پدرش نیز برای نجات وی به داخل رودخانه رفته و وی نیز غرق می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اعتراف دروغ برای نجات مادر

یک سال قبل مأموران پلیس از طریق گزارش‌های مردمی باخبر شدند زنی به نام زهره در محله‌ای موادفروشی می‌کند. اهالی به مأموران گفتند که این زن امنیت محله را به هم ریخته و معتادان زیادی در محل رفت‌وآمد می‌کنند.با توجه به این گزارش بود که مأموران به محل مراجعه کردند و با حکم قضائی وارد خانه شدند. آنها بعد از بررسی خانه ۱۰۸ گرم شیشه و ۴۰ گرم هروئین از خانه کشف کردند. زهره ادعا کرد این مواد متعلق به پسرش است و او مواد توزیع می‌کند. رامین نوجوان ۱۷ساله نیز گفته‌های مادرش را تأیید کرد و گفت که مادرم نقشی در توزیع این مواد ندارد. وقتی رامین به دادسرا منتقل شد و فهمید که ممکن است مجازات سنگینی در انتظارش باشد، گفته‌هایش را انکار کرد و گفت: برای اینکه مادرش را نجات دهد چنین ادعایی را مطرح کرده ‌است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کنترل نکردن خشم بار دیگر به قتل منجر شد

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد از قتل جوان ۲۲ ساله توسط مرد ۳۴ سال در اثر نزاع و درگیری لفظی و نیز کنترل نکردن خشم و و به اخلاق و رفتار اسلامی خبر داد.سرهنگ «علی‌اکبر قربانی» در تشریح این خبر اظهار کرد: طی بررسی‌های به‌عمل آمده فرزند متهم فراری از صاحب‌کار خود به پدرش شکایت کرده و پدر عصبانی به سراغ صاحب مغازه رفته و با وی درگیر شد.وی در ادامه افزود: بر اثر این درگیری صاحب مغازه با ضربات چاقو مصدوم و به علت خونریزی شدید پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.فرمانده انتظامی تایباد گفت: جستجوی پلیس برای دستگیری متهم فراری و بررسی تکمیلی پرونده قتل با دستور مراجع قضایی ادامه دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شربت را خوردم و بیهوش شدم ؛ شهناز گفته بود هم سن و سال برادرم است اما او ۴۷ سال داشت

چندی پیش خانم روانشناسی به پلیس رفت و از خواستگار خود و خانواده اش شکایت کرد. او گفت: مدتی قبل در اینستاگرام با صفحه فروش لباس های خارجی مواجه شدم. در حقیقت صاحب صفحه که دختر جوانی به نام فتانه بود مزون لباس داشت و از ترکیه و چین جنس وارد می کرد. از لباس ها خوشم آمد و شروع به چت در اینستاگرام کردم. مدتی از این آشنایی گذشت و رابطه ما صمیمی تر می شد. زمانی که فتانه متوجه شد من روانشناس هستم و در کلینیکی مشغول به کارم از من خواست با دختر خواهرش که کمی مشکل روحی داشت صحبت کنم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ پیکر دختربچه ۹ ساله غرق شده، پس از ۲۵ روز در رودخانه کرج پیدا شد / اعتراف دروغ برای نجات مادر

Comments are closed.