انتقاد نماینده مجلس ایران از هدیه شش میلیارد تومانی شهرداری تهران در قالب اهدای ۲۰ بیلبورد تبلیغاتی به بازیگر زن

 

نگام ، فرهنگ و هنر _ محمدصادق حسنی، سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران اخیرا در جریان اکران خصوصی نخستین مستند ورزشی ساخته بهاره افشاری، به مناسبت تولد وی و ساخت این مستند ۲۰ بیلبورد تبلیغاتی در سطح شهر تهران به ارزش شش میلیارد تومان برای تبلیغ فیلمش اهدا کرد که این موضوع انتقاداتی را در پی داشته است.

 

سارا آکالین

 

سیده فاطمه ذوالقدر، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ایران از اهدای ۲۰ بیلبورد تبلیغاتی از سوی سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران به این بازیگر برای ساخت نخستین فیلمش، انتقاد و تصریح کرد: ساخت نخستین فیلم مستند از سوی یک خانم بازیگر موضوع قابل تقدیری است اما چنین هدیه‌ای از سوی شهرداری تهران حساسیت‌زا خواهد بود.

وی در گفتگو با خبرگزاری “خانه ملت”، افزود: بسیاری از اقشار دیگر اعم از هنرمندان سینما و سایر هنرها نیز نیاز به این بیلبوردها دارند لذا اهدای ۲۰ بیلبورد با ارزش بالا باعث گلایه‌مندی و رواج تبعیض می‌شود.
این نماینده مجلس گفت: در شرایط فعلی اقتصادی کشور، این بیلبوردها برای تولیدکنندگان محصولات بیش از دیگران مورد نیاز است تا به صورت رایگان بتوانند محصولات و خدمات خود را ارائه کنند لذا چنین هدیه‌ای سطح توقع در جامعه را افزایش می‌دهد.

ذوالقدر در ادامه با بیان اینکه هدیه‌های این‌چنینی از سوی شهرداری به عنوان یک نهاد عمومی به یک قشر خاص می‌تواند روی افکار عمومی اثر منفی بگذارد، عنوان کرد: شهرداری باید به این مسائل توجه کرده و از حواشی دوری کند که گلایه‌مندی را در سطح جامعه برنیانگیزد.

وی با بیان اینکه اقدام سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران غیرمنطقی و بدون تأمل و هماهنگی بوده است، خاطرنشان کرد: جامعه روی این مسائل حساس است و شهرداری به عنوان یک سازمان بزرگ در پایتخت باید نظارت بر سازمان‌های تابعه خود را بیش از پیش تقویت کند.

One thought on “انتقاد نماینده مجلس ایران از هدیه شش میلیارد تومانی شهرداری تهران در قالب اهدای ۲۰ بیلبورد تبلیغاتی به بازیگر زن

Comments are closed.