اخبار روز حوادث ؛ بازیگر مشهور ایرانی که به خاطر جاسوسی اعدام شد + عکس / قتل زن جوان با ضربات چاقو در راه دادگاه خانواده

نگام ؛ حوادث _ مرد مسافرکش: من تجاوز نکردم، این زن با اعلام نارضایتی از شوهر سومش به من پیشنهاد رابطه داد  ؛ پدر عصبانی صاحب کار پسرش را کشت ؛ پسرم را فروختیم، شوهرم موتور خرید!  ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

بازیگر مشهور ایرانی که به خاطر جاسوسی اعدام شد + عکس

حمید داودآبادی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:”فریدون ابوضیا” (ابوالضیاء) متولد ۱۳۱۷ در تبریز، از بازیگران سینمای ایران بود که در ۱۰ فیلم سینمایی ایفای نقش کرد.ابن هنرپیشه چشم آبی، به دلیل نوع خاص چهره و فیزیک صورتش، در غالب فیلم ها نقش جاسوس و آمریکایی بازی می کرد.ابوضیا سرانجام ۵ مرداد سال ۱۳۷۵ به جرم ارتباط با گروه معروف به “زنده دل”، جاسوسی برای بیگانگان و در اختیار قرار دادن اطلاعات نظامی به خارجی ها در دوران جنگ تحمیلی، به حکم دادگاه انقلاب اسلامی اعدام شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قتل زن جوان با ضربات چاقو در راه دادگاه خانواده

قرار بود به دفترخانه برویم که با میترا بحثم شد، وی چاقویی را که با آن خودزنی کرده بود، روی گلویش گذاشت، من نیز در یک لحظه عصبی شدم، چاقو را از دستش گرفتم و …صبح روز گذشته مرد جوانی به نام پدرام با حضور در پلیس آگاهی پایتخت اعلام کرد که همسرش را روز چهارشنبه (۲۰ تیر جاری) در اسلامشهر به قتل رسانده و به خاطر عذاب وجدان تصمیم گرفته خودش را به پلیس معرفی کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرد مسافرکش: من تجاوز نکردم، این زن با اعلام نارضایتی از شوهر سومش به من پیشنهاد رابطه داد

این زن گفت: مرد راننده من را به عنوان مسافر سوار کرد و به راه افتاد. من چند جایی کار داشتم و با خودم فکر کردم که ماشین را به‌صورت دربستی کرایه کنم که در راه یک‌دفعه متوجه شدم مرد راننده تغییر مسیر داد و بعد هم من را مورد آزارواذیت قرار داد. من چندباری سعی کردم فرار کنم اما نتوانستم او حتی پول و کارت بانکی من را گرفت و هرچه پول نقد داشتم هم از من گرفت تا‌ اینکه در فرصت مناسب از ماشین پیاده شدم و از مردم درخواست کمک کردم که یک موتورسوار کمکم کرد و بعد هم من را به کلانتری رساند.این در‌حالی بود که مرد موتورسوار هم اظهارات زن جوان را تأیید کرد و گفت: من دیدم زنی فریاد می‌زند و کمک می‌خواهد مردم دور ماشین پرایدی جمع شده‌ بودند و می‌خواستند به زن کمک کنند، اما مرد راننده با گفتن اینکه دعوا خانوادگی است، دخالت نکنید سعی داشت زن را به داخل ماشین بیندازد. زن فریاد می‌زد دروغ می‌گوید من این مرد را نمی‌شناسم و من هم برای اینکه به موضوع مشکوک بودم، مقاومت کردم و با ترفندی مرد را بیرون کشیدم و زن را نجات دادم و با خودم به کلانتری آوردم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پدر عصبانی صاحب کار پسرش را کشت

خبر قتل مرد جوانی در شهرستان تایباد به پلیس گزارش شد. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد این جوان از سوی پدر شاگرد مغازه‌اش به قتل رسیده و متهم نیز فرار کرده است. فرزند متهم فراری اظهار داشت که چند روز قبل از صاحب‌کار خود به پدرش شکایت کرده و پدر عصبانی به سراغ صاحب مغازه رفته و با وی درگیر شده است.بر اثر این درگیری صاحب مغازه با ضربات چاقو مصدوم و به علت خونریزی شدید پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پسرم را فروختیم، شوهرم موتور خرید!

«فکرش رو هم نمی‌کردم که برای آخرین بار در آغوشم است، اما اتفاق افتاد، یه بچه که بدنش نبض داشت و می‌تونست فقط با شیرخشک و شکمِ سیر خوشحال باشه رو داد بهشون، به جاش با یه موتور برگشت خونه، یه میلیون هم انداخت جلوم و گفت؛ «برو باهاش خرید کن، برو باهاش لباس بخر”، پوریا رو فروخت تا جاش اسکناس بگیره، به خودم که اومدم، همه وسایل خونه رو شکسته بودم.»پسرم را فروختیم، شوهرم موتور خرید!

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید