اخبار روز ورزشی ؛ علیرضا فغانی چرا شاکی است؟ / حسینی: بعد از خط خوردنم برخی جو را خراب کردند

نگام ؛ ورزشی _ شگفت‌زدگی سردبیر فوتبال خارجی مارکا از رفتار ایرانی‌ها پس از جام جهانی! ؛ آقااوغلو: ۱۰۰ دلال قیمت حسینی را بالا بردند ؛ این ۴ باشگاه مهاجم تیم‌ملی را می‌خواهند از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

علیرضا فغانی چرا شاکی است؟

علیرضا فغانی داور سرشناس کشورمان که همراه با کمک هایش باید بازی رده بندی جام جهانی را قضاوت کند، از انتشار عکس هایش در بازی نیمه نهایی شاکی است.او در ورزشگاه در حال خوش و بش با داور بازی فینال و همسرش بوده که سوژه عکاسان ایرانی شده است.تفاوت فرهنگی میان ایران و برزیل این بار سبب شده تا او و عکس هایش را گروهی از رسانه های تندرو سوژه کنند و سلفی گرفتنش با همسر دوستش در کنار خود داور برزیلی را با تیترهای تصاویر منشوری فغانی منتشر کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آنهایی که گفتند مردم پشت تیم ملی نیستند؛ عذرخواهی کنند ؛ حسینی: بعد از خط خوردنم برخی جو را خراب کردند

سیدجلال حسینی که ۲ روزی است همراه با کاروان پرسپولیس از کرواسی به تهران رسیده، در فاصله چند روز مانده به شروع لیگ برتر درباره شرایط سرخپوشان و همچنین خط خوردنش از لیست تیم ملی برای جام جهانی صحبت هایی با رادیو تهران انجام داد که مشروح آنها در ادامه آمده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شگفت‌زدگی سردبیر فوتبال خارجی مارکا از رفتار ایرانی‌ها پس از جام جهانی!

خوان کاسترو سردبیر بخش فوتبال خارجی روزنامه و سایت مارکا و یکی از معروف ترین خبرنگاران ورزشی دنیا می گوید: «راستش فکر می کردم بعد از جام جهانی در ایران برای این موفقیت بزرگ تیم ملی‌تان یک جشن بزرگ برپا باشد. تیم ایران نمایشی آبرومندانه جلوی اسپانیا و پرتغال داشت و با کمی بدشانسی از گروه بالا نرفتید.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خشم رئیس باشگاه ترابوزان از واسطه ها ؛ آقااوغلو: ۱۰۰ دلال قیمت حسینی را بالا بردند

احمد آقااوغلو رئیس جدید باشگاه ترابوزان در پی جنجال های رقم خورده پیرامون خریدهای جدید تابستانی در گفتگویی با سایت haber61 ترکیه به تشریح آخرین تحرکات در بازار پرداخت و مدعی شد دو بازیکنی که در یک قدمی امضای قرارداد و پوشیدن پیراهن ترابوزان بودند به خاطر ورود بی دلیل انواع واسطه ها و دلالان به پروسه مذاکرات آنها با سایر باشگاه ها حالا با مشکلاتی روبرو شده اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

این ۴ باشگاه مهاجم تیم‌ملی را می‌خواهند

شماره ۱۰ تیم ملی ایران شاید از باشگاه المپیاکوس یونان جدا شود. این باشگاه قصد دارد از فروش کریم پول خوبی به جیب بزند. به نوشته گاتزتای یونان، انصاری فرد با پیشنهاد ۴ باشگاه بشیکتاش، فنرباغچه، آگزبورگ آلمان و همینطور اشتورتگارت روبروست و به زودی در این باره تصمیم گیری خواهد کرد. انصاری فرد در آخرین گفت و گوی خود پیش از ترک ایران گفته بود هنوز وضعیتش مشخص نیست و نباید فراموش کرد باشگاه المپیاکوس هم خود از باشگاههای قدیمی و نامی اروپاست که ماندن در آنجا هم برایش افتخار است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز ورزشی ؛ علیرضا فغانی چرا شاکی است؟ / حسینی: بعد از خط خوردنم برخی جو را خراب کردند

Comments are closed.