اخبار روز ورزشی ؛ ستاره دوم چگونه روی سینه فرانسه نشست؟ / رئیس جمهوری که فینال جام جهانی را بهم ریخت!

نگام ؛ ورزشی _ غیبت بیرانوند در تمرین/ شاید تکلیف دروازه‌بان پرسپولیس امروز مشخص شود ؛ فغانی: حساب کرده‌اند که ما میلیاردر شده‌ایم/ با این تحریم‌ها معلوم نیست کی پول‌مان را بگیریم ؛ ضرب الاجل تمام شد ولی مشکلات پابرجاست/ کی‌روش خلف وعده می‌کند؟ ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

شب فرانسوی؛ آواز زیر باران ؛ ستاره دوم چگونه روی سینه فرانسه نشست؟

فقط آن موقع بود که فرانسوی ها مطمئن شدند که آنها جام جهانی پر از هرج و مرج و بیخیالی را با روحیه جنگندگی خود به دست آوردند. در نهایت، فرانسوی ها همگی کنترلشان را از دست دادند.البته که با سوت پایان آنها جشن گرفتند، پیروزی ۴-۲ مقابل کرواسی: هوگو لوریس رهبر تیمش در یک جشن ایسلندی بود. بازیکنان دور دشان جمع شدند و مربی را به هوا می‌انداختند. بیش از نیمی از بازیکنان به سوی سکوها رفتند تا پرچم فرانسه را به زمین بیاورند. عادل رامی و اولیویه ژیرو دور زمین می‌دویدند و با هواداران به شادی می‌پرداختند ولی وقتی به هواداران کرواسی نزدیک می‌شدند، سعی می‌کردند این رفتار را کنترل کنند. در بالای ورزشگاه و در قسمت VIP، امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه نیز خوشحالی شبیه به بازیکنان داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چهره ویژه کرواسی در روسیه ۲۰۱۸؛ رئیس جمهوری که فینال جام جهانی را بهم ریخت!

کولیندا کیتاروویچ رئیس جمهور کرواسی یکی از چهره شاخص جام جهانی بود که حمایت او از تیم ملی کشورش به شدت مورد توجه رسانه ها و دوستداران فوتبال قرار گرفته بود.البته نشست ناتو باعث شد کیتاروویچ قادر به تماشای دیدار نیمه نهایی کشورش با انگلیس و صعود آنها به فینال جام جهانی نباشد اما او برای دیدار فینال دوباره راهی مسکو شده و در کنار دیگر سیاسیون بازی را تماشا کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

غیبت بیرانوند در تمرین/ شاید تکلیف دروازه‌بان پرسپولیس امروز مشخص شود

علیرضا بیواند که روز گذشته در تمرین پرسپولیس غایب بود، صبح امروز هم در تمرین تیمش حاضر نشد تا شایعه جدایی او از  پرسپولیس جدی‌تر شود.دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس که پس از بازگشت تیم ملی از جام‌جهانی با پیشنهادات خارجی خوبی مواجه شده، حالا به دنبال کسب رضایت باشگاه پرسپولیس است تا بتواند به یکی از پبشنهادات اروپایی خود جواب مثبت دهد.ظهر امروز قرار است با برگزاری جلسه‌ای در باشگاه پرسپولیس درباره جدایی بیرانوند تصمیم نهایی اتخاذ شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

فغانی: حساب کرده‌اند که ما میلیاردر شده‌ایم/ با این تحریم‌ها معلوم نیست کی پول‌مان را بگیریم

فغانی که حالا پدیده داوری فوتبال آسیاست، توانسته سطح داوری فوتبال ایران را بالاتر از همیشه ببرد. این اولین بار است که یک داور ایرانی چنین درخششی در جام جهانی داشته. فغانی با قضاوت مسابقه رده بندی جام جهانی، به افتخاری بزرگ رسید، هرچند که او می‌توانست داور بازی فینال هم باشد اما فیفا چنین تصمیمی نگرفت. با فغانی در روسیه گفت‌وگو کرده‌ایم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ضرب الاجل تمام شد ولی مشکلات پابرجاست/ کی‌روش خلف وعده می‌کند؟

با اتمام بازی‌های ایران در جام جهانی، کارلوس کی‌روش به همراه کاروان تیم ملی به ایران بازگشت و بلافاصله قبل از رفتن به مرخصی بعد از جام جهانی، مذاکراتش را با فدراسیون فوتبال بر سر تمدید قرارداد آغاز کرد اما برای تحقق این موضوع، ابتدا خواسته‌هایش را با فدراسیون فوتبال در میان گذاشت.او در آخرین روز خروجش از ایران خواسته‌هایش را که همانند چند سال گذشته عبارتند از هماهنگ کردن اردوها و بازی‌های تدارکاتی در فاصله ۶ ماه تا جام جهانی، حل مشکل سربازی بازیکنان و … را در میان گذاشت و خاطرنشان کرد که در هفت سال گذشته بارها اردوها و بازی‌های تدارکاتی او برای آماده سازی تیم ملی به دلایل مختلفی لغو شده است و این همان موضوعی است که دیگر نمی‌خواهد شاهد آن باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید