اخبار روز حوادث ؛ مریم فرجی، چرا به دست نامزد سابقش کشته شد؟ / در را که به رویش باز کردم من را هل داد و کارش را انجام داد + عکس / محاکمه عامل تعرض به پسربچه‌ها در کانال آب

نگام ؛ حوادث _ خلبان هواپیمای تهران ـ یاسوج عامل اولیه سقوط نبوده است ؛ زنی به‌خاطر این‌که شوهرش، ماشین سانتافه او را با جرثقیل برده بود، باعث مرگ همسرش شد ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

مریم فرجی، چرا به دست نامزد سابقش کشته شد؟

مریم فرجی ۳۳ ساله دی ماه سال گذشته و در جریان اغتشاشات خیابانی دستگیر و پس از محاکمه در دادگاه انقلاب تهران به حبس و ممنوعیت خروج از کشور محکوم شده بود. همزمان با ناپدید شدن دختر جوان، افرادی با انتصاب خود به عنوان دوست مریم سعی کردند ناپدید شدن او را به ماجرای دستگیری و محاکمه اش ارتباط دهند .با گذشت ده روز از ناپدید شدن دختر جوان، دیروز راز قتل او فاش شد. پس از افشای راز قتل دختر جوان برخی سعی کردند قتل او را به دستگاه های امنیتی ارتباط دهند آنها در داستانسرایی خود همچنین تلاش کردند، با ایجاد فضایی عاطفی مخاطب را با خود همراه کنند و مدعی بودند خانواده مریم قبول نکردند با حضور در پزشکی قانونی، جسد سوخته را شناسایی کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

در را که به رویش باز کردم من را هل داد و کارش را انجام داد + عکس

ماجرای این پرونده جنایی از شب هفدهم بهمن سال گذشته هنگامی آغاز شد که خبر قتل مردی با ضربات چاقو، در بی سیم های پلیس پیچید. دقایقی بعد ماموران انتظامی ماجرای نزاع خانوادگی در محله علی آباد شهرک مهرگان را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی کاظم میرزایی در بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد تحقیقات در این باره آغاز شد.بررسی های مقدماتی نشان داد جوان ۲۵ ساله (میثم) با سه ضربه چاقو به قتل رسیده و ضارب نیز به مکان نامعلومی گریخته است. بنابراین بازپرس شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد پس از انجام یک سری تحقیقات میدانی، دستور دستگیری برادر زن مقتول را صادر کرد و از کارآگاهان خواست شبانه برای ردیابی متهم فراری اقدام کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

محاکمه عامل تعرض به پسربچه‌ها در کانال آب

۲۷ دی سال گذشته مأموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس دریافتند پسری نوجوان مورد آزار و اذیت راننده یک پراید قرار گرفته است. این راننده شیطان صفت به بهانه‌ای پسرک را فریب داده و در دام سیاهش گرفتار کرده بود.پس از شکایت والدین این پسر نوجوان، پلیس آگاهی تحقیقاتی را برای یافتن متهم آغاز کرد و چند روز بعد هم نوجوان‌های دیگری به پلیس آگاهی رفتند و از همان مرد فراری به اتهام آزار و اذیت شکایت کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پارسایی:خلبان هواپیمای تهران ـ یاسوج عامل اولیه سقوط نبوده است

بهرام پارسایی، با بیان اینکه «کمیسیون اصل ۹۰، ۲۵ اردیبهشت نشستی را با حضور وزیر راه و مسئولین مربوطه از سازمان هواپیمایی و شرکت فرودگاه‌ها و کمیته بررسی سانحه داشت» اظهار داشت: ما یکسری مکاتباتی داشتیم که جواب مشخصی دریافت نکردیم و علی‌رغم صراحت قانون و همینطور تاکید وزیر محترم راه مبنی بر تسریع در ارسال مدارکی که کمیسیون درخواست کرده متاسفانه با گذشت دو ماه یا جواب نگرفته‌ایم و یا تعدادی از جواب‌ها با استعلام کمیسیون غیرمرتبط است.وی با بیان اینکه «طبق قانون، عدم پاسخگویی به مکاتبه کمیسیون اصل ۹۰ و یا پاسخ غیرمرتبط جرم تلقی می‌شود» تصریح کرد: کمیسیون اصل ۹۰ پیگیر این موضوع بوده و در صورت ادامه این روند نسبت به معرفی این افراد به دستگاه قضایی اقدام خواهد کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زنی به‌خاطر این‌که شوهرش، ماشین سانتافه او را با جرثقیل برده بود، باعث مرگ همسرش شد

مرد مسافرکشی که در ماجرایی پیچیده مرد نسبتا مسنی را زیر گرفته و باعث مرگ او شده بود، صبح دیروز در دادسرای جنایی تهران ماجرا را تعریف کرد.این جوان هنگامی‌که در برابر بازپرس مدیرروستا- بازپرس ویژه قتل- حاضر شد، گفت: من قبلا در بازار  مبل کار می‌کردم اما از وقتی ورشکسته شدم، با پراید مسافرکشی می‌کنم. روز حادثه زنی که بچه‌ای نیز همراهش بود، به‌عنوان مسافر دربستی سوار خودروی من شد تا او را به شهرک غرب ببرم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ مریم فرجی، چرا به دست نامزد سابقش کشته شد؟ / در را که به رویش باز کردم من را هل داد و کارش را انجام داد + عکس / محاکمه عامل تعرض به پسربچه‌ها در کانال آب

Comments are closed.