اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ کاهش فشارخون در کمتر از ۵ دقیقه به روش چینی ها / ۶ ترفند ارزان که دندان‌هایتان را مثل مروارید سفید می‌کند

نگام ؛ سلامت و پزشکی _  علائم اولیه ام اس چیست؟ ؛ مراقبت از پوست در شب برای پیشگیری از پیری زودرس  ؛ برنزه کردن پوست در تابستان با چند روش بدون ضرر!! ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

کاهش فشارخون در کمتر از ۵ دقیقه به روش چینی ها

فشارخون بالا یک بیماری مزمن است که در آن فشار خون در شریان‌ها بالا می‌رود. به دنبال این افزایش فشار، قلب باید برای حفظ گردش خون در رگ‌های خونی شدیدتر از حالت طبیعی فعالیت کند. فشار خون بالا خطرات جدی را به همراه دارد و حتی در برخی موارد بالا رفتن فشار خون باعث خون‌ریزی مغزی می‌شود، به همین دلیل ضرورت دارد که فشار خون را کاهش داد و کنترل کرد. در این مطلب شیوه ی جالب چینی ها برای کاهش فشار خون در کمتر از ۵ دقیقه را به شما معرفی می کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۶ ترفند ارزان که دندان‌هایتان را مثل مروارید سفید می‌کند

لایه بیرونی دندان شامل میناست که بخشی تقریبا سفید رنگ  است و از ساختار دندان‌ها محافظت می‌کند؛ در زیر این بخش  لایه‌ای بافتی به نام دنتین  به رنگ زرد و قهوه‌ای وجود دارد؛ هنگامی که لایه مینای دندان شروع به تیره‌تر شدن می‌کند، دندان‌ها تیره و زرد رنگ می‌شوند.غذا‌های اسیدی، بیماری لثه و پیری یا افزایش سن می‌تواند موجب نازک شدن مینای دندان شود البته مینای دندان بعضی افراد به طور طبیعی نازک‌تر است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

علائم اولیه ام اس چیست؟

این بیماری مختص اعصاب مرکزی بوده ( مغز و نخاع ) و ایجاد لکه های سفید یا پلاکهای متعددی در مغز می کند.پلاکها گویای سفت شدگی غلافهای سلولهای (میلین ها) عصبی مغز می باشند, که این سفت یا سخت شدگی جلوگیری از انتشار جریان الکترو شیمیایی رشته های عصبی و اختلال در حرکات می شود.به همین دلیل در نتیجه فرمانی که از مغز صادر می شود براحتی به اعضاء و ماهیچه ها نمی رسد و کار براحتی انجام نمی شود. مغز فرمانده, کل بدن بوده و در جایگاه رفیعی قرار دارد. شخص باید دقیقا این اندام مهم و حیاتی را بشناسد و حداکثر مراقبت را از این اندام مهم بنماید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مراقبت از پوست در شب برای پیشگیری از پیری زودرس

پوست در شب خود را بازسازی می‌کند و شب‌ها سرعت روی دادن این پروسه نسبت به روز بیشتر است. به همین دلیل است که کمبود خواب نیز موجب خراب شدن پوست می‌شود.برای مراقبت از پوست، برنامه‌ای ویژه و روزانه داشتن بسیار ضروری است. اکثر افراد هنگام صبح وقت کافی برای پرداختن به سلامت پوست ندارند. اما هنگام شب، پوست وقت دارد خود را بازسازی و ترمیم کند. بسیاری از کارهای روزمره سلامت پوست ما را به‌خطر می‌اندازند چرا که پوست همواره در معرض اشعه‌های ماوراء بنفش و آلودگی‌های محیطی قرار می‌گیرد. بنابراین لازم است شب، به‌عنوان زمانی برای احیای پوست در نظر گرفته شود. اما پوست ما در شب چه تغییراتی می‌کند؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

برنزه کردن پوست در تابستان با چند روش بدون ضرر!!

تمام دخترخانم ها و پسرهای جوان به دنبال راه هایی برای برنزه کردن پوست شان در فصل تابستان هستند. در این بین روش های پرخطر زیادی هستند. اگر تمایل دارید پوست خود را برنزه کنید با ما همراه شوید تا روش های بدون ضرر برای برنزه کردن پوست را به شما آموزش دهیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ کاهش فشارخون در کمتر از ۵ دقیقه به روش چینی ها / ۶ ترفند ارزان که دندان‌هایتان را مثل مروارید سفید می‌کند

Comments are closed.