اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ حجت‌الاسلام غرویان: حجاب واجب است، اما اجباری نیست؛ قوانین مربوط به حجاب باید بازنگری شود/ فهرست فوربز از پردرآمدترین چهره های عرصه سرگرمی

نگام ؛ فرهنگ و هنر _ هنرمندان منتظر اجرای قسم حضرت‌ عباس وزیر کار  ؛ وقتی کارگر ساختمانی بازیگر نقش اول می‌شود ؛ تجمع اعتراضی عوامل «دشمن زن» مقابل سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری + عکس ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

هنرمندان منتظر اجرای قسم حضرت‌ عباس وزیر کار

پس از اعتراضات اهالی فرهنگ و هنر به اقدام اخیر تأمین اجتماعی مبنی بر کسر ۱۶ درصدی رقم قراردادهای هنرمندان به استناد ماده ۳۸ قانون این سازمان، هنرمندان این موضوع را بی‌عدالتی عنوان کردند و با وجود دستور صریح وزیر کار، همچنان این مشکل مسکوت و حل نشده مانده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حجت‌الاسلام غرویان: حجاب واجب است، اما اجباری نیست/ قوانین مربوط به حجاب باید بازنگری شود

حجت‌الاسلام محسن غرویان به روزنامه آرمان گفت: موضوع حجاب توریست‌ها در گذشته کمتر مورد بحث و بررسی قرار گرفته و به همین دلیل از نظر فقهی در این مسأله جای کار بیشتری وجود دارد. این در حالی است که برخی در مقابل تغییر دیدگاه‌های از کارافتاده گذشته مقاومت می‌کنند و اجازه نمی‌دهند چنین موضوعاتی در یک فضای خلاق و همراه با تعامل مورد بررسی قرار بگیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فهرست فوربز از پردرآمدترین چهره های عرصه سرگرمی

مجله فوربز، «فلوید می‌ودر» بوکسور آمریکایی را پر درآمد ترین فرد در عرصه سرگرمی معرفی کرد.می‌ودر در یک سال گذشته ۲۸۵ میلیون دلار در آمد داشته است.بیشتر این درآمد به دلیل پیروزی او در مقابل «کانر مک‌گرگور» در ماه اوت ۲۰۱۷ است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

وقتی کارگر ساختمانی بازیگر نقش اول می‌شود ؛ نوید محمودی: به آدم‌هایی که توانا هستند باید فرصت دیده شدن داد

فیلم سینمایی «رفتن» که حضورهای موفقی درعرصه بین‌المللی داشته است، دومین فیلم بلند سینمایی برادران محمودی است. این فیلم نیز همچون «چند مترمکعب عشق» داستانی عاشقانه دارد و به موضوع مهاجرت افغان‌ها می‌پردازد. نوید و جمشید محمودی که اصالتا افغان هستند، اینبار نیز توانستند تصویر تاثیرگذاری ارائه داده و شرایطی که مهاجران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند را به تصویر بکشند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تجمع اعتراضی عوامل «دشمن زن» مقابل سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری + عکس

مهدی محمدی مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران درباره تجمع دیروز ۲۶ تیرماه محمدحسین فرحبخش تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دشمن زن» به کارگردانی کریم امینی و عوامل این فیلم رو به روی این سازمان گفت: چندی پیش جلسه‌ای با حضور معاون هنری سازمان، مدیرکل حوزه ریاست فرهنگی هنری شهرداری تهران و آقای فرحبخش با هدف حل و فصل موضوع اکران فیلم سینمایی «دشمن زن» در پردیس‌های شهرداری برگزار شد. در جلساتی که داشتیم بنا بر این بود که موضوع از مسیر خود طی شود اما امروز آقای فرحبخش به همراه عوامل فیلم رو به روی سازمان تجمع کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ حجت‌الاسلام غرویان: حجاب واجب است، اما اجباری نیست؛ قوانین مربوط به حجاب باید بازنگری شود/ فهرست فوربز از پردرآمدترین چهره های عرصه سرگرمی

Comments are closed.