اخبار روز اقتصادی ؛ اسم شومن بدهکار یک مؤسسه ورشکسته لو رفت ؛ پالیزدار: او چند میلیارد تومان بدهی دارد!/ سردار پاسدار دزد و معاونش با ۱۳هزار میلیارد تومان اختلاس بازداشت شد!

نگام ؛ اقتصادی _ گزارشی ازبازار دلار و سکه پایتخت؛ قیمت‌هایی‌که آرام نمی‌گیرند ؛ جدیدترین قیمت وام مسکن + محاسبات ؛ نامه تولیدکنندگان پوشاک به پورابراهیمی/مناطق آزادکمرتولیدراشکست ، از مهم ترین اخبار روز اقتصادی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

اسم شومن بدهکار یک مؤسسه ورشکسته لو رفت/ پالیزدار: او چند میلیارد تومان بدهی دارد!!

مهران مدیری مجری برنامه «دورهمی» سال گذشته با شرکت در برنامه هفت و در پاسخ به سوال رضا رشید پور در خصوص اینکه چرا فقط از دولت انتقاد می کنید گفته بود: من مشکلات مردم را می‌گویم و چون دایره مسئولیت های دولت وسیع تر است، هر مساله ای را بگویم درون آن دایره قرار می گیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سردار پاسدار دزد و معاونش با ۱۳هزار میلیارد تومان اختلاس بازداشت شد

مغز متفکر اقتصادی سپاه پاسداران بازداشت شده است. پاسدار «مسعود مهردادی» عضو هیئت مدیره بنیاد تعاون سپاه پاسداران، بانک انصار، شرکت ارتباطات سیار، شرکت مخابرات و همچنین ده‌ها شرکت و نهاد دیگر متعلق به سپاه پاسداران که در «هولدینگ یاس» متعلق به بنیاد تعاون سپاه پاسداران در سمت مدیریت عاملی مشغول به فعالیت اقتصادی بوده، به دلیل مشارکت در اختلاس کلان مالی سیزده هزار میلیارد تومانی به همراه سردار سیف (سجادی‌نیا) قائم مقام خود توسط سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

گزارشی ازبازار دلار و سکه پایتخت؛ قیمت‌هایی‌که آرام نمی‌گیرند

امروز چهارشنبه ۲۷ تیرماه، قیمت‌ها اندکی افزایش یافت. دیروز با توجه به عدم استقبال مردم از تحویل سکه‌هایی که با سررسید ۳ ماهه پیش‌خرید کرده بودند و به تبع آن برآورده نشدن انتظار بازار برای ورود این سکه‌ها به بازار، نرخ‌های بازار به‌خصوص سکه به یکباره جهش پیدا کرد. این روند رو به رشد با شیب کمتر امروز نیز ادامه یافت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جدیدترین قیمت وام مسکن + محاسبات

اخیرا قیمت اوراق تسهیلات مسکنِ بانک مسکن مقداری کاهش داشته، اما قیمت اوراق تسهیلات بانک ملی با مقداری رشد همراه بوده است. با توجه به قیمت های جدید زوج های تهرانی برای گرفتن وام مسکن به علاوه جعاله باید حدود ۱۶ میلیون تومان هزینه کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

نامه تولیدکنندگان پوشاک به پورابراهیمی/مناطق آزادکمرتولیدراشکست

دبیرخانه مشترک تشکل های صنعتی و صنفی پوشاک در نامه ای به رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی و حل و فصل سیاست های غلطی شدند که منجر به وارد آمدن آسیب جدی به بدنه تولید داخلی پوشاک شده است.بر اساس این نامه، اتخاذ سیاست های غلط در مورد مناطق آزاد موجب شده پوشاک خارجی با حمایت های قانونی و بدون پرداخت حقوق و عوارض به سرزمین اصلی سرازیر شده و قدرت رقابت را از تولیدات ایرانی بگیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید