اخبار روز حوادث ؛ کشته و زخمی شدن ۱۱ نفر در پی تصادف کامیون با دو خودرو سواری / یک پرونده جنایی در مشهد؛ دخترم مرده؟ خب دفنش کنید، جنازه‌اش را هم نمی‌خواهم ببینم

نگام ؛ حوادث _ پرونده اسیدپاشی در ایلام/ شوهرخاله دروغ‌گو بازداشت شد ؛ جزئیات دستگیری سارق مسلح بانک ملی + گفت‌وگو با متهم ؛ اعتراف ۲ مردافعانی: زن مسافرکش را به خاطر این‌که گوشی ۵۰۰ هزار تومانی‌مان را گرفت و پس نداد، کشتیم ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

کشته و زخمی شدن ۱۱ نفر در پی تصادف کامیون با دو خودرو سواری

شاهین فتحی در مورد این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۲:۶ دقیقه امروز تصادف بین سه دستگاه خودروی ۴۰۵، تیبا و کامیون در کیلومتر ۳۳ محور آشخانه به جنگل در استان خراسان شمالی اعلام شد که امدادگران برای رسیدگی به محل اعزام شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

یک پرونده جنایی در مشهد/ دخترم مرده؟ خب دفنش کنید، جنازه‌اش را هم نمی‌خواهم ببینم

اوایل بامداد بیست و یکم تیر،خبر کشف جسد دختر ۲۰ ساله در آسانسور یک مجتمع مسکونی به بازپرس شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد داده شد.تحقیقات بازپرس نشان داد: دختر جوان که با چند پسر در پارک آشنا شده بود به لانه مجردی آن ها در یک واحد آپارتمانی رفته است اما باز هم چگونگی مرگ وی داخل آسانسور به معمای پیچیده ای تبدیل شد که قطعات پازل آن به هم ریخته بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پرونده اسیدپاشی در ایلام/ شوهرخاله دروغ‌گو بازداشت شد

روز ۱۵ تیر این مرد به پلیس مراجعه کرد و در حالی که قسمتی از دست و صورتش با اسید سوخته بود گفت: خواهرزاده ۲۳ ساله همسرم و دوستش روی من اسید پاشیده‌اند.وی در تشریح ماجرا گفت: من با همسرم از چند ماه قبل اختلاف شدید داریم و می‌خواهیم جدا شویم. امروز با وانت بارم در حال رانندگی بودم که دو پسر جوان سوار بر یک دستگاه پژو پارس سد راهم شدند و در یک درگیری خیابانی روی من اسید پاشیدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جزئیات دستگیری سارق مسلح بانک ملی + گفت‌وگو با متهم

صبح امروز فردی که صورت خود را با عینک و ماسک پوشانده بود وارد شعبه بانک ملی در محدوده نعمت آباد شده و با شلیک تیر هوایی اقدام به سرقت مقادیری وجه نقد کرد و در حالی که قصد داشت از محل متواری شود، توسط ماموران دستگیر شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اعتراف ۲ مردافعانی: زن مسافرکش را به خاطر این‌که گوشی ۵۰۰ هزار تومانی‌مان را گرفت و پس نداد، کشتیم

ساعت ۱۱ ظهر ۲۴ تیر مرد میانسالی با مأموران کلانتری ۱۸۱ عوارضی تماس گرفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. او گفت: همسرم با خودروی پرایدش مسافرکشی می‌کرد. امروز برای کار از خانه خارج شد اما بعد از آن خبری از او ندارم. هر چه با تلفن همراهش نیز تماس می‌گیرم در دسترس نیست. سابقه نداشت که همسرم چند ساعت بی‌خبر از من و دخترم باشد و این موضوع نگران‌کننده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ کشته و زخمی شدن ۱۱ نفر در پی تصادف کامیون با دو خودرو سواری / یک پرونده جنایی در مشهد؛ دخترم مرده؟ خب دفنش کنید، جنازه‌اش را هم نمی‌خواهم ببینم

Comments are closed.