علی‌ اکبری عضو فراکسیون امید : روحانی با نمایندگان مجلس تعامل لازم را ندارد ، از ابتدای دولت دوازدهم تاکنون با رئیس‌جمهور جلسه مشترکی نداشته‌ایم

 

نگام ، سیاسی _ یک عضو فراکسیون امید معتقد است روحانی تعامل لازم را با نمایندگان نداشته و ‌برگزار نکردن جلسه از سوی رئیس‌جمهور با نمایندگان در حالی است که بسیاری از مسائل با گفت‌وگو حل می‌شود و این یک اصل است.

علی‌ اکبری نماینده شیراز و عضو فراکسیون امید با بیان اینکه تعامل رئیس‌جمهور با نمایندگان مناسب نیست، گفت: تعامل رئیس‌جمهور با نمایندگان یکی از مشکلات کنونی است که دو دلیل می‌تواند داشته باشد یا ایشان مشغله‌های فراوانی دارد و یا انگیزه خاص.

او در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین» گفت: اما به هر جهت روحانی با نمایندگان و سه فراکسیون سیاسی تعامل کمی دارد. دولت نتوانسته حق مطلب را ادا کند و تعامل لازم را با نمایندگان داشته باشد.

این نماینده مجلس با انتقاد از تعامل دولت با نمایندگان، تأکید کرد: از ابتدای دولت دوازدهم تاکنون با رئیس‌جمهور جلسه مشترکی نداشته‌ایم. ایشان تنها در جلسه تقدیم بودجه در مجلس حاضر شدند و جلسه‌ای با فراکسیون‌ها نداشته است.

اکبری گفت: ‌عدم برگزاری جلسه از سوی رئیس‌جمهور با نمایندگان در حالی است که بسیاری از مسائل در گفت‌وگو حل می‌شود و این‌یک اصل است اما اگر تنها مسائل از طریق تریبون‌ها، رسانه‌ها و مطبوعات گفته شود، چیزی می‌شود که در حال حاضر با آن روبرو هستیم و رویه خوبی هم نیست.