اخبار روز ورزشی ؛ اصرار دوباره رسانه ورزشی شهرداری بر ممنوع التصویری علیرضا فغانی با سند و دلیل! / توضیح علی دایی درباره غیبت خانم‌ها در ورزشگاه‌ها به یک رسانه اروپایی

نگام ؛ ورزشی _ آقای افتخاری! کاش زودتر افشاگری می‌کردید تا تکلیف همه معلوم شود ؛ فتحی: تشویش را از ذهن هواداران دور می‌کنیم/ سوپرجام اولویت ماست ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

 

اصرار دوباره رسانه ورزشی شهرداری بر ممنوع التصویری علیرضا فغانی با سند و دلیل!

به رغم تکذیب خبر ممنوع التصویری علیرضا فغانی در رسانه ملی و اعلام احسان شیعه برای دعوت از این داور به شبکه ورزش ، همچنان این شائبه وجود دارد که او ممنوع التصویر است.عدم اعزام هیچ دوربین تلویزیونی به فرودگاه امام برای استقبال از آنها ، این شائبه را ایجاد کرد که این داور برای دست دادن با همسر دوست اروگوئه ای اش و انتشار عکس های آنها در فضای مجازی با ممنوعیت تصویری از سوی رسانه ملی مواجه شده است. فغانی کارمند شهرداری است و رسانه های شهرداری تهران به شدت در این باره نوشتند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

توضیح علی دایی درباره غیبت خانم‌ها در ورزشگاه‌ها به یک رسانه اروپایی

علی دایی چهره‎ای محبوب و مردمی است. تا چند سال پیش، مخصوصاً در آن سال‌های آخر بازیگری‌اش می‌گفتند دایی مشهور است نه محبوب. او اما آن‌قدر گل زد و بعد آن قهرمانی را با سایپا به دست آورد تا افکار منفی مقابلش زانو بزنند. حالا علی دایی مرز‌های محبوبیت را درنوردیده. او دیگر مثل گذشته‌ها مدام اخم نمی‌کند. چهره‌ای خندان دارد و همواره مثبت حرف می‌زند. حالا مردم ایران هم او را به خود، نزدیکتر از هر زمان دیگری می‌دانند. علی دایی تبدیل به شناسنامه فوتبال ایران شده است. در جهان وقتی حرف از ایران می‌شود، همه اسم او را می‌آورند. برای شبکه چهار سوئد هم این جذابیت باعث شد تا گفت‌وگویی با دایی داشته باشند؛ درباره خودش، فوتبال و همین‌طور غیبت زنان روی سکو‌های ورزشگاه‌های ایران.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آقای افتخاری! کاش زودتر افشاگری می‌کردید تا تکلیف همه معلوم شود

سید رضا افتخاری پس از حضوری حدودا دو ساله در سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال، روز گذشته از سمت خود استعفا داد و امیرحسین فتحی جانشین او شد.استعفایی که البته چندان کم حاشیه نبود و مصاحبه تند و افشاگری های پر تعداد افتخاری را به دنبال داشت.افتخاری که بعد از جلسه هیئت مدیره استقلال دیگر هیچ سمتی نداشت، در کمال آزادی تمام آنچه طی فصل گذشته تا امروز بر خود و تیم گذشته بود را شرح داد تا نورافکنی قوی، پشت پرده تاریک و غیر شفاف استقلال را روشن کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فتحی: تشویش را از ذهن هواداران دور می‌کنیم/ سوپرجام اولویت ماست

دیروز (چهارشنبه)، امیر حسین فتحی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال منصوب شد. او در این خصوص اظهار کرد: امیدوارم که با هماهنگی و تعامل لازم در هیات مدیره و دوستان و پیشکسوتان باشگاه که صاحبان اصلی استقلال هستند بتوانیم قدم‌های موثری برای رفع مشکلات باشگاه برداریم. استقلال هواداران بزرگ و فهیمی دارد و مشکلات قابل حل هستند. امیدوارم با خرد جمعی و تعامل گروهی مشکلات را حل و توقع هواداران را برآورده کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید