اخبار روز اقتصادی ؛ رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات: ما در ۵سال فضای حرم امام‌ علی را ۲۰برابر افزایش دادیم که در طول تاریخ چنین اقدامی بی‌نظیر بوده است!

نگام ؛ اقتصادی _ حجتی: تولید مرغ گوشتی کشور بیش از تقاضا است/ آبی برای کشت برنج در اصفهان نداریم  ؛ افزایش نرخ دلار و یورو/افت قیمت پوند ؛ ماجرای کش‌دار اعلام لیست دریافت‌کنندگان ارز دولتی  ، از مهم ترین اخبار روز اقتصادی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات: ما در ۵سال فضای حرم امام‌ علی را ۲۰برابر افزایش دادیم که در طول تاریخ چنین اقدامی بی‌نظیر بوده است!

حسن پلارک (رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات): ما در ۵سال فضای حرم امام‌ علی را ۲۰برابر افزایش دادیم که در طول تاریخ چنین اقدامی بی‌نظیر بوده است!

بگذارید درکنار اخبار بحران آب، خاموشی و دیگر مشکلات جاری.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پوشش ۹۵درصدی زنجیره‌های تولید مرغ؛حجتی: تولید مرغ گوشتی کشور بیش از تقاضا است/ آبی برای کشت برنج در اصفهان نداریم

محمود حجتی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اصفهان اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم و محوری که در صنعت مرغداری جزو اولویت‌ها بوده است ایجاد زنجیره‌های تولید مرغ بوده است که در حال حاضر در حال طی مسیر این موضوع هستیم.وی با بیان این که ایجاد زنجیره‌های تولید مرغ باعث می‌شود تا خدمات پیش از تولید، تولید و پس از تولید مرغ، که شامل کشتارگاه‌های مدرن، سردخانه‌ها، بسته‌بندی، بازاریابی و توزیع در شبکه مویرگی است منجر به حذف واسطه‌ها شود، بیان کرد: حذف واسطه‌ها باعث کاهش فوق‌العاده قیمت می‌شود و بیش از ۴۰ درصد صنعت تولید مرغ در همین زنجیره‌هاست و از همین رو صنعت مرغ توانسته است زنده بماند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بانک مرکزی اعلام کرد:افزایش نرخ دلار و یورو/افت قیمت پوند

بر اساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (پنج شنبه بیست و هشتم تیرماه) با ۸۰ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۴۳ هزار و ۵۸۰ ریال قیمت خورد. همچنین نرخ هر پوند انگلیس با ۲۸ ریال کاهش نسبت به روز چهارشنبه ۵۷ هزار و ۳ ریال و هر یورو نیز با ۹۵ ریال رشد در مدت مشابه ۵۰ هزار و ۷۹۰ ریال ارزش‌گذاری شد

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ماجرای کش‌دار اعلام لیست دریافت‌کنندگان ارز دولتی

،اخیرا منتظری-دادستان کل کشور-  گفته است که “عده‌ای آمدند ارز دولتی با مبلغ ۴۲۰۰ تومان اخذ کردند که نصف لیست آن را تحویل گرفتیم اما کامل نبود. دیروز عصر (سه‌شنبه) در جلسه شورای پول و اعتبار، به رئیس بانک مرکزی گفتم ظرف ۴۸ ساعت باید لیست را کامل تحویل دهید. به دادستان تهران نیز سپردیم این لیست‌ها را به درستی مورد بررسی قرار دهد. ۱۴ هزار نفر کسانی هستند که ارز را با قیمت۴۲۰۰ تومان خریداری کردند و بعد چپه کردند، باید تنبیه شوند”.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید