اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ چهره های مشهور مبتلا به بیماری روحی از مشکلات خود می گویند / اعلام زمان و مکان تشییع کامیار شاپور

نگام ؛ فرهنگ و هنر _ اکران فیلم جدید تارانتینو در سالگرد یک قتل ؛ حضور بیش از ۱۰۰ غرفه در نمایشگاه پریمیرویژن استانبول  ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

چهره های مشهور مبتلا به بیماری روحی از مشکلات خود می گویند

تابوی صحبت کردن از مشکلات روحی به لطف چهره های مشهوری که خودشان با آن دست به گریبان هستند و در موردش آگاهی رسانی می کنند در حال کمرنگ شدن است.«میشل ویلیامز»، خواننده ۳۷ ساله گروه مشهور «دستینیز چایلد» یکی از تازه ترین چهره هایی است که برای تشویق جوانان به رویارویی با مشکلات روحی خود اقدام کرده است. او در اینستاگرام به هوادارانش گفته که سالهاست با مشکل روحی و افسردگی دست به گریبان بوده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اعلام زمان و مکان تشییع کامیار شاپور

مراسم تشییع پیکر و خاک‌سپاری این هنرمند، روز جمعه (۲۹ تیر) ساعت ۱۱ در قطعه هنرمندان بهشت زهرا برگزار می‌شود.کامیار شاپور متولد ۲۹ خرداد ۱۳۳۱ بود که روز دوشنبه ۲۵ تیر بعد از دوره‌ای بیماری بر اثر ایست قلبی و در سن ۶۶ سالگی از دنیا رفت؛ پسری که هم فروغ در شعرهایش به او اشاره کرده، و هم شاپور از نامش، «کامی»، به عنوان نام مستعار خود استفاده کرده است. او نقاشی می‌کشید و مدتی هم در موسیقی خیابانی فعالیت داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اکران فیلم جدید تارانتینو در سالگرد یک قتل

فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو در عین حال که در پنجاهمین سال کشته شدن شارون تیت اکران می‌شود، اندکی جلوتر از تاریخ اعلام شده قبلی به نمایش درمی‌آید تا از تعطیلات تابستانی بیشترین استفاده را ببرد.این فیلم که درباره ماجرای چارلز مانسون و گروه پیروان وی ساخته می‌شود ۲ هفته جلوتر از زمانی که پیشتر اعلام شده بود راهی سینماها می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حضور بیش از ۱۰۰ غرفه در نمایشگاه پریمیرویژن استانبول

نمایشگاه بین‌المللی پریمیرویژن در بخش‌های نخ، پارچه و پوشاک، مهرماه سال جاری در استانبول برگزار و میزبان بیش از ۱۰۰ غرفه از سراسر جهان می‌شود.ثبت‌نام آنلاین برای حضور فعالان عرصه مد و لباس در نمایشگاه بین‌المللی “پریمیرویژن” استانبول آغاز شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ چهره های مشهور مبتلا به بیماری روحی از مشکلات خود می گویند / اعلام زمان و مکان تشییع کامیار شاپور

Comments are closed.