رئیسی کوتاه نیامده ؛ او رقابت انتخاباتی را نه بیست روزه که چهار ساله می پندارد ، فعالیت ١٠٠٠ گروه تبلیغی برای آستان قدس

 

نگام ، سیاسی _ رئیسی کوتاه نیامده ، او رقابت انتخاباتی برای تصاحب پست ریاست جمهوری را نه بیست روزه که چهار ساله پنداشته و هنوز معتقد است رقابت هایی که بیست و هشتم اردیبهشت ماه قانونا پایان یافته بود کماکان ادامه دارد و در این مسیر از هزینه کردن از بیت المال و امکانات آستان قدس رضوی کوتاهی نمی کند.

اخیرا اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه سید‌ابراهیم رئیسی جلسات سیاسی مهمی را نه در مشهد که در تهران برگزار کرده است و در این جلسات که با موضوع انتخابات مجلس برگزار شده، برخی شخصیت‌های اصولگرا حضور داشتند.

برخی اخبار حاکی از آن است که گروهی از کاندیدا‌های ادوار انتخابات ریاست جمهوری مدتی است که خارج از ساختار جمنا که اکثر اصولگرایان بر آن تاکید دارند، فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کرده اند و در همین راستا جلساتی به دعوت ابراهیم رئیسی در تهران برگزار شده است.

بنا بر گفته برخی منابع این جلسات را چند ماهی است که رئیسی تشکیل می‌دهد و در برخی جلسات هم محمدباقر قالیباف حضور داشته است. همچنین سعید جلیلی که از نظر گفتمان با رئیسی اشتراک‌هایی دارد در برخی از این جلسات شرکت کرده است. از محسن رضایی، حدادعادل، ذوالقدر و رحیمیان به عنوان دیگر نفرات شرکت‌کننده در جلسات نام برده می‌شود. این در حالی است که از یک سو اکثر اصولگرایان تاکید دارند که با توجه به وضعیت فعلی کشور، اولویت نخست برنامه ریزی برای انتخابات نیست و باید جلسات با محوریت حل معضلات موجود برگزار شود و از سوی دیگر تاکید دارند که این بار هم باید زیر چتر جمنا قرار گیرند.

حال صادق مفرد، مسوول جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی به بنگاه دروغ پراکن فارس گفته: «آستان قدس در حوزه محرومیت‌زدایی چندسالی است که ورود جدی داشته و معاونت مستضعفان را راه‌اندازی کرده است. با این حال الان یک تفاهمنامه جدی‌تر امضا شده است که بر این اساس در سال جاری ١٠٠٠ گروه جهادی با حمایت آستان قدس رضوی به مناطق محروم اعزام خواهند شد و بخشی از حمایت‌ها از سوی ما به عنوان بسیج دانشجویی و بخشی هم توسط آستان قدس رضوی انجام خواهد شد.» او همچنین تاکید کرده است که تعدادی از این گروه‌ها در دهستان‌های «هدف آستان قدس رضوی» در کشور فعالیت خواهند کرد.

پیش‌تر حسن روحانی در نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد دولت که در تاریخ ششم تیرماه برگزار شده بود نسبت به فعالیت‌های انتخاباتی برخی افراد در استان‌ها هشدار داد و از استانداران خواسته بود حقایق را با مردم بازگو کنند.

One thought on “رئیسی کوتاه نیامده ؛ او رقابت انتخاباتی را نه بیست روزه که چهار ساله می پندارد ، فعالیت ١٠٠٠ گروه تبلیغی برای آستان قدس

Comments are closed.