اخبار روز ورزشی ؛ بازگشت موشک ایرانی به تیم محبوب؛ مهدوی‌کیا مربی زیر ۲۱ ساله‌های هامبورگ شد / العرب مدعی شد: پاسخ منفی کی‌روش به مصر به خاطر ایران

نگام ؛ ورزشی _ وحید امیری به ترابوزان ترکیه پیوست ؛ حمله قلعه‌نویی به فردوسی پور: من را محاکمه کردند ولی کی‌روش قهرمان ملی شد ؛ آخرین خبر؛ توافق جهانبخش با برایتون ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

بازگشت موشک ایرانی به تیم محبوب؛مهدوی‌کیا مربی زیر ۲۱ ساله‌های هامبورگ شد

مهدی مهدوی‌کیا که هشت سال موفق از فصل ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ در هامبورگ داشت و جزو محبوب‌ترین بازیکنان این تیم بود، سه سال قبل مربیگری تیم نوجوانان هامبورگ را برعهده گرفت ولی حالا مجددا در رده‌ای بالاتر مشغول به فعالیت خواهد شد.با اعلام این باشگاه آلمانی، مهدی مهدوی‌کیا به‌عنوان مربی تیم امید(زیر ۲۱ سال) هامبورگ معرفی شد و قرار است به‌عنوان دستیار اشتفان وایس در این تیم مشغول به کار شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

العرب مدعی شد:پاسخ منفی کی‌روش به مصر به خاطر ایران

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران یکی از گزینه‌های هدایت تیم‌ ‌ملی فوتبال مصر بود. روزنامه العرب تاکید کرد که کی‌روش به پیشنهاد فدراسیون فوتبال مصر برای جایگزینی هکتور کوپر آرژانتینی پاسخ منفی داد.به نوشته این روزنامه کارلوس کی‌روش تاکید کرده است  که در تیم‌ ‌ملی ایران باقی خواهد ماند و در قاره آفریقا مربیگری نمی‌کند، چرا که فدراسیون فوتبال ایران همه خواسته‌های او را بر آورده می‌کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پس از جدایی از جمع سرخ پوشان ؛ وحید امیری به ترابوزان ترکیه پیوست

وحید امیری یکی از دو ستاره پرسپولیسی ها بود که پس از پایان بازی های جام جهانی صحبت از جدایی‌شان به گوش می رسید. هافبک – مهاجم سرخ پوشان که دو فصل اخیر را با پیراهن این تیم به میدان رفته بود پس از پایان لیگ هفدهم قرارداد خود را با این تیم پایان یافته می دید و به همین دلیل مانعی برای جدایی خود نمی دید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حمله قلعه‌نویی به فردوسی پور: من را محاکمه کردند ولی کی‌روش قهرمان ملی شد

امیر قلعه‌نویی ضمن عرض تسلیت به آقایان افتخاری و برادران مجیدی در خصوص روند آماده‌سازی تیمش به رادیو جوان گفت:در ابتدا از مجموعه فولاد مبارکه تشکر می‌کنم ولی بحث ما این است که چند نامه توسط آقای تابش زدیم که این تیم ۲ پلی میکر می‌خواهد.شما نمی‌توانید ماشینی داشته باشید که لاستیک نداشته باشد!ما هم یارهای خوبی گرفتیم و هم نفرات قبلی انگیزه خوبی دارند ولی حدود ۳ هفته است از باشگاه خواسته‌ایم از میان ۸۰ فیلمی که دیده‌ایم ۲ بازیکن خارجی را جذب کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آخرین خبر؛ توافق جهانبخش با برایتون

علیرضا جهانبخش که سال درخشانی را در لیگ هلند سپری کرد، در آستانه انتقال به باشگاه برایتون قرار دارد. آخرین خبرها حکایت از آن دارد که دو باشگاه آلکمار و برایتون برای این انتقال به توافق رسیده‌اند و علیرضا ظرف روزهای آینده قراردادش را امضا می کند. با این حال باید منتظر ماند و دید شایعات درست از آب در می‌آید یا نه؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید