اخبار روز حوادث ؛ حضور ابوالفضل میرعلی متهم بازداشتی پرونده «ثامن الحجج» در دادگاه / آخرین خبر از مربی منحرف ورزشی و پسر بچه شیرازی ؛ تعطیلی باشگاه! + عکس متهم

نگام ؛ حوادث _ تیراندازی به سمت آمبولانس هلال‌احمر در کامیاران/ امدادگر ۴۱ ساله به قتل رسید ؛ آسیب به ۲۷۰ باب منزل روستایی در زلزله «سنخواست» ؛ زنی ۱۵سال بعد از حادثه شکایت کرد/ شوهرم دختر۲ماهه ام را خفه کرد ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

حضور ابوالفضل میرعلی متهم بازداشتی پرونده «ثامن الحجج» در دادگاه

دهمین جلسه رسیدگی به پرونده تعاونی مالی – اعتباری ثامن الحجج صبح امروز در دادگاه کیفری یک تهران برگزار شد. در این جلسه نیز متهمان آقای (الف – م) و خانم (ر-الف) در جلسه حاضر هستند، اما به دلیل عدم حضور متهم سوم آقای (م- ر) در جلسه، پرونده وی به طور غیابی مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آخرین خبر از مربی منحرف ورزشی و پسر بچه شیرازی / تعطیلی باشگاه! + عکس متهم

۲۷ خرداد امسال یک مربی رزمی کار در یکی از باشگاه‌های ورزشی شیراز بــــــــــــــه شاگرد ۹ ساله‌اش تعرض کرد. پس از آنکه پسر کوچولو موضوع را به مادرش خبر داد او را به پزشکی قانونی برده و پس از انجام معاینات لازم موضوع تعرض تایید شد. با پیگیری‌هایی که مادر این کودک انجام داده بود، متهم پس از ۶ روز فرار دستگیر شد و پرونده به دادسرا و سپس به شعبه یک دادگاه کیفری یک شیراز ارسال شد. علی صالحی، دادستان عمومی و انقلاب شیراز که پیشتر از صدور کیفرخواست، لغو مجوز فعالیت ورزشی و مربیگری متهم ۴۰ ساله خبر داده بود، حدود یک ماه پس از این اتفاق تکان دهنده حکم پلمب باشگاه محل فعالیت متهم را صادر کرد و این حکم با حضور مأموران کلانتری و اماکن به اجرا درآمد

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تیراندازی به سمت آمبولانس هلال‌احمر در کامیاران/ امدادگر ۴۱ ساله به قتل رسید

ساعت ۱۰:۳۰ شب گذشته (۲۹ تیرماه)، نجاتگر پایگاه امداد و نجات کامیاران در خودرو آمبولانس جمعیت هلال احمر مورد حمله دو فرد ناشناس با اسلحه جنگی قرار گرفت و به ضرب گلوله کشته شد.گفتنی است کوهسار فاتحی، امدادگر ۴۱ ساله هلال احمر با سابقه خدمت ۱۵ سال در جمعیت هلال احمر با خودروی آمبولانس به سمت پایگاه امداد و نجات در حال عزیمت بود که مورد این حمله قرار گرفت. از دلایل و انگیزه های این حمله خونین هنوز گزارشی واصل نشده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آسیب به ۲۷۰ باب منزل روستایی در زلزله «سنخواست»

معاون امور بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن خراسان‌شمالی گفت: بر اثر وقوع زلزله حدود ۲۷۰ منزل روستایی در بخش سنخواست آسیب دیدند.«علی روحانی»  با اشاره به وقوع زلزله ۴.۹ ریشتری طی چند روز گذشته در بخش سنخواست از توابع شهرستان جاجرم افزود: بر اثر وقوع این زلزله هیچ منزلی تخریب نشد اما به آن‌ها آسیب وارد شد.وی ادامه داد: این زلزله به منازل حدود هفت روستا آسیب وارد کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زنی ۱۵سال بعد از حادثه شکایت کرد/ شوهرم دختر۲ماهه ام را خفه کرد

زن جوان با مراجعه به دادسرای جنایی تهران مدعی شد ۱۵ سال قبل همسرش در مشهد دختر دو ماهه‌شان را به قتل رسانده است اما این مرد پس‌از بازجویی آزاد شده.زن جوان به بازپرس جنایی گفت: شوهرش کودک دو ماهه را خفه کرده است اما وی از ترس تهدیدات همسرش تاکنون سکوت کرده بود.باتوجه به حساسیت ماجرا، به دستور بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات در این خصوص آغاز شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و مرد جوان را بازداشت کردند. آرش ۳۸ ساله زمانی که در مقابل بازپرس جنایی قرار گرفت منکر قتل شد. و ادعا کرد بچه‌اش به‌خاطر بیماری فوت شده و جواز دفنش را نیز گرفته است. باتوجه به تحقیقات صورت گرفته از سوی بازپرس جنایی، آرش آزاد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ حضور ابوالفضل میرعلی متهم بازداشتی پرونده «ثامن الحجج» در دادگاه / آخرین خبر از مربی منحرف ورزشی و پسر بچه شیرازی ؛ تعطیلی باشگاه! + عکس متهم

Comments are closed.