اخبار روز ورزشی ؛ خداداد عزیزی: حرف کی‌روش وحی منزل است ؛ استوری و قلیان مصیبت‌های فوتبال ایران هستند / پاسخ تند سیدجلال به رییس سازمان لیگ

نگام ؛ ورزشی _ چند تصویر از ریزش ورزشگاه شهر قدس ؛ تیم مطرح انگلیسی به دنبال جذب میلاد محمدی ؛ دایی: تیم امید بازیکنان‌مان را به زور گرفت/ امیدوارم تیم خداداد ببازد ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

خداداد عزیزی: حرف کی‌روش وحی منزل است/ استوری و قلیان مصیبت‌های فوتبال ایران هستند

خداداد عزیزی ظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا گفت: این بازی برای ما سخت است. سایپا تیمی است که چندین سال در فوتبال ما است و از لحاظ سخت‌افزاری تیم خوبی دارد. از نظر امکاناتی شرایط خوبی دارند؛ سال‌هاست هزینه می‌کنند و تیم خیلی حرفه‌ای دارند. سال قبل هم با علی دایی دوست و هم‌بازی خوب من سهمیه گرفتند و شاکله اصلی تیم‌شان را حفظ کردند. ما بازی سختی داریم. سه هفته است که شروع کرده‌ایم و بدنسازی چندان مناسبی نداشتیم از نظر آمادگی جسمانی می‌دانیم آن شرایط مطلوب را نخواهیم داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چهره فوتبال را زشت کرده اید ؛ پاسخ تند سیدجلال به رییس سازمان لیگ

سیدجلال حسینی دقایقی بعد از دریافت جایزه خود نسبت به اتفاقاتی که در مراسم انتخاب برترین‌ها رخ داد و عدم کارشناسی در انتخاب برخی گزینه‌ها واکنش نشان داد.روز گذشته اما حیدر بهاروند،  با موضع گیری نسبت به این انتقادات اعلام کرد تا کاپیتان پرسپولیس شفاف‌تر صحبت کند و اگر منظورش انتخاب گزینه‌ها توسط کارلوس کی‌روش است، اینچنین نبوده است! رییس سازمان لیگ برتر انتخاب نفرات را البته بر پایه آمار و ارزیابی کارشناسان و روسای هیات‌ها و … اعلام کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چند تصویر از ریزش ورزشگاه شهر قدس

امروز خبری در مورد ریزش ورزشگاه شهر قدس منتشر شد که البته ابعاد حادثه گسترده نبود و در واقع ریزش مربوط به یکی از قسمت های داخلی این ورزشگاه بوده است.در اثر این ریزش متاسفانه یکی از کارگران این ورزشگاه که در حال کار کردن در نزدیکی های محل ریزش بوده، با آسیب جزئی مواجه شده که با حضور اورژانس درمان ابتدایی روی او صورت می گیرد و سپس برای استراحت به خانه می رود.دلیل این اتفاق ساخت اتاقی جدید برای داوران در ورزشگاه شهر قدس است که در حین کار این حادثه رخ داده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تیم مطرح انگلیسی به دنبال جذب میلاد محمدی

باشگاه وست‌بروموویچ که فصل گذشته از لیگ برتر به دسته پایین‌تر سقوط کرد به دنبال امضای قرارداد با میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی می‌شود که در رادار تیم‌های رنجرز اسکاتلند و سلتیک نیز قرار دارد. باشگاه احمد گروژنی که در لیگ برتر روسیه حضور دارد ارزش فروش میلاد محمدی را ۳ میلیون پوند تعیین کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

“سایپا در نقل و انتقالات زیاد خوب کار نکرد” ؛ دایی: تیم امید بازیکنان‌مان را به زور گرفت/ امیدوارم تیم خداداد ببازد

علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با سپیدرود اظهار کرد: امیدوارم امسال لیگ قوی‌تر و سالم‌تری داشته باشیم. همیشه بازی‌های اول خیلی سخت است و می‌تواند این بازی‌ها به تیم‌ها کمک کند و در نتیجه‌گیری‌های آینده باعث روند خوب تیم شود. تیم سپیدرود سال قبل نتوانستیم مقابل‌شان نتایج خوبی بگیریم اما امسال سعی می‌کنیم جبران کنیم. آن‌ها تیم قابل احترامی هستند. خداداد عزیزی دوست چندین و چند ساله من است و هدایت این تیم را بر عهده دارد. از این همین طریق برای خداداد عزیزی هم آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم او بتواند توانایی‌ها و لیاقتش را نشان دهد. ان‌شاءالله فردا به ما ببازند و بعد از آن نتایج خوبی بگیرند (با خنده).

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز ورزشی ؛ خداداد عزیزی: حرف کی‌روش وحی منزل است ؛ استوری و قلیان مصیبت‌های فوتبال ایران هستند / پاسخ تند سیدجلال به رییس سازمان لیگ

Comments are closed.