اخبار روز حوادث ؛ “افروز” همزمان صیغه ۴ مرد پولدار بود ؛ او با زیبایی فریب می داد / محاکمه بنگاهدار به اتهام تجاوز به زن جوان

نگام ؛ حوادث _ چهارمین متهم پرونده ایرانشهر، در بجنورد دستگیر شد/ او متواری شده بود  ؛ خودکشی مرموز یک زوج جوان در لویزان  ؛ متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج در منزلش در تهران است  ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

“افروز” همزمان صیغه ۴ مرد پولدار بود / او با زیبایی فریب می داد

آن زن همچون مار خوش خط و خالی بود که بعد از به دام انداختن طعمه هایش و اخاذی از آن ها، به سراغ مرد دیگری می رفت. من هم با عقد موقت او در گرداب کلاهبرداری هایش گرفتار شدم و تازه فهمیدم که …مرد میان سالی که مدعی بود «ازدواج موقت پنهانی» زندگی اش را در آستانه نابودی قرار داده، وقتی فهمید که او چهارمین شاکی پرونده است، سرش را میان دو دستش گرفت و درحالی که این ماجرا را سزای اعمال خودش می دانست، به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری پنجتن مشهد گفت: ۳۰ سال قبل و در یک ازدواج سنتی دختر عمه ام را به عقد خودم درآوردم. آن زمان وضعیت مالی مناسبی نداشتم اما همسر مهربانم همانند کوهی تکیه گاهم شد تا سرمایه ای برای کسب و کار فراهم کنم این گونه بود که کارگاهی را راه اندازی کردم و زندگی توام با آرامش را ادامه دادیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

محاکمه بنگاهدار به اتهام تجاوز به زن جوان/ تعرض نکردم، فقط با هم ناهار خوردیم؛می خواهد باج بگیرد

چند ماه پیش این بانوی جوان با طرح شکایتی در اداره پلیس گفت: من در یکی از شهرهای جنوبی معلم خصوصی بودم و درس می‌دادم اما وضعیت مالی‌ام خوب نبود و بازار کار هم رونقی نداشت. برای اینکه بتوانم کار بهتری پیدا کنم تصمیم گرفتم به تهران بیایم از آنجایی که پدرم هم درآمد آنچنانی نداشت و فقط حقوق بازنشستگی می‌گرفت مجبور بودم روی پای خودم بایستم. به تهران آمدم و در منطقه پرند خانه‌ای اجاره کردم و به چند نفر هم سپردم که برایم کاری پیدا کنند. مدتی بعد مرد بنگاهداری به نام سعید با من تماس گرفت و گفت برایم کاری پیدا کرده که درآمد خوبی هم دارد اما باید قبلاً تست بدهم، من هم قبول کردم. به خواسته او قرار شد به خانه‌اش برویم تا صحبت کنیم اما نمی‌دانستم نقشه شومی در سر دارد. وقتی وارد خانه‌اش شدم ساعتی با من صحبت کرد و حتی با هم غذا خوردیم اما وقتی می‌خواستم از خانه‌اش بروم ناگهان به من حمله‌ور شد و مورد تعرض قرار داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چهارمین متهم پرونده ایرانشهر، در بجنورد دستگیر شد/ او متواری شده بود

حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، اظهار کرد: با اعزام تیمی از انتظامی استان سیستان و بلوچستان، چهارمین متهم پرونده ایرانشهر با همکاری دادستانی و عوامل انتظامی بجنورد دستگیر شد.۲۷ خرداد ماه حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان در رابطه با این پرونده اظهار کرد: خانمی با ادعای تجاوز به عنف و ربوده شدن طرح شکایت کرد که در این زمینه پرونده‌ای در دادگاه کیفری یک تشکیل شد و در حال رسیدگی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سرهنگ یاراحمدی خبر داد:خودکشی مرموز یک زوج جوان در لویزان

سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی با اعلام خبر کشف جسد یک آقا و خانم جوان داخل یک‌دستگاه خودرو زانتیا سفید اعلام کرد: در همان بررسی اولیه مشخص شد این دو نفر با اسلحه کمری اقدام خودکشی کرده و با برجای گذاشتن دست نوشته‌ای این موضوع را اعلام کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج در منزلش در تهران است

یازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج، صبح امروز (چهارشنبه) در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی باقری و با حضور متهم ردیف اول و دوم پرونده و وکلای مدافع آنها، وکیل مدافع متهم ردیف سوم، نماینده دادستان، کارشناسان بانک مرکزی و جمعی از شکات برگزار شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

2 thoughts on “اخبار روز حوادث ؛ “افروز” همزمان صیغه ۴ مرد پولدار بود ؛ او با زیبایی فریب می داد / محاکمه بنگاهدار به اتهام تجاوز به زن جوان

Comments are closed.