اخبار روز ورزشی ؛ جهانبخش ادامه دهنده راه نیستلروی در لیگ برتر می‌شود؟ / چگونه بارسلونا اعتبار خود را از دست داد؟

نگام ؛ ورزشی _ آقای شفر! چرا تمرینات استقلال را دیر شروع کردید؟!/ شفر بعد از خنده: عزیزم من ۳۰ ساله مربی هستم! ؛ فتحی: دیر آمدم وگرنه نورافکن را برمی‌گرداندم/ آقای حسینی! خوب نیست خودت را گم کنی ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

ساکرنت مطرح کرد:جهانبخش ادامه دهنده راه نیستلروی در لیگ برتر می‌شود؟

پیوستن ستاره‌های لیگ هلند به لیگ برتر داستان طولانی دارد. اعتباری که انتقال‌هایی چون رود فان نیسلتروی و آرین روبن به این ماجرا بخشیدند را بازیکنانی چون آلفونسو آلوس، یان دال توماسون و متئو کژمان خدشه‌دار کردند. حالا باید ببینیم شرایط برای علیرضا جهانبخش چگونه پیش خواهد رفت. بازیکنی که پله پله در مسیر پیشرفت است و امیدوار است بتواند مراحل و گام‌های بعدی را نیز به خوبی بردارد.فشاری برای درخشش روی شانه‌های علیرضا جهانبخش حس می‌شود تا بتواند استعدادش را در برایتون نشان دهد. او در حال‌ حاضر باید در لیگ برتر ثابت کند که استعدادهای خوبی در فوتبال ایران وجود دارد و به بازیکنان جوان ایرانی نشان دهد که آن‌ها می‌توانند راه او را بپیمایند و از بازی در خیابان‌ها به بزرگ‌ترین و ثروتمندترین لیگ دنیا در سن ۲۴ سالگی راه یابند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ولخرجی‌های حریصانه در بازار نقل و انتقالات ادامه دارد ؛ چگونه بارسلونا اعتبار خود را از دست داد؟

شعار مشهور بارسلونا ” فراتر از یک باشگاه ” که با حروف بزرگ و درخشان روی سکوهای نیوکمپ نوشته شده به دهه‌ی شصت میلادی برمی‌گردد. زمانی که مردم کاتالان زیر یوغ دیکتاتوری رژیم ژنرال فرانکو در عذاب بودند ولی آخر هفته‌ها از فرصت اندکی که برای تنفس فضای دموکراتیک در ورزشگاه تیم محبوب‌شان داشتند استفاده می‌کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آقای شفر! چرا تمرینات استقلال را دیر شروع کردید؟!/ شفر بعد از خنده: عزیزم من ۳۰ ساله مربی هستم!

وینفرد شفر  بعد از تساوی تیمش مقابل پیکان گفت: با وجود تمام مشکلاتی که در چند هفته گذشته داشتیم، شنیدن اخبار بد در اردوی تدارکاتی تیم، لغو بازی دوستانه با حضور هواداران در آلمان که بر خلاف بازی های دوستانه قبلی برابر هواداران برگزار می شد و با وجود تمام اتفاقاتی که رخ داد به تیم خودم برای بازی امروز تبریک می گویم. این بازی اولین بازی ما در حضور هواداران بود. در فصل گذشته که برابر پیکان بازی داشتیم، بازی سخت تری انجام دادیم. سال گذشته گل ابراهیمی با اتفاقات سختی به ثمر رسید اما امروز هیچ توپی روی دروازه ما نیامد. وریا غفوری و علی کریمی در همه تمرینات ما حاضر نبودند و به همین دلیل تعویض شدند. آقایی نیز گرفتگی عضلانی داشت و به همین دلیل تعویض شد. بابت بازیکنان جوانمان یعنی آذری، صیادمنش و آقایی بسیار خوشحال هستم. هر سه بازیکنی که اسم بردم بسیار جوان و با استعداد برای آینده هستند. شما کیفیت و عملکرد آنها را دیدید.  آنها استعدادهای خوبی برای آینده هستند و باید مرتب در تمرین و جلسات آنالیز با آنها صحبت کنید تا کارهایی که باید انجام دهند را یاد بگیرند. از محمد دانشگر نیز تشکر میکنم و به او تبریک میگویم زیرا با وجود یک مصدومیت که باعث شده بود او صد درصد آماده نباشد، بازی خوبی انجام داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

“ترابزون پرداخت حق فسخ مجید حسینی را پذیرفته است”؛فتحی: دیر آمدم وگرنه نورافکن را برمی‌گرداندم/ آقای حسینی! خوب نیست خودت را گم کنی

امیر حسین فتحی، سرپرست مدیر عاملی باشگاه استقلال درباره باقی‌ ماندن تیام و مجید حسینی در این تیم گفت‌: سیاست باشگاه در قبال این دو بازیکن این است که از هر دو بازیکن در فصل جدید استفاده کنیم اما این را بدانید که وقتی بازیکنی دوست نداشته باشد در باشگاه بازی کند، ما نمی‌توانیم او را به زور نگه داریم. جدا از بحث این که اگر بازیکن دلش با باشگاه نباشد، نمی‌تواند خوب بازی کند از لحاظ فیزیکی نیز نمی‌توانیم بازیکنان را در استقلال زندانی کنیم. مجید حسینی و تیام نیز از این قاعده مستثنی نیستند، علی‌رغم این که دو بازیکن قرارداد دارند و باید برای استقلال بازی کنند اما متاسفانه بنا به دلایلی که برای ما روشن نیست از تیم ما جدا شدند و در آستانه پیوستن به باشگاه‌های دیگری هستند. طبق قانون فیفا باشگاه‌های مقصد این دو بازیکن باید با ما مکاتبه کنند و بتوانند برای جذب این دو بازیکن با ما به توافق برسند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز ورزشی ؛ جهانبخش ادامه دهنده راه نیستلروی در لیگ برتر می‌شود؟ / چگونه بارسلونا اعتبار خود را از دست داد؟

Comments are closed.