اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ با کبودی و سیاهی دور چشم خداحافظی کنید / درمان تبخال با ساده ترین و سریع ترین روش های ممکن

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ پاکسازی خون با گیاهان و میوه ها ؛ عوارض مصرف متفورمین در بارداری ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

با کبودی و سیاهی دور چشم خداحافظی کنید

سیاهی دورچشم و تیرگی های اطراف چشم برای برخ تبدیل به یک مشکل شده است. مشکلی که علاوه بر برهم زدن زیبایی چشمان و چهره ، نگرانی هایی را در رابطه با سلامتی ایجاد می کند. برخی باوردارند که تیرگی و کبودی اطراف چشم ارثی است و هیچ کاری هم برای درمان نمی توان انجام داد اما این باور در طب سنتی و طب مدرن پذیرفته شده نیست چرا که با تغییرات صحیح در تغذیه و سبک زندگی به راحتی می توان مشکل سیاهی زیر چشم را برطرف کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

درمان تبخال با ساده ترین و سریع ترین روش های ممکن

تبخال به دلیل ویروس HSV به وجود می آید. هم چنین سرما خوردگی مانع بروزتبخال می شود. خود ویروس اچ اس وی نیز بر اساس تماس با پوست های عفونی یا مایعات بدن ایجاد می شود. مدت زمان ماندگاری یک تبخال بر روی پوست تا یک هفته به طول می انجامد. اما ما در این مقاله سعی داریم راه های “درمان تبخال” را به ساده ترین صورت ممکن برای شما شرح دهیم با ما همراه شوید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پاکسازی خون با گیاهان و میوه ها

خون مسئول انتقال تمام مواد در بدن است، از اکسیژن گرفته تا هورمون ها، عوامل لخته کننده خون، قند و سلول های سیستم ایمنی. در حقیقت برای پاکسازی خون نیازی به یک رژیم غذایی خاص و گران یا خرید انواع مکمل ها ندارید.کبد و کلیه های شما با از بین بردن مواد زائد پاکسازی بدن را به خوبی انجام می دهند. بنابراین بهترین روش برای پاکسازی طبیعی خون این است که به هر طریقی به کلیه ها و کبد خود کمک کنید عملکرد خود را به خوبی انجام دهند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

عوارض مصرف متفورمین در بارداری

در دنیای امروز، با وجود تمام پیشرفت‌هایی که در همه زمینه‌ها رخ داده، کمتر دارویی یافت می‌شود که در کنار خواص درمانی خود، عوارض جانبی خاصی به همراه نداشته باشد. پژوهشگران نروژی در بررسی‌های جدید خود شواهدی را یافته‌اند که مصرف متفورمین مادران در طول دوره بارداری احتمال چاقی کودک در آینده را افزایش می‌دهد.نتایج مطالعات اخیر محققان دانشگاه علوم و تکنولوژی نروژ نشان می‌دهد متفورمین که به عنوان یکی از داروهای اصلی برای درمان دیابت بارداری یا مشکلاتی مانند سندرم تخمدان پلی‌کیستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌تواند از جفت عبور کرده و به جنین برسد و عوارضی را در دوران بعد از تولد برای او داشته باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ با کبودی و سیاهی دور چشم خداحافظی کنید / درمان تبخال با ساده ترین و سریع ترین روش های ممکن

Comments are closed.