اخبار روز حوادث ؛ جزئیات جدید از تصادف در بزرگراه بابایی ؛ راننده مست باعث مرگ ۳ کارگر شهرداری شد ؛ ۳ نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند / با اعضای تیم زورگیری تهران آشنا شوید؛ همه اعضا زیر ۳۰ سال! / عکس

نگام ؛ حوادث _ عتیقه‌جات را سرقت و صاحبش را به ته دره انداختیم ؛ قتل با ضربات چاقو/ پلیس در جست‌و‌جوی قاتل فراری/ عکس ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

جزئیات جدید از تصادف در بزرگراه بابایی / راننده مست باعث مرگ ۳ کارگر شهرداری شد / ۳ نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ سه کارگر شهرداری در تصادف با سواری پژو در بزرگراه بابایی خبر داد. به گفته او، سه نفر نیز به بیمارستان منتقل شدند. سردار مهماندار گفت: متأسفانه در تستی که از راننده و سرنشینان این خودرو به عمل آمد مشخص شد که ۳ نفر از این افراد حالت طبیعی نداشته و مشروبات الکلی مصرف کرده بودند.رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ سه کارگر شهرداری در تصادف با سواری پژو در بزرگراه بابایی خبر داد.سردار محمدرضا مهماندار دراین‌باره گفت: حوالی ساعت ۶:۴۰ صبح امروز یک دستگاه خودروی پژو که در مسیر غرب به شرق بزرگراه بابایی در حال حرکت بود که روی پل هنگام از مسیر خود منحرف شده و به گاردریل کنار بزرگراه برخورد کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

با اعضای تیم زورگیری تهران آشنا شوید/ همه اعضا زیر ۳۰ سال! / عکس

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام خبر دستگیری گروهی از سارقان خشن گفت: اعضای این گروه از سارقین به‌عنف، پس از آشنایی با یکدیگر در زمان تردد در قهوه‌خانه‌ای در منطقه سلطان آباد تصمیم به تشکیل گروه سرقت‌های بعنف کرده و با تردد در مناطق مختلف شهر تهران اقدام به زورگیری از افراد رهگذر و عابرین پیاده می‌کردند.سرهنگ داوود فرد، معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح این خبر گفت: در ادامه اقدامات پلیس آگاهی در برخورد با سارقین خشن، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که یکی از متهمین تحت تعقیب این اداره به نام مسعود .م ( ۲۷ ساله ) که از اواخر سال گذشته و پس از دستگیری گروهی از سارقین خشن و زورگیر تحت تعقیب قرار گرفته، به تازگی اقدام به تشکیل گروه جدیدی از سارقین بعنف کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اعتراف ۲ آدم ربا در کرج؛عتیقه‌جات را سرقت و صاحبش را به ته دره انداختیم

سردار عباسعلی محمدیان در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی مراجعه فردی به کلانتری ۲۲ مهرشهر و تشکیل پرونده مبنی فقدان برادرش، پرونده جهت رسیدگی و پیگیری موضوع به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز ارجاع شد.وی افزود : اقدامات و تحقیقات گسترده‌ای در خصوص یافتن نامبرده انجام تا این که از طریق یکی از بیمارستان‌های شهر قزوین مطلع شدند فردی با مشخصات مذکور به علت سقوط به دره‌ای از ارتفاعات طالقان، توسط اورژانس جاده‌ای به بیمارستان منتقل شده و در حال حاضر تحت مداوا و مراقبت های ویژه قرار دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قتل با ضربات چاقو/ پلیس در جست‌و‌جوی قاتل فراری/ عکس

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از تحقیقات جهت دستگیری عامل جنایت خیابان شهید مصطفی خمینی خبر داد که در یک درگیری، با سلاح سرد اقدام به ارتکاب جنایت کرده است.سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۴:۳۵ مورخه ۱۲ دی ماه سال گذشته و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک نزاع و درگیری در خیابان شهید مصطفی خمینی – ابتدای کوچه سیداسماعیل به کلانتری ۱۱۳ بازار اعلام شد. با حضور مأمورین کلانتری و اورژانس در محل فرد مصدوم به بیمارستان منتقل اما پس از چند ساعت و با وجود انجام اقدامات درمانی فوت می کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ جزئیات جدید از تصادف در بزرگراه بابایی ؛ راننده مست باعث مرگ ۳ کارگر شهرداری شد ؛ ۳ نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند / با اعضای تیم زورگیری تهران آشنا شوید؛ همه اعضا زیر ۳۰ سال! / عکس

Comments are closed.