اخبار روز ورزشی ؛ کی‌روش و برانکو رودررو شوند، اتفاق خوبی نمی‌افتد! / شوک به آبی‌ها ؛ استقلال حق استفاده از بازیکنان جدید را ندارد

نگام ؛ ورزشی _ مجید حسینی شماره ۵ ترابزون در فصل ۲۰۱۸ ؛ خبر خوب ای‌اف‌سی برای عرب‌ها و البته به ضرر ایران! ؛ گرشاسبی در چالش دلار ۱۲ هزار تومانی ! ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

تاج: ما حرف‌هایی از آنها شنیدیم که شما نشنیده‌اید ؛ کی‌روش و برانکو رودررو شوند، اتفاق خوبی نمی‌افتد!

ماجرای اختلافات کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ از مدت ها قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ مطرح بود و بعد از این مسابقات با صحبت هایی که سرمربی تیم ملی علیه همتایش در پرسپولیس بر زبان آورد، بدتر هم شد. حالا کار به جایی رسیده که دوطرف کاملا در موضع دعوا با هم قرار دارند و انگار هیچ کس هم توانایی حل اختلافات دوطرف را ندارد، حتی مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال که اعلام کرده رودررو شدن برانکو و کی روش هم به صلاح فوتبال نیست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شوک به آبی‌ها/ استقلال حق استفاده از بازیکنان جدید را ندارد

اطلاعیه کمیته وضعیت درباره مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدید باشگاه‌های لیگ برتر ۹۸-۹۷ منتشر شد و پیرو آن باشگاه استقلال تهران، سپیدرود رشت، پدیده مشهد و نفت مسجد سلیمان نمی توانند در هفته دوم از بازیکنان جدید خود استفاده کنند. استقلال دارای ۸ پرونده محکومیت قطعی از سوی کمیته وضعیت است که تعداد ۳ پرونده را حل و فصل کرده اما کماکان تعداد ۵ پرونده حل و فصل نشده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

استقلال به هیچ وجه نمی خواست من را از دست بدهد ؛ رسمی: مجید حسینی شماره ۵ ترابزون در فصل ۲۰۱۸

حسینی بعد از اعلام خبررسمی باشگاه در توییتر درست مثل وحید امیری و راس همان ساعت با پیراهن آبی و قرمز تیم جدیدش در این نشست حاضر شد و همراه معاون نقل و انتقالات باشگاه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خبر خوب ای‌اف‌سی برای عرب‌ها و البته به ضرر ایران!

لیگ عربستان سعودی لیگ ستارگان تغییر نام داده است و همین باعث شده تا بودجه بالاتری به باشگاه ها اختصاص داده شود تا آنها بازیکنان سرشناسی را جذب کنند تا از این طریق هم لیگ این کشور قوی‌تر شود و هم نمایندگان آنها بتوانند در لیگ قهرمانان آسیا نتایج بهتری را کسب کنند.لیگ عربستان همچون لیگ چین تعداد بازیکنان خارجی تیم ها را افزایش داده تا جایی که هر باشگاهی می‌تواند از هشت بازیکن خارجی در لیگ بهره ببرد. این در حالی است که پیش از این هر باشگاه تنها از چهار بازیکن خارجی استفاده می‌کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پرسپولیس نگران تهیه دستمزد برانکو ، بشار و رادو ؛ گرشاسبی در چالش دلار ۱۲ هزار تومانی !

حمیدرضا گرشاسبی در خصوص این مصوبه و برنامه او برای آینده و همچنین حمایتی که بازیکنان طی روزهای اخیر از او داشته‌اند گفت: ابتدا باید از کادرفنی و بازیکنان بابت تلاشی که در بازی اول و علیرغم تمامی مشکلاتی که داشتیم تشکر ویژه داشته باشم. ملاک ما با بازیکنان، کادرفنی و هواداران صداقت است و بر پایه همین بوده که تا به امروز به موفقیت هم رسیده‌ایم. در خصوص این موضوع هم باید بگویم که روحیه من به این شکل است که تا ثانیه آخر که حکم داشته باشم با همین انرژی و تلاش ادامه می‌دهم و از حق باشگاه، هواداران و تیم محافظت خواهم کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز ورزشی ؛ کی‌روش و برانکو رودررو شوند، اتفاق خوبی نمی‌افتد! / شوک به آبی‌ها ؛ استقلال حق استفاده از بازیکنان جدید را ندارد

Comments are closed.