اخبار روز اقتصادی ؛ کیهان، روزنامه محافظه‌کاران و کواکبیان، نماینده اصلاح‌طلب: اخلال‌گران اقتصادی را اعدام کنید / توسعه بی‌ترمز مناطق آزاد و ویژه ؛ ماجرای شرط و شروط‌ بی‌تضمین!

نگام ؛ اقتصادی _ پژو ۲۰۶ صندوق دار ۳ میلیون تومان گران شد/ ساندرو اتوماتیک ۵ میلیون تومان ارزان شد +جدول ؛ علی مطهری در جمع خبرنگاران:مسئول وضع امروز کسانی هستند که نگذاشتند برجام اجرا شود/ مذاکره با آمریکا در شرایط احترام متقابل مفید است ؛ نقدینگی دست مردم چقدر است؟ ، از مهم ترین اخبار روز اقتصادی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

کیهان، روزنامه محافظه‌کاران و کواکبیان، نماینده اصلاح‌طلب: اخلال‌گران اقتصادی را اعدام کنید

حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران سه‌شنبه ۹ مرداد از بازداشت ۳۵ تن به اتهام فساد اقتصادی خبر داد. او گفت که این ۳۵ تن «در رابطه با ۷ پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی در حوزه‌های سکه، ارز و خودرو» بازداشت شده‌اند. او اتهام آنها را «ملتهب‌کردن فضای بازار به صورت کاذب» خوانده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

توسعه بی‌ترمز مناطق آزاد و ویژه/ماجرای شرط و شروط‌ بی‌تضمین!

باز هم زمزمه‌های افزایش تعداد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در کشور قوت گرفته است. موضوعی که نه تنها دولت با شرایط خاص خود آن را پیگیری می‌کند، بلکه نمایندگان مجلس هم اکنون با او هم‌صدا شده و خواهان آن هستند که در حوزه انتخابیه آنها نیز، یک منطقه ویژه اقتصادی جدید تاسیس شود؛ به همین دلیل هم هست که لایحه دولت برای ایجاد هشت منطقه آزاد تجاری و اصلاح محدوده چهار منطقه و همچنین ایجاد ۱۳ منطقه ویژه اقتصادی جدید با اضافه شدن ۶۷ منطقه اقتصادی ویژه پیشنهادی نمایندگان در کمیسیون اقتصادی مجلس به تصویب رسیده و در انتظار ورود به صحن علنی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پژو ۲۰۶ صندوق دار ۳ میلیون تومان گران شد/ ساندرو اتوماتیک ۵ میلیون تومان ارزان شد +جدول

قیمت خودرو امروز نسبت به روز گذشته شاهد کاهش قیمت تعدادی از محصولات داخلی بوده به نحوی که ساندرو اتوماتیک امروز با کاهش ۴ میلیون تومانی با قیمت ۹۱ میلیون تومان و استپ وی با کاهش ۳ میلیون تومانی با قیمت ۱۰۲ میلیون تومان مورد معامله قرار می گیرد

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

علی مطهری در جمع خبرنگاران:مسئول وضع امروز کسانی هستند که نگذاشتند برجام اجرا شود/ مذاکره با آمریکا در شرایط احترام متقابل مفید است

علی مطهری در جمع خبرنگاران پارلمانی اظهار داشت: اگر کل نظام در اجرای برجام مصمم بود و اگر همه تلاش می‌کردند برجام درست اجرا شود امروز بسیاری از شرکت‌های اروپایی و آمریکایی که وارد ایران شدند، در ایران می‌ماندند و سرمایه‌گذاری می‌کردند و ترامپ هم به آسانی نمی‌توانست از برجام خارج شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

نقدینگی دست مردم چقدر است؟

حمید حاج اسماعیلی اظهار کرد: با رشد شتابان تورم، عقل حکم می‌کند که کسی برای کارهای تولیدی سرمایه‌گذاری نکند لذا وزارت کار در شرایطی که ثبات در بازار کار نیست و قیمت‌ها در تلاطم است، نباید از متقاضیان وام اشتغال بخواهد که طرح‌های توجیهی تولیدی بدهند چون هم ریسک کار به شدت بالاست و هم ارزش سرمایه‌ها به سرعت پایین می‌آید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز اقتصادی ؛ کیهان، روزنامه محافظه‌کاران و کواکبیان، نماینده اصلاح‌طلب: اخلال‌گران اقتصادی را اعدام کنید / توسعه بی‌ترمز مناطق آزاد و ویژه ؛ ماجرای شرط و شروط‌ بی‌تضمین!

Comments are closed.