اخبار روز ورزشی ؛ پایان رسمی قرارداد کی‌روش با ایران؛ اطمینان الجزایری‌ها از جذب مرد پرتغالی/ سامان قدوس شاگرد گواردیولا می شود(عکس)

نگام ؛ ورزشی _ سرنوشت دلارهای علیرضا فغانی از زبان خودش! ؛ توافق چهارمیلیون یورویی بشیکتاش و انصاری‌فرد ؛ جهانبخش: برایم مهم بود مقابل نیس بازی کنم/ شروع لیگ برتر هیجان انگیز است ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

پایان رسمی قرارداد کی‌روش با ایران/ اطمینان الجزایری‌ها از جذب مرد پرتغالی

قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران، دیشب (سه‌شنبه) رسما به پایان رسید و این سرمربی هنوز قرارداد جدیدی را با فدراسیون فوتبال ایران منعقد نکرده است. به همین خاطر گمانه‌زنی‌ها درباره حضور او روی نیمکت تیم های آفریقایی بیشتر و بیشتر می‌شود.رسانه‌های الجزایری معتقد هستند کارلوس کی‌روش گزینه بسیار جدی هدایت الجزایر است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خبر عجیب در روزنامه سان ؛ سامان قدوس شاگرد گواردیولا می شود(عکس)

در حالی که در چند روز اخیر شایعاتی در مورد تمایل سیتی در به خدمت گرفتن قدوس شنیده می‌شد، حال نشریه مشهور سان نیز این موضوع را تایید کرد.در گزارش این نشریه آمده:” قدوس با باشگاه اوسترشوند تا یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا صعود کرد و به عنوان بهترین مهاجم سال ۲۰۱۷ سوئد انتخاب شد. قدوس که ۲۴ سال دارد، در دیدار‌های جام جهانی به عنوان یار جانشین در هر سه بازی ایران به میدان رفت و نمایش خوبی نیز در این بازی ها داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سرنوشت دلارهای علیرضا فغانی از زبان خودش!؛آدمی نیستم که نقش بازی کنم ؛ دیگر تا آخر عمرم دور و بر سیاست نمی‌روم

علیرضا فغانی؛ او حالا یکی از سلبریتی های فوتبال ایران است. اولین داور وسط ایرانی که داور مسابقه رده بندی جام جهانی بوده است. علیرضا که در خانه بهروز صدایش می کنند و می گوید این اسمی است که مادرش دوست دارد صدایش کنند ، در روسیه افتخار فوتبال ایران بود. او با صلابت سوت زد. حتی یکبار ناچار به استفاده از ویدئوچک نشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سومین ملی‌پوش ایران در یک قدمی سوپرلیگ ترکیه ؛توافق چهارمیلیون یورویی بشیکتاش و انصاری‌فرد

از یک ماه گذشته روند مذاکرات میان باشگاه های المپیاکوس و بشیکتاش برای انتقال کریم انصاری فرد به جمع عقاب های سیاه شهر استانبول سرعت بیشتری به خود گرفت اما درخواست ۱۰ میلیون یورویی المپیاکوس برای فروش ستاره ایرانی کمی اوضاع را پیچیده کرد به نحوی که در این هفته ها بارها خیرهای ضد و نقیضی در ارتباط با این انتقال به گوش رسید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جهانبخش: برایم مهم بود مقابل نیس بازی کنم/ شروع لیگ برتر هیجان انگیز است

علیرضا جهانبخش دیشب (سه‌شنبه) برای اولین بار برای تیمش یعنی برایتون به میدان رفت. جایی که این تیم موفق شد با یک گل نیس فرانسه را شکست دهد.علیرضا جهانبخش بعد از این بازی گفت‌: اول از همه خیلی خوشحال هستم که توانستم دقایقی در این مسابقه به میدان بروم، چرا که آخرین باری که بازی کرده بودم بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای تیم‌ ‌ملی کشورم بود. من اردوی پیش فصل کاملی نداشتم به همین خاطر حضور در این بازی برایم مهم بود که خوشبختانه به خوبی انجام شد. دوست دارم سطح آمادگی خودم را بالا ببرم و بتوانم به تیمم کمک کنم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز ورزشی ؛ پایان رسمی قرارداد کی‌روش با ایران؛ اطمینان الجزایری‌ها از جذب مرد پرتغالی/ سامان قدوس شاگرد گواردیولا می شود(عکس)

Comments are closed.