اخبار روز اجتماعی ؛ دور تازه اعتراضات خیابانی به سومین روز کشیده شد / کشف ۱۴۹ تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در سیستان و بلوچستان

نگام ؛ اجتماعی _ تازه ترین اظهارات بطحایی درباره حذف کنکور  ؛ با تغییر وزیر مشکلات جامعه کارگری حل نمی‌شود/نمایندگان اگر می‌خواهند کاری برای مردم کنند جلوی تورم افسار گسیخته را بگیرند  ؛ پروژه‌های عجیبی که دیشب از سوی شهرداری تهران افتتاح شد/حمام ترکی، رستوران مراکشی،تالارهای مجلل و… ، از مهم ترین اخبار روز اجتماعی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

دور تازه اعتراضات خیابانی به سومین روز کشیده شد

برای سومین روز پیاپی تظاهرات اعتراضی در چند شهر ایران از سر گرفته شد. مردم معترض با فراخواندن دیگران برای پیوستن به اعتراضات، فریاد می‌زدند «توپ تانک فشفه ـ آخوند باید گم بشه».

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کشف ۱۴۹ تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در سیستان و بلوچستان

روزنامه خراسان روز پنجشنبه /۱۱ مرداد در ضمیمه خود که روزنامه محلی سیستان و بلوچستان است مطلبی با عنوان «quot;مرگquot; فروشی» منتشر کرده که گزارشی است درباره تجارت خرید و فروش مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته است. در این گزارش حیدر میرزایی، مدیرکل تعزیرات حکومتی در استان سیستان و بلوچستان گفته که در مجموع ۱۴۹ تن کالای تاریخ مصرف گذشته کشف شده که حدود ۱۰۰ تن نوشیدنی، ۲۰ تن مواد خوراکی، ۱۵ تن مواد غذایی و ۱۴ تن داروی گیاهی بوده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تازه ترین اظهارات بطحایی درباره حذف کنکور

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه قبل از حذف کنکور باید زمینه های لازم آن را فراهم کرد؛ افزود: یکی از این زمینه‌ها اعمال سوابق تحصیلی است که به تدریج در حال پیگیری است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دبیر اجرایی خانه کارگر یزد:با تغییر وزیر مشکلات جامعه کارگری حل نمی‌شود/نمایندگان اگر می‌خواهند کاری برای مردم کنند جلوی تورم افسار گسیخته را بگیرند

علی دهقانی (دبیر اجرایی خانه کارگر یزد)  با اشاره به مشکلات بسیار مردم و جامعه کارگری گفت: باید از نمایندگان مجلس پرسید آیا این اوضاع نامناسب و شرایط بد معیشتی مردم را نمی‌بینید؟ چرا برای حل این مشکلات به دنبال راهکار نیستید؟وی افزود: مشکل جامعه کارگری در حال حاضر، شخص وزیر کار نیست و با تغییر وزیر هم دردی از کارگران دوا نمی‌شود بلکه این تغییر ناگهانی می‌تواند اوضاع را بدتر کند؛ چراکه استیضاح وزیر موجب تشتت و بی‌نظمی در وزارت‌خانه‌ای می شود که متولی اصلی امور کارگران و بازنشستگان است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پروژه‌های عجیبی که دیشب از سوی شهرداری تهران افتتاح شد/حمام ترکی، رستوران مراکشی،تالارهای مجلل و…

شهرداری تهران دیشب از چند برنامه عمرانی خود در غرب تهران را با حضور خبرنگاران رونمایی کرد. علی مفاخریان، شهردار منطقه ۹ تهران که ساعاتی را با خبرنگاران گذراند، در بازدید از پروژه ای مانند مجتمع خدماتی کوثر در جوار فرودگاه مهرآباد، توضیحاتی داد که باعث تعجب برخی از اهالی رسانه شد.او اعلام کرد در طبقات مختلف این پروژه که تماما توسط شهرداری تهران اجرا شده است، امکانات رفاهی و تفریحی مانند استخر، حمام سنتی ایرانی و ترکی، رستوران مراکشی و عربی، تالار عروسی، سالن بولینگ و بیلیارد تعبیه شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز اجتماعی ؛ دور تازه اعتراضات خیابانی به سومین روز کشیده شد / کشف ۱۴۹ تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در سیستان و بلوچستان

Comments are closed.