اخبار روز حوادث ؛ دستگاه قضایی از مردم کمک خواست ؛ این ۱۰ مرد فراری را می شناسید؟! ؛ مخفیگاهشان کجاست؟! + عکس بدون پوشش / اعتراف مردافغانی: به اوگفتم یا با من ازدواج کن، یا ۲۸میلیونم را پس بده یا می کشمت ؛ گفت هر کار میخواهی بکن

نگام ؛ حوادث _ یک سال حبس، پرداخت دیه و جریمه نقدی، مجازات خانم دکتری که باعث مرگ یک مادر بعد از زایمان شد ؛ متهم ردیف سوم پرونده ثامن‌الحجج پس از ۱۲ جلسه غیبت در دادگاه حاضر شد/ گفته می‌شد او فرار کرده است  ؛ مرد شیشه‌ای بعد از ۱۵ سال: زن صیغه‌ای‌ام را خفه کردم تا داد نزند، ماشینش را هم به نصف قیمت فروختم ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

دستگاه قضایی از مردم کمک خواست ؛این ۱۰ مرد فراری را می شناسید؟! / مخفیگاهشان کجاست؟! + عکس بدون پوشش

پرونده های جنایی هیچ گاه مختومه نمی شوند و عاملان جنایت همواره تحت تعقیب هستند. مروری بر پرونده های جنایی نشان می دهد که برخی از قاتلان حتی بعد از گذشت ده ها سال از ماجرا در چنگ قانون گرفتار شده اند. در عین حال اختصاص برخی امکانات تخصصی و ویژه با توجه به پیشرفت فناوری های نوین به دوایر جنایی پلیس های آگاهی و همچنین تخصیص اعتبارات خاص و تربیت نیروهای کارآمد و زبده به صورت تخصصی در مراکز آموزشی و دانشگاه های نیروی انتظامی حتی برای افسران وظیفه می تواند در بسیاری از موارد به دستگیری سریع عاملان جنایت منجر شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اعتراف مردافغانی: به اوگفتم یا با من ازدواج کن، یا ۲۸میلیونم را پس بده یا می کشمت/گفت هر کار میخواهی بکن

دو روز از این ماجرا گذشته بود که خانواده ای به پلیس آگاهی مراجعه کردند و از ناپدید شدن دخترشان به نام نرگس خبر دادند .نشانه هایی که آنها از دخترشان ارائه دادند با نشانی های قربانی مطابقت داشت.به این ترتیب آنها به سردخانه پزشکی قانونی رفتند و جنازه دخترشان را تحویل گرفتند .پلیس با بررسی تماس های تلفنی دختر جوان به رابطه وی با یک مرد افغان به نام محمد پی برد و به ردیابی او پرداخت اما محمد که تا چند روز قبل در ساختمان نیمه ساز کارگر بود همزمان با کشته شدن دختر جوان به محل نامعلومی گریخته بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

یک سال حبس، پرداخت دیه و جریمه نقدی، مجازات خانم دکتری که باعث مرگ یک مادر بعد از زایمان شد

یک خانم دکتر متخصص زنان و زایمان به اتهام قتل غیرعمد یک بیمار به جزای نقدی و پرداخت ۳۰ درصد دیه کامل انسان محکوم شد. این پرونده به بهمن سال ۹۴ برمی‌گردد زمانی که همه مقدمات برای تولد پسر کوچولوی خانواده مهیا شده بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

متهم ردیف سوم پرونده ثامن‌الحجج پس از ۱۲ جلسه غیبت در دادگاه حاضر شد/ گفته می‌شد او فرار کرده است

دوازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده تعاونی مالی – اعتباری ثامن الحجج صبح امروز در دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی باقری و با حضور هیات مستشار، نمایندگان دادستان، وکلای متهمین و جمعی از شکات آغاز شد.طبق روال جلسات گذشته متهمان اول و دوم در جلسه حاضر هستند، و متهم ردیف سوم  پس از ۱۱ جلسه غیبت، به همراه وکیل خود در جلسه حاضر شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرد شیشه‌ای بعد از ۱۵ سال: زن صیغه‌ای‌ام را خفه کردم تا داد نزند، ماشینش را هم به نصف قیمت فروختم

مرد شیشه‌ای که۱۵ سال پیش در جنایتی هولناک همسر صیغه‌ای‌اش را به قتل رسانده وجسدش را در بام کرج به آتش کشیده بود، صبح دیروز محاکمه شد. در سال ۸۲ زن جوانی با مراجعه به اداره آگاهی از ناپدید شدن خواهر۳۸ ساله‌اش خبر داد و کارآگاهان برای یافتن این زن گمشده به‌نام مهناز به جست و جو پرداختند اما موفق به یافتن او نشدند. تا اینکه پیدا شدن خودروی این زن گمشده پس از ۱۲ سال راز قتل او را فاش کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ دستگاه قضایی از مردم کمک خواست ؛ این ۱۰ مرد فراری را می شناسید؟! ؛ مخفیگاهشان کجاست؟! + عکس بدون پوشش / اعتراف مردافغانی: به اوگفتم یا با من ازدواج کن، یا ۲۸میلیونم را پس بده یا می کشمت ؛ گفت هر کار میخواهی بکن

Comments are closed.