اخبار روز حوادث ؛ اقدام وحشتناک ۲ شرور افغانی با مادر و دختر مشهدی ؛ دست و پای ما را بستند/ جزییات سقوط پله برقی ایستگاه مترو میرداماد

نگام ؛ حوادث _ مرد سرایدار، صاحب باغ را به تصور ارتباط داشتن با همسرش، در داخل ماشین منفجر کرد ؛ سرقت خودروی بی‌ام و اجاره‌ای کار دست داماد داد  ؛ راننده نیسان در آتش سوخت ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

اقدام وحشتناک ۲ شرور افغانی با مادر و دختر مشهدی / دست و پای ما را بستند

ساعت ١١:٣٠را نشان می‌داد و مریم دخترک ١١ساله داخل حیاط خانه‌‌شان فرش کوچکی پهن کرده و گرم بازی با عروسک‌هایش بود. مریم کوچولو در رؤیاهای کودکانه‌اش غرق شده بود که ضربه‌‌های محکمی به در حیاط خورد. مادرش داخل آشپزخانه در حال مهیا‌کردن سور‌و‌سات نهار بود و از مریم ‌خواست تا در را باز کند و طفل معصوم به سمت در خانه دوید و در را باز کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جزییات سقوط پله برقی ایستگاه مترو میرداماد

مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در خصوص نقص فنی پله برقی ایستگاه مترو میرداماد توضیحاتی ارائه کرد.محمدیان روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با اشاره به نقص فنی پله برقی ایستگاه مترو میرداماد گفت: حدود ۲۵ دقیقه پیش این پله دچار نقص فنی شد که در پی آن ۷ نفر از شهروندان دچار حادثه شدند.او تصریح کرد: در ادامه و با حضور عوامل اورژانس ۳ نفر از شهروندان به صورت سرپایی مداوا شدند و ۴ نفر نیز از طریق اورژانس منتقل شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرد سرایدار، صاحب باغ را به تصور ارتباط داشتن با همسرش، در داخل ماشین منفجر کرد

در یکی از گرم‌ترین روزهای تابستان پارسال به‌دنبال انفجار خودرویی در محدوده چاردانگه مأموران کلانتری در محل انفجار حضور یافتند وبا جسد مرد جوانی که درون خودرو سوخته بود روبه‌رو شدند.پس از آنکه بازپرس کشیک قتل درمحل جنایت حضور یافت به دستور وی جسد مرد جوان به پزشکی قانونی منتقل شد. کارآگاهان جنایی در نخستین گام صاحب خودرو را به‌عنوان مظنون پرونده بازداشت کردند. فرامرز ۳۲ساله درحالی‌که سعی داشت با گمراه کردن مأموران مسیر پرونده را تغییر دهد سرانجام لب به اعتراف گشود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سرقت خودروی بی‌ام و اجاره‌ای کار دست داماد داد

سرهنگ منصور حشمتیان، رییس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس در تشریح این خبر گفت: ظهر روز گذشته دو سارق لوازم خودرو در پرسه زنی های خود در محدوده تهرانپارس یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ را مشاهده و برای سرقت لوازم در آن را باز می کنند که حین سرقت وسایل داخل آن یک سوییچ خودروی بی ام و توجهشان را جلب می‌کند.وی در ادامه گفت: آنها که از دیدن این سوئیچ متعجب شده بودند دکمه های آن را فشار می دهند که متوجه می شوند چراغهای یک خودرو که جلوی ۲۰۶ پارک بود روشن گردید که مشخص شد سوئیچ مربوط به خودرو بی ام و است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

راننده نیسان در آتش سوخت

بامداد امروز یک دستگاه خودروی نیسان در جاده قدیم کرج پس از انحراف از مسیر و برخورد با نیوجرسی‌های کنار جاده شعله ور شد و راننده آن در آتش سوخت.جلال ملکی در مورد جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۳:۳۰ بامداد امروز وقوع یک مورد حادثه تصادف در محور غرب به شرق جاده قدیم کرج تقاطع ایران خودرو به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام شد و سه ایستگاه از دو مسیر به محل اعزام شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ اقدام وحشتناک ۲ شرور افغانی با مادر و دختر مشهدی ؛ دست و پای ما را بستند/ جزییات سقوط پله برقی ایستگاه مترو میرداماد

Comments are closed.