علت واقعیِ لغو کنسرتِ بزرگِ امیر تتلو در استانبول چه بود؟

نگام ؛ فرهنگ و هنر _ امیر تتلو که مدتی پیش از کشور خارج شده بود و برای کنسرتش در استانبول تبلیغات فراوانی انجام می‌داد و هر روز هم در اینستاگرام از برنامه‌های متنوع اجرایش سخن می‌گفت، به یک باره کنسرتش را لغو کرد.

 

حسن مقیمی

امیر تتلو علت لغو کنسرتش را بی‌کفایتی تهیه‌کننده‌اش اعلام کرده است.

امیرحسین مقصودلو خواننده پر حاشیه چند سال اخیر به نظر می‌آید تصمیم به مهاجرت از ایران گرفته و در اولین اقدام، کنسرتی بزرگ در کشور ترکیه تدارک دیده بود. کنسرت امیر تتلو قرار بود در حالی ۸ شهریور برگزار شود که او طی ماه‌های اخیر بارها از صدور مجوز برای کنسرت در داخل ایران خبر داده بود.

بنا بود این کنسرت ۸ شهریور در سالن بزرگ Küçükçiftlik Park با ظرفیت حدود ۲۰ هزار نفری برگزار شود ، سالنی که پیش از این مطرح‌ترین خواننده‌های جهان در آن به اجرای برنامه پرداخته‌اند. پیش بینی می‌شود با توجه به شرایط فعلی، تتلو راه بازگشت به ایران را برای خود بسته و می‌خواهد ادامه فعالیت هنری‌اش را در جایی غیر از ایران پیگیری کند. شنیده‌ها حاکی از آن بود که او پس از کنسرت استانبول، تور اروپا و سپس امریکای خود را آغاز کند، اتفاقی که قطعاً به رویای شیرین اجرا در ایران پایان می‌دهد.اما تمامی این حدس و گمان ها تبدیل به علامت سوالی بزرگ شد.

تتلو در رابطه با تبلیغات خود در شبکه های ماهواره ای گفته بود : تبلیغات ماهواره اى حال نمیکنم برم !! کنسرت ما رو هیچ شبکه اى تبلیغ نمیشه چون مفت برن !! هر کدوم بالاى ده هزار دلار پول خواستن واسه تبلیغ در صورتى که وقتى ویدئوهاى منو پخش میکردن پول نمیدادن !! معرفت درّ گرانیست به هر کس ندهند !! کنسرتو دوست داشتین پُر کنید !! نخواستین نکنین !! من واسه دوستامو فامیلم برنامه اجرا میکنم !! پر کردن یا نکردنش آبروى شماست نه منى که دوئیدم و ساختم و دیدم و انتخاب کردمو همه کارامو کردم…

 

اما جابجایی های پی در پی او و عدم استقرار ثابت در یک هتل و همچنین دیده شدن دوربین در بالای تخت خواب او در هتل سبب شد که او اعلام کند بدلیل بی کفایتی تهیه کننده های کار آقای کیان محمدی ها و وحید علوی نژاد دیگر حاضر به همکاری با این گروه برای اجرای کنسرت نیست .

او همچنین نداشتن آشپز مخصوص بدلیل گیاهخوار بودن ؛ نبود باشگاه برای تمرین ؛ و عدم پرداخت قسط دوم قرارداد توسط تهیه کننده را در این تصمیم دخیل دانست.

 

 

One thought on “علت واقعیِ لغو کنسرتِ بزرگِ امیر تتلو در استانبول چه بود؟

Comments are closed.