اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ پرداخت ۳۲ میلیارد تومان توسط یک موسسه کنکوری به صداوسیما / تهیه‌کننده سریال «پدر»: کی گفته زندگی لاکچری بد است؟

نگام ؛ فرهنگ و هنر _ بهاره رهنما: “تمام شد” برای من به معنی پایان یک دوره عاشقانه‌نویسی است / هیچ‌گاه از مد پیروی نکرده‌ام  ؛ شباهت دردسرساز شخصیتی کارتونی به یک سیاستمدار ؛ فروش ۳۱۳ میلیونی صداثر در چهار روز / لیلی گلستان: سورپرایز شدم؛ مردم با خرید اثر هنری پس انداز می کنند  ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

پرداخت ۳۲ میلیارد تومان توسط یک موسسه کنکوری به صداوسیما

غلامرضا کاتب (عضو کمیسیون فرهنگی مجلس و نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی) با اعلام این مطلب افزود: مبالغ پرداختی از سوی مراکز آموزشی برای تبلیغات نشاندهنده درآمدهای هنگفت این مؤسسات است؛ از آنجا که مؤسسات آموزشی درآمدهای بسیاری از برگزاری کلاس‌ها، امتحانات و… دارند طبیعتاً اجازه اجرای قانون را نمی‌دهند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تهیه‌کننده سریال «پدر»: کی گفته زندگی لاکچری بد است؟

سریال «پدر» در همین مدت کمی که روی آنتن شبکه دو سیما رفته است، حرف و حدیث‌های فراوانی از طرف منتقدان و موافقان خود به همراه آورده است. یکی از این موارد، شیک و لاکچری بودن زندگی بیشتر شخصیت‌های سریال است که به نظر بسیاری از مخاطبان بدجوری تو چشم می‌زند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بهاره رهنما: “تمام شد” برای من به معنی پایان یک دوره عاشقانه‌نویسی است / هیچ‌گاه از مد پیروی نکرده‌ام

آلبوم “تمام شد” با شعر و دکلمه خوانی بهاره رهنما بازیگر و نویسنده با موسیقی اردوان طاهری به تازگی از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری نوخسروانی باربد راهی بازار موسیقی شده است.این آلبوم شامل ۱۰ قطعه به نام‌های “ما انتخاب می‌شویم”، “تمام شد”، “هوایت را از من گرفته‌ای”، “مرا به قعر آب‌ها بازگردان”، “شعر را گم کرده‌ام”، “همین”، “نترس من بودم”، “ماه را به من بده”، “یک شب به خیر تو” و “امتداد دارد” است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

شباهت دردسرساز شخصیتی کارتونی به یک سیاستمدار؛برخلاف ایران کمدی‌ها در آمریکا نمی‌فروشند

یک مستند در هواداری از ترامپ با عنوان «مرگ یک ملت»، یک کمدی درباره نامزدهای سابق مامور سیا و بازسازی داستان وینی خرسه در فیلم سینمایی «کریستوفر رابین» مهمانان تازه سینمای جهان در هفته گذشته بودند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فروش ۳۱۳ میلیونی صداثر در چهار روز / لیلی گلستان: سورپرایز شدم؛ مردم با خرید اثر هنری پس انداز می کنند

گالری گلستان این روزها یکی از دلایل ترافیک سنگین دروس، محله قدیمی تهران است؛ فروش شصت و چهار اثر در چهار روز نخست نمایشگاه صداثر صدهنرمند در مجموع به قیمت سیصد و سیزده میلیون تومان خود گویای میزان استقبال مردم است.در صدر پر فروش ترین هنرمندان از منظر تعداد آرمان یعقوب پور قرار دارد که پنج اثر او فروخته شده، مرتضی دره باغی، منیره قنبری و شمس الدین غازی هم هر یک با فروش سه اثر در رتبه بعدی قرار دارند.اما گرانترین آثار فروخته شده در اختیار نام های معتبر است: فرامرز پیلارام چهل میلیون تومان، سیراک ملکونیان سی میلیون تومان ، رضا مافی سی میلیون تومان، فریده لاشایی بیست و پنج میلیون تومان، محمد احصایی بیست و پنج میلیون تومان و حجت شکیبا بیست میلیون تومان.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ پرداخت ۳۲ میلیارد تومان توسط یک موسسه کنکوری به صداوسیما / تهیه‌کننده سریال «پدر»: کی گفته زندگی لاکچری بد است؟

Comments are closed.