اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید! / اینترنت با مغز ما چه می‌کند؟

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ آشنایی با عوارض جانبی مصرف بیوتین ؛ جوشاندن آب بیش از یکبار بسیار خطرناک است! ؛ آیا می توان در دوران بارداری اپیلاسیون انجام داد؟ ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

شاید فکر کنید که لاغر شدن فقط با زحمت و سختی حاصل شود و هنگام ورزش کردن و داشتن تحرک است که می توانید چربی بسوزانید ولی جالب است بدانید که اگر رژیم لاغری خاصی که در این مقاله به شما میگوییم را داشته باشید می توانید با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید! 

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اینترنت با مغز ما چه می‌کند؟

« نیکلاس کار» درباره کتابش با عنوان « کم عمق: چطور اینترنت مغز ما را تغییر می‌دهد» از تاثیر فرسایشی تکنولوژی بر توانایی تمرکزش می‌نویسد:« زمانی من یک شیرجه رو عمیق در دریای کلمات بودم، اما حالا با جت اسکی روی آن‌ها اسکی می‌کنم».

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آشنایی با عوارض جانبی مصرف بیوتین

در شرایطی بدن برای ارائه عملکرد درست خود به بیوتین نیاز دارد، مصرف بیش از حد این ماده مغذی می تواند عوارض جانبی به همراه داشته باشد.بیوتین یکی از مکمل های پر مصرف در جهان است. اما مصرف نادرست و بیش از حد این ماده مغذی مفید نیز می تواند با برخی پیامدهای منفی همراه باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

جوشاندن آب بیش از یکبار بسیار خطرناک است!

امروز می خواهیم دلایل خطرناک بودن جوشاندن آب بیش از یکبار را بیه شما بگوییم. چای از رایج ترین نوشیدنی ها در میان ایرانیان است و تقریبا در همه خانه ها این نوشیدنی حداقل یکبار در روز تهیه می شود. سماور، چای ساز و کتری از راه های تهیه آب جوش است. اکثرمان عادت داریم که آبی که در کتری یا چای ساز باقی مانده است را دوباره می جوشانیم. تخمین زده شده است که امروزه حدود ۱۲۰٫۰۰۰ نوع ماده شیمیایی روی کره زمین وجود دارد هر سال نیز حدود ۱۰۰۰ نوع ترکیب شیمیایی جدید وجود می آید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آیا می توان در دوران بارداری اپیلاسیون انجام داد؟

در دوران بارداری بدن شما شروع به تغییرات فیزیکی و احساسی زیادی می کند. از جمله تغییرات هورمونی می توان به رویش موی بیشتر در نواحی ناخواسته اشاره کرد که موجب ناراحتی فرد می شوند. عموما انجام اپیلاسیون در دوران بارداری بی خطر است. اما زمانی که در خانه یا سالن اپیلاسیون می کنید باید به نکاتی توجه داشته باشید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید! / اینترنت با مغز ما چه می‌کند؟

Comments are closed.