اخبار روز ورزشی ؛ مرگ از بیخ گوش دیوید بکهام و خانواده‌اش گذشت / کارت بازی سپیدرودی‌ها مصادره شد

نگام ؛ ورزشی _ اتفاقی عجیب: لیلا رجبی را به مجموعه آفتاب راه ندادند! ؛ هزینه‌های عجیب و کم ثمر مدیر ایرانی در اورتون ؛ پرچم دادن دست دخترها معنی‌اش حمایت از ورزش زنان نیست ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

مرگ از بیخ گوش دیوید بکهام و خانواده‌اش گذشت

زوج بکهام به همراه چهار فرزندشان در فاصله ۶۰ مایلی زلزله روز یکشنبه سواحل بالی اندونزی حضور داشتند که تا به امروز ۱۴۲ کشته برجای گذاشته است. طبق گزارش‌ها دیوید ۴۳ ساله، ویکتوریا ۴۴ ساله و فرزندانشان بروکلین ۱۹، رومئو ۱۵، کروز ۱۳ و هارپر ۷ ساله روز شنبه وارد جزیره بالی شده بودند.زمانی که زلزله در جریزه لومبوک رخ داد، بکهام و خانواده‌اش در فاصله ۶۰ مایلی مرکز محل وقوع حادثه که ۱۴۲ کشته تا به اکنون به جای گذاشته است حضور داشتند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شوک به شاگردان خداداد در آستانه سفر به تبریز؛کارت بازی سپیدرودی‌ها مصادره شد!

بعد از اتفاقات حاشیه ای رخ داده در جریان بازی با سپاهان سران باشگاه سپیدرود تصمیم گرفتند برای آرام کردن اوضاع و دوری از حواشی بیشتر تمرینات این تیم را به تهران منتقل کنند از همین رو اردوی شبانه روزی در هتل بستان برپا شد تا بازیکنان چند روز گذشته را در این هتل اسکان داشته باشند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اتفاقی عجیب: لیلا رجبی را به مجموعه آفتاب راه ندادند!

رجبی که پس از المپیک حاضر نشد دیگر به فعالیت در این رشته ادامه بدهد از برخورد مسئولان در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب گلایه کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آیا اورتون پولهای خود را دور می‌ریزد؟؛هزینه‌های عجیب و کم ثمر مدیر ایرانی در اورتون

هزینه‌های عجیب و غریب آبی‌های شهر لیورپول به این چهار نفر ختم نمی‌شود. اورتون از آغاز سال ۲۰۱۶ تا کنون ۳۵۲.۵ میلیون یورو برای خرید بازیکن هزینه کرده است. در مقام مقایسه کافی است به این نکته توجه کنید که بایرن مونیخ در همین بازه‌ی زمانی برای خرید بازیکن تنها ۱۹۹ میلیون یورو پرداخته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پرچم دادن دست دخترها معنی‌اش حمایت از ورزش زنان نیست؛حمایت از زنان یعنی،سهمیه کوراش و پاراگلایدر آنها را به آقایان ندهید!

تنها با انتخاب یک ورزشکار زن به عنوان پرچمدار نمی‌توان به ورزش بانوان بها داد.حمایت وقتی معنا پیدا می‌کند که یک نفر پیگیر مسئله عدم ورود لیلا رجبی به مجموعه آفتاب شود،یا مسئله عدم دعوت از فرشته کریمی به مراسم بهترین‌های لیگ را دنبال کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید