اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ سوسیس و کالباس با این برند را نخرید / علت وجود خون سیاه قبل از پریود شدن چیست؟

نگام ؛ سلامت و پزشکی ؛ چرا نباید به نوزادان پستانک بدهیم؟  ؛ همه چیز درباره جرمگیری دندان‌ ؛ آنچه زنان می‌گویند و آنچه مردان باید متوجه شوند! ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

سوسیس و کالباس با این برند را نخرید

محمود رضا طاهری در نشستی خبری با اعلام اینکه فرآورده‌های گوشتی برند دهکده پروتئین غیراستاندارد است و هیچ گونه مجوزی دال بر تولید از سوی استاندارد اخذ نکرده است، اظهار کرد: این واحد حق تولید ندارد و پس از مراجعه بازرسان اداره کل استاندارد استان تهران متوجه شدیم که به تولید مشغول بوده بنابراین دستور توقیف آن صادر شد و به مراجع قضایی نیز اعلام جرم می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

علت وجود خون سیاه قبل از پریود شدن چیست؟

تقریبا دو روز قبل از شروع پریودی، خون از واژن خارج می شود. در این حالت خونریزی در زمانی که نباید اتفاق بیفتد اتفاق افتاده است و ظاهری متفاوت دارد. قبل از اینکه وحشت کنید باید بدانید رنگ متفاوت خون در پریودی طبیعی است. متخصص زنان در نیویورک، اطمینان می دهد، حتی خون سیاه غیرعادی نیست و لزوما نشانه وجود مشکل نیست.
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

چرا نباید به نوزادان پستانک بدهیم؟

بیشتر والدین برای ساکت کردن شیرخواری که ناآرام است، در دهانش پستانک می‌گذارند اما تحقیقات متعددی نشان داده که وقتی پستانک در دهان کودک است، فهمیدن احساسات و نیازهایش سخت می‌شود و این موضوع روی رابطه مادر و فرزند نیز اثر منفی می‌گذارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

همه چیز درباره جرمگیری دندان‌

جرم گیری دندان عبارتست از پاکسازی دندان‌ها با استفاده از ابزارهای دندان پزشکی یا دستگاه فراصوت (اولتراسونیک) که به فرآیند جرمگیری دندان کمک می‌کند. جرم گیری دندان، سطح دندان را تمیز کرده و زبری آن را رفع می کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آنچه زنان می‌گویند و آنچه مردان باید متوجه شوند!

فهمیدن یک زن زمانی آسان است که او به راحتی به ما بگوید که چه می خواهد، ولی در غیر این صورت رسیدن به حرف اصلی خانم ها بسیار دشوار است. چون زنان دنیای پیچیده تری نسبت به مردان دارند و متاسفانه خیلی از خانم ها به این مساله واقف نیستند و فکر می کنند همین که خواسته و حرف خود را به طور غیر مستقیم بیان کنند، همسر یا شریک عاطفی آنها باید حرف دل آنها را بخواند، ولی واقعا این انتظار بیهوده ای از مردان است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ سوسیس و کالباس با این برند را نخرید / علت وجود خون سیاه قبل از پریود شدن چیست؟

Comments are closed.