اخبار روز حوادث ؛ ٣٣ ثانیه آخر پرواز تهران-یاسوج خلبان سکته کرده بود / کشف جسد استاد دانشگاه، ۳۶ ساعت بعد از مرگ در خانه

نگام ؛ حوادث _ بازداشت مدیران ۳ موسسه مالی و اعتباری آرمان، کاسپین، والعصر  ؛ نجات ۱۰۰ نفر در آتش‌سوزی برج مسکونی ؛ دنبال مردی می‌گردم که مرا عقد موقت کرد و بعد از تولد فرزندم، ما را در چالوس گذاشت و فرار کرد ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

٣٣ ثانیه آخر پرواز تهران-یاسوج خلبان سکته کرده بود ! + عکس

هر زمانی که حادثه تلخی برای عده زیادی از جمعیت کشور رخ می‌دهد مسئولان و مسببان اصلی حادثه شروع به فرافکنی کرده و تقصیرها را به گردن دیگری می‌اندازند. با اینکه اخیرا برخی مسئولان با الگوبرداری از مدیران بلندمرتبه کشورهای دیگر به خصوص کشورهای پیشرفته‌ای چون ژاپن شروع به عذرخواهی از ملت برای وقوع حوادث ناگهانی و مصیبت‌بار می‌کنند اما باز هم دریغ از یک استعفای واقعی! کماکان مدیران به هر قیمتی بر صندلی خود تکیه زده‌اند یا از یک سمت به سمتی دیگر منتقل می‌شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کشف جسد استاد دانشگاه، ۳۶ ساعت بعد از مرگ در خانه

همزمان با کشف جسد یک استاد دانشگاه در خانه‌اش پلیس با معمای جنایی تازه‌ای رو‌به‌رو شد.ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه دوشنبه شب (۱۵ مرداد) ساکنان مجتمع مسکونی در شهرک گلستان با پلیس تماس گرفته و از بوی تعفنی که از طبقه اول ساختمان به مشام می‌رسید شکایت کردند. با شکایت آنها بلافاصله مأموران کلانتری ۱۴۱ وارد عمل شده و با حضور در محل جسد مرد ۶۱ ساله ای را پیدا کردند.نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد او با اصابت یک ضربه چاقو به قتل رسیده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بازداشت مدیران ۳ موسسه مالی و اعتباری آرمان، کاسپین، والعصر

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه در حال حاضر پرونده موسسه ثامن‎الحجج در دادگاه در حال بررسی است قطعا بعد از اتمام این پرونده دستگاه قضایی برای بررسی سایر پرونده‎ها وارد عمل خواهد شد.سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: اخیرا طبق اطلاعات بنده مدیر موسسه والعصر نیز بازداشت شده است و پرونده وی در دستگاه قضایی در حال بررسی است.
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نجات ۱۰۰ نفر در آتش‌سوزی برج مسکونی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک برج مسکونی ۱۲ طبقه ۷۵ واحدی در میدان ساحل بلوار مختاری دچار آتش‌سوزی شد که با تلاش آتش‌نشانان در این حادثه به فردی آسیب نرسید.جلال ملکی گفت: ساعت ۲ و ۴۱ حادثه آتش سوزی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که با توجه به حساسیت موضوع ماموران ۵ ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دنبال مردی می‌گردم که مرا عقد موقت کرد و بعد از تولد فرزندم، ما را در چالوس گذاشت و فرار کرد

زن ۳۰ ساله‌ای را منتشر کرد که در پی شکایت مدیر مدرسه‌ای در شهر مشهد به کلانتری احضار شده بود. این زن داستان زندگی تلخش را بازگو کرد.او گفت: ۵ سال قبل و در پی یک دوستی خیابانی عاشق «معراج» شدم و با او ازدواج کردم اما خیلی زود آن عشق و علاقه های آهنین در کوره اعتیاد ذوب شد به طوری که  دیگر نمی توانستیم یکدیگر را تحمل کنیم آن زمان وقتی فهمیدم معراج اعتیاد دارد خودم را یک قهرمان تصور می کردم که می توانم او را از این منجلاب بیرون بیاورم ولی نه تنها این گونه نشد بلکه همسرم حتی توان پرداخت اجاره خانه را هم نداشت به همین دلیل و در حالی که هنوز یک سال بیشتر از ازدواجمان نگذشته بود نوزاد تازه به دنیا آمده ام را در آغوش فشردم و با طلاق از معراج به منزل مادرم بازگشتم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ ٣٣ ثانیه آخر پرواز تهران-یاسوج خلبان سکته کرده بود / کشف جسد استاد دانشگاه، ۳۶ ساعت بعد از مرگ در خانه

Comments are closed.