اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ شکایت آنجلینا جولی از برد پیت / رئیس‌جمهور را که نمی‌توانستم به خانه‌ام راه ندهم

نگام ؛ فرهنگ و هنر _ چین نمایش فیلم «کریستوفر رابین» را به بهانه شباهت «خرس پشمالو» با رئیس جمهوری کشور ممنوع کرد ؛ ادای احترام گوگل به ابن سینا؛ هیچ اسمی از ایران نیست ؛ ماجرای غیبت ناگهانی مجری یک برنامه تلویزیون چه بود؟ ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر  بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

شکایت آنجلینا جولی از برد پیت

آنجلینا جولی برد پیت را متهم کرد که در یکسال و نیم گذشته به تعهدات مالی خود در قبال شش فرزندشان آنچنان که باید عمل نکرده است. این زوج هالیوودی نزدیک به دو سال پیش اعلام کردند که جدا می‌شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رئیس‌جمهور را که نمی‌توانستم به خانه‌ام راه ندهم؛حسین محب‌اهری: برای خبرنگارها خوشحالم که زندگی متفاوتی دارند ؛ هم تشویق‌ می‌شدم هم توبیخ

حسین محب‌اهری در کنار بازیگری، خبرنگاری را هم تجربه کرده و ۸ سال در حوزه رسانه فعالیت داشته است، او می‌گوید از اینکه چند سال ذهن و انرژی‌اش را در این کار گذاشته خوشحال است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چین نمایش فیلم «کریستوفر رابین» را به بهانه شباهت «خرس پشمالو» با رئیس جمهوری کشور ممنوع کرد

سانسور پیشرفته در چین هر نوع استفاده از تصویر و نام «وینی» خرس پشمالوی فیلم «کریستوفر رابین» را در پایگاه‌های اینترنتی و رسانه‌های اجتماعی، بلافاصله حذف می‌کند. مقامات چین نمایش «کریستوفر رابین» فیلم جدید استودیوی «دیزنی» را ممنوع کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ادای احترام گوگل به ابن سینا؛ هیچ اسمی از ایران نیست

دیروز کاربران موتور جستجوگر گوگل با مراجعه به این وبسایت با «گوگل دودل» ابن سینا مواجه شدند.گوگل در مناسبت‌های خاص مانند زادروز چهره‌های نامدار و سال نو در فرهنگ‌های مختلف به جای لوگوی اصلی، طرحی متناسب با آن مناسبت استفاده می‌کند که «گوگل دودل» نام دارد.آثار ابن سینا درباره پزشکی از مهمترین منابع تاریخی علم پزشکی محسوب می‌شوند و نظرات فلسفی او نیز مورد توجه بسیار است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ماجرای غیبت ناگهانی مجری یک برنامه تلویزیون چه بود؟

کریم خودسیانی درباره حذف از برنامه «آدم‌های خوب شهر» صحبت کرده است.

دلیل حذف شما پس از برنامه هفتم «آدم‌های خوب شهر» از روی آنتن چه بود؟ خیلی‌های تعجب کردند، چون برنامه ساعت شنی به محبوبیت شما هم حسابی دامن زد. چرا پس از یک هفته دیگر در برنامه «آدم‌های خوب شهر» نبودی و یکدفعه برنامه افت شدیدی کرد.

ما برای اینکه کارت ورود به سازمان داشته باشیم باید به گزینش برویم، شاید دوستانی دیگر هم باید بروند، راجع به مجری‌های سازمان عرض می‌کنم. گزینش هم سال به سال است، چون مجری‌گری از مشاغل حساس است و هر سال باید گزینش بشوند و ما هر طبق عادت سالیانه ‌رفتیم آنجا خدمت دوستان یکسری سوالات تکراری، ارکان نماز چیست؟ اسم مسجد محله‌تان چیست؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ شکایت آنجلینا جولی از برد پیت / رئیس‌جمهور را که نمی‌توانستم به خانه‌ام راه ندهم

Comments are closed.