اخبار روز حوادث ؛ چون حمید مرا معتاد کرده بود،می خواستم با تجاوز به همسرش از او انتقام بگیرم / فروختن دختر ۱۷ ساله ایرانی به مرد افغان !/ تقاضای اجرای حکم محارب برای جوان شیشه ای که به۱۴زن و دختر تجاوز کرده

نگام ؛ حوادث _ تقاضای اجرای حکم محارب برای جوان شیشه ای که به۱۴زن و دختر تجاوز کرده ؛ اولش با یک پیامک”سلام”شروع شد/ زندگی مشترکی که به خاطر رابطه با شاگردمغازه محل از هم پاشید  ؛ دختر۱۵ساله در خانه مجردی پسر۱۷ساله دستگیرشد/شهاب هرچه در باره ازدواج گفت دروغ بود،او فقط هوسران است ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

چون حمید مرا معتاد کرده بود،می خواستم با تجاوز به همسرش از او انتقام بگیرم

مهران ۴۶ساله که به جرم سرقت و درگیری دستگیر شده است در حالی که مقابل بازپرس قرار گرفته می گوید: روزی یکی از پولدارهای شهر بودم و دوستان زیادی داشتم.وی ادامه داد: دفتر مشاوره املاک راه اندازی کردم و پول زیادی به جیب زدم. یکی از دوستانم که کافه سنتی داشت معتاد  بود و هربار که به خانه اش می رفتم از من می خواست تا در کنار بساطش بنشینم.تا این که در پی یک رودربایستی برای اولین بار نزد او مواد مصرف کردم. همسرش می گفت او را آلوده نکن اما حمید دست بردار نبود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فروختن دختر ۱۷ ساله ایرانی به مرد افغان !

زن ۱۹ ساله به نام فاطمه که بخاطر سرگردانی به همراه دخترکوچکش در خیابان ها بازداشت شده بود به بازپرس گفت: وقتی مامان عفت حامله بود از بابام طلاق گرفت و من هیچ وقت شناسنامه نداشتم بخاطر همین مادرم من را در سن ۱۷ سالگی در ازای پولی به یک مرد افغان فروخت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تقاضای اجرای حکم محارب برای جوان شیشه ای که به۱۴زن و دختر تجاوز کرده

پسر شرور که ۱۴ زن و دختر را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده بود از سوی بازپرس پرونده محارب شناخته شد.کیفرخواست پرونده این متهم با درخواست محاربه برای وی به دادگاه انقلاب تهران ارسال خواهد شد. رسیدگی به این پرونده از دی سال گذشته و با شکایت دختر جوانی آغاز شد. او گفت: کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که راننده پژو ۴۰۵ مقابل پایم نگه‌ داشت. تصور می‌کردم مسافرکش باشد به همین خاطر سوار شدم اما ۱۰۰ متری که رفتیم به بهانه شلوغی خیابان تغییر مسیر داد. او در یکی از خیابان‌های خلوت قیطریه نگه‌ داشت و بعد از آزار و اذیت با تهدید پول‌هایم را سرقت کرد و مرا از خودرو بیرون انداخت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اولش با یک پیامک”سلام”شروع شد/ زندگی مشترکی که به خاطر رابطه با شاگردمغازه محل از هم پاشید

فریده در حالی که دختر خردسالش را در آغوش می فشرد، به بازپرس پرونده گفت: می دانم اشتباه جبران ناپذیری را مرتکب شده ام و همسرم دیگر نمی تواند به من اعتماد کند، اما من فقط قربانی یک کنجکاوی احمقانه شدم تا جایی که دیگر زندگی ام متلاشی شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دختر۱۵ساله در خانه مجردی پسر۱۷ساله دستگیرشد/شهاب هرچه در باره ازدواج گفت دروغ بود،او فقط هوسران است

دختر ۱۵ ساله که در یک خانه مجردی به همراه پسر ۱۷ ساله ای دستگیر شده بود، درحالی که بیان می کرد من به امید ازدواج و رسیدن به آرزوهایم از خانه فرار کردم اما اکنون همه آرزوهایم در آتش نادانی و هوس های شیطانی سوخته است، داستان زندگی خود را برای کارشناس اجتماعی کلانتری الهیه مشهد بازگو کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ چون حمید مرا معتاد کرده بود،می خواستم با تجاوز به همسرش از او انتقام بگیرم / فروختن دختر ۱۷ ساله ایرانی به مرد افغان !/ تقاضای اجرای حکم محارب برای جوان شیشه ای که به۱۴زن و دختر تجاوز کرده

Comments are closed.