اخبار روز حوادث ؛ محاکمه تازه عروس به خاطر پرت کردن شوهر از طبقه نهم ساختمان / پسردایی ام به من تجاوز کرد،اما مادرش مرا مقصر دانست ؛ قبل از او،شوهرعمه ام مرا آزار داد

نگام ؛ حوادث _ خودکشی زن تهرانی در لایو اینستاگرام  ؛ آمار مسمومیت در استخر زنانه نهاوند به ۵۳ نفر رسید ؛ پسر عاشق کش دوسال بعد از قتل دستگیرشد ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

محاکمه تازه عروس به خاطر پرت کردن شوهر از طبقه نهم ساختمان / عکس

زن جوان که متهم است همسر بیمارش را از طبقه نهم ساختمان به پایین پرت کرده دیروز پای میز محاکمه ایستاد و ادعای خودکشی همسرش را مطرح کرد.سال ۹۵ زن جوانی به نام سهیلا با کلانتری زیباشهر تماس گرفت و از مرگ همسر ۳۱ ساله اش به نام رضا خبر داد. مأموران به خانه این زن رفتند در گوشه حیاط با جنازه خونین رضا روبه‌رو شدند. سهیلا می گفت همسرش خودش را از طبقه نهم ساختمان به پایین پرت کرده و جان سپرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پسردایی ام به من تجاوز کرد،اما مادرش مرا مقصر دانست/قبل از او،شوهرعمه ام مرا آزار داد

دختر ۱۵ ساله گفت: من قربانی اختلافات پدر و مادرم هستم به کارشناس اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: همواره این سوال ذهنم را درگیر می کند که اگر پدر ومادرم این همه اختلاف دارند چرا از یکدیگر جدا نمی شوند؟ اصلا چرا با یکدیگر ازدواج کردند؟ بارها آرزو می کنم که ای کاش به دنیا نمی آمدم تا این گونه قربانی اختلافات پدر و مادرم نمی شدم ..

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خودکشی زن تهرانی در لایو اینستاگرام

ساعت ۲:۱۰ دقیقه ظهر شنبه ۲۰ مرداد مرد جوانی همسرش را که نیمه جان بود به بیمارستان فرمانیه رساند. بلافاصله تلاش کادر درمان برای نجات وی آغاز شد اما زن ۳۱ ساله ساعتی بعد تسلیم مرگ شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آمار مسمومیت در استخر زنانه نهاوند به ۵۳ نفر رسید

بعدازظهر ‌روز ۲۱ مردادماه، ۵۳ نفر به علت نشت کپسول گاز کلر در نهاوند مسموم و راهی بیمارستان شدند.رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند در این باره گفت: ساعت ۱۶:۱۲ روز شنبه از یکی از استخرهای نهاوند با سامانه ۱۱۵ اورژانس تماس گرفته و گزارشی مبنی بر مسمومیت تعدادی خانم در این استخر اعلام شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پسر عاشق کش دوسال بعد از قتل دستگیرشد

اواخر خرداد ۹۵ گزارش قتل پسر جوانی در منطقه خسرو آباد شهرستان منوجان-استان کرمان- به پلیس گزارش شد. بررسی‌های مقدماتی نشان می‌داد مقتول با شلیک گلوله کلت کمری جان باخته و قاتل نیز متواری شده‌است.کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند پسر جوان از مدتی قبل قصد ازدواج با دختری را داشته اما خانواده دختر با این ازدواج مخالف بودند و می‌خواستند او را به عقد پسر دیگری درآورند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ محاکمه تازه عروس به خاطر پرت کردن شوهر از طبقه نهم ساختمان / پسردایی ام به من تجاوز کرد،اما مادرش مرا مقصر دانست ؛ قبل از او،شوهرعمه ام مرا آزار داد

Comments are closed.