اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ چرا جمشید مشایخی از بیمارستان مرخص نمی‌شود؟ / شوخی مهران مدیری هنگام گرفتن جایزه بهترین چهره تلویزیونی سال/ عکس

نگام ؛ فرهنگ و هنر _ عکسی زیر خاکی از نوزادی حافظ ناظری در آغوش محمدرضا شجریان ؛ زمین را خط می‌کشم، با پاهام / نگاهی به آخرین رمان آقای نویسنده  ؛ کنسرت مشترک کیوان ساکت و وحید تاج در ارمنستان ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

چرا جمشید مشایخی از بیمارستان مرخص نمی‌شود؟

جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان از چندی پیش به دلیل مشکلات گوارشی در بیمارستان بستری شد و در حال حاضر نیز دوران نقاهت را در بیمارستان می‌گذارند و هنوز مرخص نشده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شوخی مهران مدیری هنگام گرفتن جایزه بهترین چهره تلویزیونی سال/ عکس

مهران مدیری، وقتی دیشب برای گرفتن جایزه بهترین چهره تلویزیونی سال در هجدهمین جشن حافظ روی صحنه رفت، گفت به او تاکید کرده‌‌اند در این مراسم حرف تلخ نزند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

عکسی زیر خاکی از نوزادی حافظ ناظری در آغوش محمدرضا شجریان

تصویری از حافظ ناظری در آغوش محمدرضا شجریان در فضای مجازی دست به دست می‌شود. حافظ فرزند شهرام ناظری دیگر استاد پرآوازه موسیقی ایرانی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زمین را خط می‌کشم، با پاهام / نگاهی به آخرین رمان آقای نویسنده

حسین سناپور، نویسنده‌ای که اکنون نزدیک به ۵۸ سال سن دارد خیلی وقت است که به نویسنده‌ای شناخته شده در ادبیات داستانی ایران تبدیل شده است. از او آثار بسیاری از جمله “نیمه غایب”، “ویران می‌آیی”، “شمایل تاریخ کاخ‌ها”، “دود”، “سپیدتر از استخوان” و … منتشر شده و به واسطه فروش خوب بعضی از آثارش یا دریافت جوایزی نظیر مهرگان، جایزه‌ی یلدا یا جایزه‌ی بنیاد گلشیری بیشتر از پیش شناخته شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کنسرت مشترک کیوان ساکت و وحید تاج در ارمنستان

کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده تار و سه‌تار به هنرآنلاین گفت: قرار است ۲۸ مردادماه در ارمنستان به صحنه رویم که این کنسرت در دو سئانس در یک سالن ۱۲۰۰ نفری برگزار می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ چرا جمشید مشایخی از بیمارستان مرخص نمی‌شود؟ / شوخی مهران مدیری هنگام گرفتن جایزه بهترین چهره تلویزیونی سال/ عکس

Comments are closed.