اخبار روز حوادث ؛ مرد غریبه را به خانه آورده بودم که همسرم و برادرم رسیدند و… / فیلم حمله مرد شیطان صفت به زن ایرانی در فروشگاه لوازم آرایش

نگام ؛ حوادث _ پسردایی غیرتی،عامل تجاوز به دخترعمه اش را شکنجه کرد ؛ جزئیات تصادف اتوبوس با تریلی در محور اردستان ‌ ؛ صحنه وحشتناک قتل یکی ازشرورهای تهران + فیلم ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

مرد غریبه را به خانه آورده بودم که همسرم و برادرم رسیدند و…

زن جوان که به همراه مرد غریبه توسط نیروهای پلیس ۱۱۰ به کلانتری انتقال یافته بود با سروصورتی زخمی ماجرای زندگی خود را برای مددکار اجتماعی کلانتری الهیه مشهد نقل کرد.وی  گفت: اگر چه در یک خانواده پر جمعیت به دنیا آمدم و پدرم وضعیت مالی مناسبی نداشت اما همه تلاشش را برای فراهم کردن یک زندگی آرام به کار گرفته بود تا مشکل خاصی نداشته باشیم. ۳ تن از برادرانم از همان دوران کودکی کار می کردند و کمک خرج خانواده بودند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فیلم حمله مرد شیطان صفت به زن ایرانی در فروشگاه لوازم آرایش

مردی با هجوم به مغازه یک زن قصد تعرض به او را داشت اما با مقاومت او ناکام ماند.+ فیلم

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پسردایی غیرتی،عامل تجاوز به دخترعمه اش را شکنجه کرد

هفته پیش پسر جوانی به دادسرای ویژه سرقت تهران رفت و گفت: من بنگاه دار هستم. روز گذشته پسر جوانی با من تماس گرفت و از من خواست برای قیمت‌گذاری روی ملک موروثی‌شان در شرق تهران به آنجا بروم. من هم بی‌خبر از نقشه‌ای که در سر داشتند به آنجا رفتم. اما به محض ورود پسر جوان در را قفل کرد. داخل خانه به غیر از او یک زن و دختر جوان هم بودند، ناگهان پسر جوان با چاقو به جان من افتاد و تا حد مرگ کتکم زد سپس ۱۰ میلیون تومانی که به همراه داشتم را به سرقت بردند. نیم ساعتی داخل خانه از سوی این پسر شکنجه شدم اما وقتی متوجه شدند که حالم بد شده مرا از خانه بیرون انداختند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جزئیات تصادف اتوبوس با تریلی در محور اردستان ‌

غلامرضا هاشمی زاده اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره تصادف جرحی در ساعت ۰۱:۱۲ بامداد در کیلومتر ۲ محور اردستان – نایین در حوزه استحفاظی مرکز شهرستان، مأموران کلانتری مرکز و پلیس‌راه سریعاً به محل مذکور اعزام شدند.وی افزود: برابر اعلام مأموران حاضر در صحنه، مورد تصادف بین یک دستگاه اتوبوس با ۲۵ نفر مسافر که از تهران به سمت شهر بابک کرمان در حرکت بود با یک دستگاه کامیون کشنده ماک رخ داده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

صحنه وحشتناک قتل یکی ازشرورهای تهران + فیلم

درگیری چند شرور در تهران با مرگ یکی از آنها پایان گرفت.+ فیلم

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ مرد غریبه را به خانه آورده بودم که همسرم و برادرم رسیدند و… / فیلم حمله مرد شیطان صفت به زن ایرانی در فروشگاه لوازم آرایش

Comments are closed.