اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ مرضیه‌ برومند: به جهنم که روس‌ها از ترس‌شان به ایران نیامدند / بودجه سریال حضرت موسی ۲۵۰ میلیارد تومان؛ بودجه محمدرسول الله چقدر بود؟

نگام ؛ فرهنگ و هنر _ رابرت دنیرو بازیگر سرشناس آمریکایی جمعه ۷۵ ساله می‌شود؛ از پدرخوانده تا فیلمی در راه ؛رکوردشکنی اصغر فرهادی با «همه می‌دانند» در سارایوو + عکس ؛ دوبلور سریال‌های خاطره‌انگیز درگذشت ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

مرضیه‌ برومند: به جهنم که روس‌ها از ترس‌شان به ایران نیامدند ؛ وای بر آن‌هایی که ترامپ را تشویق به تحریم می‌کنند | فرانسه بدون هیچ محدودیتی کمک‌مان کرد

مرضیه برومند در نشست خبری هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی با اشاره به شرایط سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور گفت در شش ماه گذشته مشکلات خودش را بیشتر نشان داده اما راهی نیست جز اینکه فرهنگ بالاتر برود و جامعه احساس همبستگی کرده و به فردای بهتر امیدوار باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بودجه سریال حضرت موسی ۲۵۰ میلیارد تومان/ بودجه محمدرسول الله چقدر بود؟

یکی از حواشی‌ای که برای ساخت سریال موسی (ع)، به وجود آمد بحث بودجه این سریال بود. مرحوم سلحشور هزینه ساخت سریال موسی (ع) را ۱۸۰ میلیارد تومان برآورد کرده بود و بعد از این که از تأمین این هزینه از طریق صداوسیما نا‌امید شد، شماره حساب بانکی را اعلام کرد تا مردم با واریز کمک‌هایشان سریال موسی (ع) را تأمین مالی کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رابرت دنیرو بازیگر سرشناس آمریکایی جمعه ۷۵ ساله می‌شود؛ از پدرخوانده تا فیلمی در راه

رابرت دنیرو، بازیگر سرشناس آمریکایی روز جمعه ۷۵ ساله می شود. ستاره سینما که تا کنون ۷ بار نامزد جایزه اسکار و دوبار برنده آن شده، روز جمعه تولد ۷۵ سالگی خود را جشن خواهد گرفت.او که تبار ایتالیایی دارد، در سال ۱۹۴۳ در نیویورک بدنیا آمد. وی زندگی هنری خود را در نیویورک دنبال کرد و در سال ۱۹۷۵ برای بازی در فیلم «پدر خوانده» ساخته فرانسیس کوپولا جایزه اسکار گرفت و در سال ۱۹۸۱ نیز برای بازی در فیلم «گاو خشمگین» مارتین اسکورسزی برنده دومین اسکار خود شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رکوردشکنی اصغر فرهادی با «همه می‌دانند» در سارایوو + عکس

نمایش فیلم سینمایی «همه می دانند» تازه ترین ساخته اصغر فرهادی یکشنبه شب در فضای باز جشنواره سارایوو با استقبال گسترده چندین هزار تماشاگر همراه شد.پیش از شروع فیلم، میرساد پوریواترا مدیر فستیوال سارایوو این تعداد تماشاگر را بالاترین تعداد بیننده برای نمایش یک فیلم در جشنواره و رکوردی در همه بیست و چهار دوره برگزاری این مراسم اعلام کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دوبلور سریال‌های خاطره‌انگیز درگذشت

محمد عبادی، دوبلور پیشکسوت تلویزیون و سینما که سابقه دوبله آثاری چون «جنگجویان کوهستان» و «شرلوک هلمز» را داشت، امشب در سن ٧١ سالگی، به دلیل ایست قلبی در بیمارستان درگذشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ مرضیه‌ برومند: به جهنم که روس‌ها از ترس‌شان به ایران نیامدند / بودجه سریال حضرت موسی ۲۵۰ میلیارد تومان؛ بودجه محمدرسول الله چقدر بود؟

Comments are closed.