اخبار روز حوادث ؛ زمین در کلاردشت این ۳ نفر را بلعید / حامله شدن از جسد شوهر / خواننده زیرزمینی قتل را گردن نگرفت

نگام ؛ حوادث _ شوهر اولم ۲۳ سال از من بزرگ‌تر بود،شوهر دومم ۷ سال کوچک‌تر/ برای تامین هزینه زندگی موادفروش شدم ؛ سرقت ۱۵۰ دکل در تهران/ ۲ نفر از سارقان دستگیر شدند ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

زمین در کلاردشت این ۳ نفر را بلعید + عکس

اهالی روستای کلنو در حوالی شهر کلاردشت، حادثه نیمروز پنجشنبه را هیچ وقت فراموش نمی کنند. حادثه ای تلخ که مرگ سه نفر از اهالی روستا را رقم زد و آنها نبود امکانات و دیر رسیدن امدادگران را یکی از علت های اصلی آن می دانند. پنج مرد در چاه کشاورزی در باغ دچار گازگرفتگی شدند که یکی از قربانیان، با فداکاری دو نفر از آنها را نجات داد و خود جان باخت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حامله شدن از جسد شوهر ! + عکس

 نوزادی ۲ سال و نیم بعد از مرگ پدرش به دنیا آمد تا مادرش نشانه ای از پدر فوت شده ی او داشته باشد ، بارداری و زایمان زن بیوه خبری بود که با عکس نوزاد تازه متولد شده منتشر شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شوهر اولم ۲۳ سال از من بزرگ‌تر بود،شوهر دومم ۷ سال کوچک‌تر/ برای تامین هزینه زندگی موادفروش شدم

زن ۳۶ ساله که به اتهام حمل و نگهداری ۶۰۰ گرم تریاک توسط نیروهای انتظامی دستگیر شده است ماجرای زندگی خود را برای کارشناس اجتماعی کلانتری پنجتن مشهد بازگو کرد.وی گفت: پدرم در کوره های آجرپزی اطراف تهران کار می کرد و من در آن جا متولد شدم ولی پدر و مادرم از استان خراسان رضوی به تهران مهاجرت کرده بودند. خانواده ما ۱۴ نفر بود به همین خاطر من و دیگر خواهران و برادرانم همواره بعد از پایان تحصیل در دوره ابتدایی کار می کردیم تا هزینه های زندگی مان تامین شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سرقت ۱۵۰ دکل در تهران/ ۲ نفر از سارقان دستگیر شدند

افرادی که اقدام به سرقت باتری دکل های مخابراتی شهر تهران کرده و با این اقدام سبب قطعی و ضعف آنتن دهی برخی از اپراتورهای تلفن همراه شده بودند، دستگیر شدند.چندی پیش نماینده شرکت ارتباطات تلفن سیار با مراجعه به پلیس از سرقت باتری‌های گران قیمت دکل‌های مخابراتی خبر داده و اعلام کرده بود که طی چند ده مورد سرقت در یکی دو ماه گذشته، باطری های این دکل‌ها از نقاط مختلف تهران به سرقت رفته و مشکلاتی را برای سرویس دهی این شرکت به تلفن های همراه ایجاد کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خواننده زیرزمینی قتل را گردن نگرفت

این قتل نهم شهریور پارسال در یک استودیو ضبط صدا اتفاق افتاد و مأموران کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر در محل جنایت حضور یافتند و با جسد پسر جوانی به‌نام بردیا روبه‌رو شدند.همکار بردیا که شاهد این جنایت بود در جریان تحقیق به کارآگاهان جنایی گفت: ساعت ۱۶ به دفتر کار در استودیوی ضبط صدا رفتم و وقتی وارد دفتر شدم ناگهان با جسد بردیا در اتاق ضبط صدا روبه‌رو شدم.در ادامه تحقیقات جنایی کارآگاهان دریافتند مقتول بر اثراصابت شش گلوله شلیک شده از یک سلاح کمری از فاصله‌ای نزدیک به قتل رسیده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ زمین در کلاردشت این ۳ نفر را بلعید / حامله شدن از جسد شوهر / خواننده زیرزمینی قتل را گردن نگرفت

Comments are closed.