اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ ۱۰ نشانه وجود انگل در بدن / حقایقی از بدن زنان که نمی دانستید! / غذاهایی که عفونت های بدنتان را تارومار می کنند

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ مهار سردردهای مزمن با مصرف منظم ۵ ویتامین! ؛ چگونه افکار منفی را از بین ببریم و تاثیرات افکار منفی بر زندگی چیست ؟ ؛  ۱۰ ماده غذایی فوق‌العاده برای پاک‌سازی عروق ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

۱۰ نشانه وجود انگل در بدن

تصور وجود انگل در بدن چیز ترسناکی است، اما بسیاری از افراد در بدن خود انگل دارند؛ اما از وجود آن بی‌خبرند. در ادامه با ۱۰ نشانه وجود انگل در بدن آشنا خواهید شد.انگل‌ها میکروارگانیسم‌هایی هستند که در بدن موجودات دیگر زندگی می‌کنند. ممکن است هر شخصی در بدنش انگل داشته باشد. این موضوع بسیار رایج‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید.برخی از انگل‌های رایج که می‌توانند به بدن یک فرد هجوم ببرند، عبارت‌اند از کرمک‌، کرم قلاب‌دار، لامبیا، کرم‌ نواری و تریشینلا هستند.از آنجا که انگل‌ها در اشکال و اندازه‌های مختلفی وجود دارند، طیف گسترده‌ای از علائم و نشانه‌ها را در بدن به وجود می‌آورند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تا به حال دقت کرده اید وقتی مرد ها و زن ها را صدا می زنید چطور به سمت شما بر می گردند؟ اگر این کار را امتحان کنید، خواهید دید که مردان تمام بدن خود را می چرخانند اما زن ها فقط سرشان را بر می گردانند. این مسأله به ساختار عضلات بر می گردد که در بدن زنان از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است. با این حال تحقیقات نشان می دهد گردن درد در میان زنان شایع تر از مردان است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

غذاهایی که عفونت های بدنتان را تارومار می کنند

سلامتی ثروت است. یکی ازچیزهایی که بر حفظ این ثروت اثر بسیاری دارد، غذای شماست. غذاهایی که با عوامل بیماری‌زای بدن مبارزه می‌کنند را می‌شناسید؟همانطور که بقراط به یکی از شاگردانش ‌گفت: بگذار غذای تو دوایت، و دوای تو غذایت باشد!بدن‌تان همواره در حال مبارزه با میکرب‌ها باکتری و ویروس‌های مختلف است و شما با خوردن غذاهای سالم و مناسب بدن خود را در این مبارزه یاری می‌کنید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مهار سردردهای مزمن با مصرف منظم ۵ ویتامین!

با مصرف روزانه چند نوع مولتی ویتامین یا برخی غذاهای خاص حاوی این ویتامین ها می توانید از بروز این سردردها پیشگیری کرده و یا آنها را تخفیف دهید. پزشک شما از طریق آزمایش خون می تواند به شما بگوید کمبود کدام ویتامین منجر به بروز سردرد در شما شده است.
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

چگونه افکار منفی را از بین ببریم و تاثیرات افکار منفی بر زندگی چیست ؟

داشتن یک روحیه ی شاد و مثبت اندیش ، در زندگی روز مره افراد تاثیر بسیار مهمی دارد. کسانی که روز خود را با افکار مثبت آغاز می کنند و تا پایان شب هرگونه فکر منفی را از خود دور می کنند ، زندگی شاد تری نسبت به دیگران دارند. اما دلیل به وجود آمدن افکار منفی چیست؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۱۰ ماده غذایی فوق‌العاده برای پاک‌سازی عروق

هر سرخرگ یک لوله عضلانی است که از ۳ لایه زیر تشکیل شده است:
اینتیما (لایه داخلی)
مدیا (یک لایه عضلانی که فشار بالا از قلب را کنترل می‌کند)
بافت ادونتیتیا (بافتی که سرخرگ‌ها ا به بافت‌های مجاور پیوند می‌دهد)

زمانی که داخل دیواره‌های داخلی سرخرگ‌ها پلاک تشکیل می‌شود، سرخرگ‌ها مسدود می‌شوند و مانع جریان خون می‌شوند. این پلاک‌ها از مواد مختلفی مانند چربی، کلسترول، کلسیم، مواد زائد سلولی و فیبرین به وجود می‌آیند. در ادامه به روش‌های طبیعی پاک‌سازی عروق اشاره کرده‌ایم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ ۱۰ نشانه وجود انگل در بدن / حقایقی از بدن زنان که نمی دانستید! / غذاهایی که عفونت های بدنتان را تارومار می کنند

Comments are closed.