اخبار روز حوادث ؛ فرشاد بی رحمانه مرا در اختیار ۸ دوست شیطان صفتش گذاشت ! / قاتل در مرز دستگیر شد؛ او مردی را که گمان می‌کرد با همسرش ارتباط دارد به آتش کشید

نگام ؛ حوادث _ پسر با هم‌دستی نامادری‌اش، پدر خود را به دره پرت کرد/ پای یک زن دیگر هم در میان است ؛ مرد خائن با زن بی حیا روی تخت بودند که زن حامله اش همه چیز را دید ! ؛ قاتل رستم بالای دار می‌رود/ چند چاقو پرت کردم، نفهمیدم به کی خورد ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

فرشاد بی رحمانه مرا در اختیار ۸ دوست شیطان صفتش گذاشت !

دختر ۱۷ ساله برای اینکه رازش برملا نشود هر شنبه پس از مدرسه به خلوتگاه پسر شیطان صفت رفت. پریا در مقابل بازپرس این پرونده سیاه قرار گرفت و گفت: وقتی سال اول دبیرستان را با نمرات خوب قبول شدم به پدرم اصرار کردم تا یک گوشی هوشمند تلفن همراه برایم بخرد. پدرم نیز گوشی تلفن زیبایی را به عنوان هدیه قبولی برایم خرید. از آن روز به بعد فقط وارد شبکه های اجتماعی می شدم و با دوستانم چت می کردم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قاتل در مرز دستگیر شد/ او مردی را که گمان می‌کرد با همسرش ارتباط دارد به آتش کشید

شامگاه ۲۶ دی پارسال به‌دنبال ناپدید شدن مردی به نام یاشار در شهرستان شوط آذربایجان غربی تیم ویژه‌ای از کارآگاهان جنایی برای یافتن وی ردیابی‌های خود را آغاز کردند.طولی نکشید که جسد سوخته‌ای با هویت فرد گم شده در بیابان‌های اطراف این شهرستان کشف شد.خیلی زود بازپرس کشیک قتل در محل جنایت حضور یافت و باقیمانده جسد سوخته به پزشکی قانونی انتقال یافت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پسر با هم‌دستی نامادری‌اش، پدر خود را به دره پرت کرد/ پای یک زن دیگر هم در میان است

نخستین روزهای مرداد امسال مردی جوان با پلیس تماس گرفت و از سقوط مرگبار خودروی پدرش به اعماق دره‌ای در شهرستان رامیان واقع در استان گلستان خبر داد. دقایقی بعد مأموران پلیس راهی محل حادثه شده و پس از بیرون کشیدن جسد مرد میانسال از داخل خودرو به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرا جسد برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد و رسیدگی به علت حادثه نیز در دستور کار مأموران قرار گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرد خائن با زن بی حیا روی تخت بودند که زن حامله اش همه چیز را دید !

در دوران دبیرستان تحصیل می کردم که یکی از بستگان همسایه مان چندین بار به خواستگاری ام آمد. خواستگارم تک فرزند خانواده بود اما هر بار پدرم به بهانه های مختلف با ازدواج ما مخالفت می کرد ولی من که به خسرو علاقه مند شده بودم آن قدر پافشاری کردم که پدرم به ازدواج ما رضایت داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قاتل رستم بالای دار می‌رود/ چند چاقو پرت کردم، نفهمیدم به کی خورد

بهمن ماه سه سال قبل،خبر درگیری دسته‌جمعی در شهرری خیابان دیلمان شمالی به کلانتری ۱۳۱ شهرری اعلام شد.با حضور مأموران در محل مشخص شد در یک نزاع دسته‌جمعی، جوانی ۲۲ساله به نام رستم مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و با وجود انجام اقدامات درمانی، به علت شدت اصابت ضربات چاقو به قسمت‌های حیاتی بدن فوت کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ فرشاد بی رحمانه مرا در اختیار ۸ دوست شیطان صفتش گذاشت ! / قاتل در مرز دستگیر شد؛ او مردی را که گمان می‌کرد با همسرش ارتباط دارد به آتش کشید

Comments are closed.