اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ در این ساعت های روز اگر غذا بخورید خیلی زود لاغر می شوید / از بین بردن موهای زائد با دو ماسک خانگی / مواد غذایی که برای تقویت اعصاب مفیدند / ترک های پوستی در بارداری، ژنتیکی هستند؟

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ اگر آسپرین مصرف می کنید حتما این مطلب را بخوانید ؛ چقدر شامپو به موهایم بزنم؟ ؛  خواص کنجد برای سلامتی ؛ رنگ‌های کبودی در بدن به چه معنا هستند؟ ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

در این ساعت های روز اگر غذا بخورید خیلی زود لاغر می شوید

چطور به سرعت وزن کم کنیم؟ برای اینکه لاغر شویم کدام وعده را بیشتر میل کنیم؟آیا می خواهید خیلی سریع وزن کم کنید و به تناسب اندام برسید؟ کلید این کار خوردن غذا در زمان های خاصی از روز می باشد. کاهش وزن در شب اتفاق نمی افتد، اما با انجام عادت های ساده می توانید باعث چربی سوزی شکم خود شوید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

از بین بردن موهای زائد با دو ماسک خانگی!

موهای زائد بر روی صورت یا هر جای دیگر خوشایند نیست و از جذابیت انسان می کاهد. در این مقاله دو ماسک آسان و در عین حال موثر برای از بین بردن موهای زائد یاد می دهیم . این دو ماسک زیبایی خانگی نه تنها موهای زائد را از بین می برد، بلکه پوست را هم درخشان می کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مواد غذایی که برای تقویت اعصاب مفیدند

احساس ، کوفتگی، بی‌حالی و بی‌میلی به‌کار عارضه‌ای است که در بین افراد جامعه شیوع نسبتا زیادی دارد. این اختلال چنانچه ادامه یابد موجب کاهش کارایی و اتلاف انرژی در انسان می‌شود.این اختلال با وجود اینکه به‌ظاهر مشکل بزرگی به‌نظر نمی‌رسد اما چنانچه ادامه یابد موجب کاهش کارایی و در واقع اتلاف انرژی در انسان می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ترک های پوستی در بارداری، ژنتیکی هستند؟

آیا امکان جلوگیری از ترک های پوستی در بارداری وجود دارد؟ آیا درمان این ترک های پوستی موفقیت آمیز است؟ ممکن است با دیدن خطوط سفید بر روی شکم در طول بارداری تعجب کنید و این مورد امکان دارد سبب کاهش اعتماد به نفس و احساس ناامیدی درفرد شود. ولی تغییرات پوستی در بارداری و تغییرات بدن در بارداری از موارد غیر قابل اجتناب هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کسانی که سابقه سکته قلبی دارند باید روزانه یک قرصآسپرین بچه که حدود ۸۰ تا ۱۰۰میلی‌گرمی است را تا پایان عمر مصرف کنند. همچنین افرادی که عمل جراحی بایپس عروق کرونر شده‌اند و رگ‌های قلب‌شان پیوند شده است یا بیمارانی که رگ قلب‌شان تنگی یا گرفتگی داشته و آنژیوپلاستی شده‌اند و استنت یا فنر دارند باید روزانهآسپرین بخورند. بیمارانی که تنگی عروق دارند، اما عمل جراحی نشده واستنت هم ندارند و با درمان دارویی کنترل می‌شوند نیز باید روزانه از این دارو استفاده کنند

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چقدر شامپو به موهایم بزنم؟

شستشوی موها به حفظ سلامت موها کمک زیادی می کند، در این مورد مقدار شامپویی که به موها می زنید مهم است که معمولا گمان می شود هر چه بیشتر شامپو بزنید بهتر است

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خواص کنجد برای سلامتی

دانه های کنجد در دوران باستان به دلیل مزایایی که داشتند، همانند طلا با ارزش بودند. این دانه های ریز نه تنها میان وعده ای خوشمزه محسوب می شوند، بلکه به بهبود بسیاری از وضعیت های پزشکی و ارتقای سلامت عمومی کمک می کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رنگ‌های کبودی در بدن به چه معنا هستند؟

زمانی که رگ های خونی کوچک در پوست آسیب می بینند، کبودی ها شکل می گیرند. با گذشت زمان، کبودی تغییر رنگ می دهد زیرا خون زیر پوست تجزیه شده و کبودی بهبود می یابد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ در این ساعت های روز اگر غذا بخورید خیلی زود لاغر می شوید / از بین بردن موهای زائد با دو ماسک خانگی / مواد غذایی که برای تقویت اعصاب مفیدند / ترک های پوستی در بارداری، ژنتیکی هستند؟

Comments are closed.