اخبار روز حوادث ؛ پرداخت ۵ میلیون تومان به خانواده متوفیان زلزله کرمانشاه / سقوط سانتافه عروس و داماد به ته دره و مرگ داماد؛ آن‌ها در حال فیلم‌برداری عروسی بودند+ عکس / جزییات شکنجه دختر ۳ ساله مرندی توسط پدرش؛ هدف از انتشار فیلم آزار در فضای مجازی چه بود؟/ تجاوز مرد دو تابعیتی به منشی مطب ؛ بازبینی دوربین‌های مطب + عکس

نگام ؛ حوادث ؛ لرستان و کهگیلویه و بویراحمد در صدر آمار خودکشی/خودکشی‌ها بی‌ارتباط با بیکاری نیست ؛ اخاذی دوست تلگرامی از زن شوهردار / «عکس عروسی‌م را فرستادم، شروع به تهدید کرد» ؛ خودکشی یک زندانی در فشافویه!  ؛ احتمال طغیانی شدن رودخانه‌های گلستان ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

پرداخت ۵ میلیون تومان به خانواده متوفیان زلزله کرمانشاه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اشاره به وجود ۶۲۱ پرونده متوفی زلزله ۲۱ آبان سال ۹۶ کرمانشاه گفت: خانواده های این افراد علاوه بر پنج میلیون تومانی که به صورت بلاعوض دریافت کرده اند؛ تا یک هفته آینده پنج میلیون تومان دیگر نیز دریافت خواهند کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سقوط سانتافه عروس و داماد به ته دره و مرگ داماد/ آن‌ها در حال فیلم‌برداری عروسی بودند/ عکس

سقوط خودروی عروس و داماد آملی در حین فیلمبرداری در یک منطقه ییلاقی در بخش لاریجان این شهرستان به مرگ داماد و مصدومیت عروس منجر شد.این حادثه عصر جمعه در ارتفاعات بیش از ۲ هزار متری منطقه ‘نمارستاق ‘ رخ داد.شاهدان عینی گفتند که عروس و داماد که قرار بود هفته آینده عروسی بگیرند، به همراه گروه فیلمبرداری در حال ضبط تصاویر پیش از آغاز زندگی مشترکشان در این منطقه بودند که خودروی سانتافه آنها به دره سقوط کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جزییات شکنجه دختر ۳ ساله مرندی توسط پدرش/ هدف از انتشار فیلم آزار در فضای مجازی چه بود؟

دختربچه سه‌ساله مرندی که قربانی انتقام‌گیری پدرش از مادرش شده ‌بود، بعد از چند روز شکنجه از سوی پدر توسط پلیس پیدا شد. این در حالی است که آسیب‌های شدیدی به بدن این دختر وارد شده است.چند روز قبل فیلم دلخراشی از گریه‌های کودک سه‌ساله‌ای در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد این کودک از سوی مردی مورد توهین قرار گرفته و مرد با واردکردن ضربات شیء مانند کمربند بر بدن کودک می‌کوبد. وضعیت دلخراش این کودک و باج‌خواهی مردی که در فیلم صحبت و مدام تکرار می‌کرد نگاه کن! نگاه کن!

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تجاوز مرد دو تابعیتی به منشی مطب / بازبینی دوربین‌های مطب / عکس

سرهنگ علی ولیپور گودرزی، در توضیح این خبر گفت: در تاریخ ۲۹تیرماه پرونده ای با موضوع “آزار و اذیت منشی خانم در کلینیک دندانپزشکی” از کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد. شاکیه پس از حضور در اداره شانزدهم به کارآگاهان گفت : فردی به عنوان بیمار به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کرد اما با سوء استفاده از خلوتی داخل کلینیک به سمت من حمله ور شد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش خبر داد : لرستان و کهگیلویه و بویراحمد در صدر آمار خودکشی/خودکشی‌ها بی‌ارتباط با بیکاری نیست

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اخاذی دوست تلگرامی از زن شوهردار / «عکس عروسی‌م را فرستادم، شروع به تهدید کرد»

زن جوان با حضور در دادسرا از مزاحمت های مردی سخن گفت که او را مجبور کرد دور از چشم شوهرش کاری برخلاف میل خود انجام دهد.فرناز ۲۸ ساله در حالی که اشک شوق از چشمانش جاری شده بود با بغضی شکسته به بازپرس گفت: وقتی برخی دوستانم از ارتباطات و دوست یابی های خودشان در شبکه های اجتماعی تلفن همراه سخن می گفتند من احساس حقارت می کردم. این گونه بود که پدرام، شوهرم را مجبور کردم تا برایم گوشی هوشمند بخرد نداشتن سرگرمی و تنهایی در منزل بهانه ام برای خرید گوشی بود،

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خودکشی یک زندانی در فشافویه!

مصطفی محبی در نشست خبری، گفت: ما در سال جاری در پیگیری‌هایی که کردیم بحمدالله  از ابتدای امسال تا کنون ۲۳۳۳ مورد بازدید قضات از زندان را داشتیم و حضور قضات در زندان به ما بسیار کمک می کند.وی افزود: در بازدید قضات به مشکلات زندانیان اعم از آزادی مشروط تا مشکلات دیگر مددجویان رسیدگی می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

احتمال طغیانی شدن رودخانه‌های گلستان

معاون پیش بینی و توسعه هواشناسی گلستان از پیش بینی وقوع بارش های رگباری و طغیانی شدن رودخانه های استان خبر داد.محمدرضا رحمان‌ نیا اظهار کرد: از امشب به تدریج منطقه ما تحت تاثیر جریانات خنک و مرطوب شمالی قرار می گیرد و شاهد وزش شدید باد، مواج شدن دریا، و رگبار های پراکنده در مناطق کوهپایه ای و کوهستانی خواهیم بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ پرداخت ۵ میلیون تومان به خانواده متوفیان زلزله کرمانشاه / سقوط سانتافه عروس و داماد به ته دره و مرگ داماد؛ آن‌ها در حال فیلم‌برداری عروسی بودند+ عکس / جزییات شکنجه دختر ۳ ساله مرندی توسط پدرش؛ هدف از انتشار فیلم آزار در فضای مجازی چه بود؟/ تجاوز مرد دو تابعیتی به منشی مطب ؛ بازبینی دوربین‌های مطب + عکس

Comments are closed.