اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ اگر پنیر را با هندوانه می‌خورید؛ بخوانید / پاکسازی ریه به آسانی آب خوردن/ درمان زود انزالی و هر آنچه باید در مورد این مشکل مردانه بدانید/ کوچک کردن شکم و پهلو با ۴ راهکار!

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ بهترین روش‌های خانگی برای کاهش سرعت سفید شدن مو‌ها ؛ پیشگری از بروز سردردهای مزمن با مصرف ویتامین ؛ رابطه جنسی بعد از سقط جنین در چه صورت مجاز است ؛ تاثیر شگفت انگیز تفاله چای در زیبایی  ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

اگر پنیر را با هندوانه می‌خورید؛ بخوانید

پنیر از لبنیاتی است که بیشترین مصرف را در خانه‌ها دارد و مواد غذایی مختلفی را با پنیر می‌خوریم بدون اینکه از عوارض آنها با خبر باشیم.ولی لازم است بدانید که خوردن بعضی از مواد غذایی با پنیر برایمان مضر است و دانستن مضرات مواد غذایی با پنیر به رعایت بعضی نکات و حفظ سلامتیمان کمک می‌کند. درادامه مواد غذایی‌ای معرفی می‌شوند که خوردن این مواد غذایی با پنیر ممنوع است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

یکی از راه های موثر برای داشتن ریه های سالم ، انجام ورزش است. ورزش های قلبی – عروقی (که باعث می شوند توانایی قلب برای پمپ کردن بالا برود و خون بیشتری به عضلات برسد) تاثیر زیادی در تقویت سیستم تنفسی دارد. می توان با ۳۰ دقیقه پیاده روی در روز شروع  کرد و کم کم با سرعت بیشتری پیاده روی انجام داد. اگر مشکل جسمی خاصی ندارید، مانند کمر درد یا زانو درد، می توانید ابتدا آهسته و سپس با سرعت ،شروع به دویدن کنید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

درمان زود انزالی و هر آنچه باید در مورد این مشکل مردانه بدانید

زودانزالی نوعی مشکل جنسی در بین مردان است. در شرایط ابتلا به زود انزالی فرد زودتر از آنچه خودش یا شریک جنسی وی تمایل داشته باشند، انزال انجام می شود.مهم ترین نشانه زود انزالی ناتوانی فرد برای به تاخیر انداختن انزال است که بعد از دخول رخ می دهد. به هرحال مشکل زود انزالی در هر شرایطی حتی در زمان خود ارضایی ممکن است رخ دهد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کوچک کردن شکم و پهلو با ۴ راهکار!

اولین گام برای کوچک کردن شکم، در پیش گرفتن یک رژیم غذایی مناسب و مصرف مواد غذایی سالم و مصرف مایعات است.گام دوم انجام دادن حرکات و تمریناتی است که سبب کوچک کردن شکم و باریک شدن کمر می شود. این تمرینات می تواند شامل حرکات شانه، دور کمر و دیگر حرکات مخصوصی باشد که شما را به هدف نزدیک می کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بهترین روش‌های خانگی برای کاهش سرعت سفید شدن مو‌ها

سفید شدن مو بر اثر از دست دادن پیگمنت‌ها (دانه های) رنگی مو اتفاق می‌افتد.در واقع درست‌تر است بگوییم، سفید شدن مو وقتی روی می‌دهد که مو‌های تازه رشد کرده از پیگمنت‌های رنگی کمی برخوردارند. ابتدا دلایل این اتفاق را سریع مرور خواهیم کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پیشگری از بروز سردردهای مزمن با مصرف ویتامین

با مصرف روزانه چند نوع مولتی ویتامین یا برخی غذاهای خاص حاوی این ویتامین ها می توانید از بروز سردردها پیشگیری کنید یا آن ها را کاهش دهید.ویتامین ب ۱۲:برای تولید سلول های قرمزخون و سوخت و ساز چربی ها و کربوهیدرات ها ضروری است. کمبود این ویتامین تمام بافت ها را از اکسیژن محروم می سازد و در نتیجه به مزمن شدن سردرد منجرمی شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رابطه جنسی بعد از سقط جنین در چه صورت مجاز است

بعد از سقط جنین زوجین یک دوره عزاداری در پیش رو دارند که برای هر زوج متفاوت است.
معمولا بعد از سقط جنین، زن از نظر فکری و ذهنی به هم میریزد که حتی با وجود آمادگی جسمی شاید نتواند رابطه جنسی راتجربه کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تاثیر شگفت انگیز تفاله چای در زیبایی

تفاله چای یکی از بهترین ماسک های زیبایی و از جمله پرخاصیت ترین داروهای گیاهی به شما می آید.

پس از نوشیدن چای، تفاله یا کیسه چای را دور نریزید و بگذارید خنک شود. سپس به شکل ماسک روی پوست تان قرار دهید.

سیاهی دور چشم

تفاله چای خنک شده و پیچیده داخل دستمال تمیز یا چای کیسه‌ای خنک شده را روی چشم‌هایتان بگذارید و اجازه دهید چند دقیقه‌ای بماند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید