اخبار روز حوادث ؛ پشت پرده شوم سفر مجرّدی مردان عراقی‌ به مشهد / مادرم را شبانه دزدیدند، کلیه‌هایش را درآوردند و ۱۰۰ میلیون فروختند / سمیه ۱۸ ساله از وحید ۱۵ ساله آبستن شد ؛ ۸ روز در ویلا چه گذشت؟!/ مسمومیت ۵۰ نفر از اهالی بجنورد با عامل ناشناخته

نگام ؛ حوادث _ روایت دست اولی از نجات دختری که به خاطر شکست عشقی اقدام به خودکشی کرد  ؛ پدرکشی، برای پایان دادن به مشکلات ؛ عکسم را که فرستادم گفت هم باید به من پول بدهی،هم رابطه داشته باشی وگرنه عکست را برای شوهرت می فرستم  ؛ گروگانگیری در انزلی، رهایی گروگان در یاسوج ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

پشت پرده شوم سفر مجرّدی مردان عراقی‌ به مشهد

زیارت از ریشه «ز و ر» به معنای عدول، روی گرداندن و مایل‌ شدن از چیزی به چیزی است. به زیارت‌کننده، «زائر» می‌‌گویند؛ چون وقتی به دیدار کسی می‌رود، از جز او رومی‌گرداند.اما امروز بیشتر زائران -چه داخلی و چه خارجی- اهداف و مقاصد دیگری، جز زیارت دارند و به قول شاعر: چه خوش بود که بر آید به یک کرشمه دو کار / زیارت شه عبدالعظیم و دیدن یار

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مادرم را شبانه دزدیدند، کلیه‌هایش را درآوردند و ۱۰۰ میلیون فروختند

چندی پیش پسر جوانی به دادسرا رفت و از ربوده شدن مادرش خبر داد و گفت: دیشب داخل خانه نشسته بودیم که زنگ در را زدند. مرد ناشناسی پشت در بود.او ادامه داد: در را با آیفون باز کردم تا بخواهم خودم را به مقابل در برسانم چند مرد وارد خانه‌مان شدند. آنها با تهدید دست و پا و دهانم را بستند و درحالی که دستمالی روی دهان مادرم گذاشته بودند او را به زور از خانه بیرون بردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سمیه ۱۸ ساله از وحید ۱۵ ساله آبستن شد / ۸ روز در ویلا چه گذشت؟!

سمیه ۱۸ ساله از ترس نامادری اش در یک گورستان ۸ روز را سپری کرد اما سپس سر از خانه یک پسر ۱۵ ساله درآورد. سمیه، ۱۸ ساله گفت: یکسال پیش نامادری ام با یک بهانه واهی برادر کوچکم را کتک زد من در حالت عصبانیت ساعت دیواری را برداشتم و با آن ضربه محکمی به سرش کوبیدم نامادری ام بیهوش شد و من که خیلی ترسیده بودم کیفم را برداشتم و از خانه فرار کردم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مسمومیت ۵۰ نفر از اهالی بجنورد با عامل ناشناخته

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از مسمومیت ۵۰ نفر از شهروندان صندل آباد این شهرستان خبر داد. سرهنگ علی پاکدل اظهار کرد: ساعات اولیه بامداد امروز طی اخبار واصله و تماس شهروندان مبنی بر مسمومیت تعدادی از اهالی صندل آباد، بلافاصله مامورین انتظامی در محل حاضر شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

روایت دست اولی از نجات دختری که به خاطر شکست عشقی اقدام به خودکشی کرد

آن روز هم مثل همه روزهای زوج هفته که بعد از فراغت از کار به باشگاه ورزشی می‌روم با عجله به سمت ماشین رفتم تا هر چه سریع‌تر به مقصد برسم.کمتر از ۱۰ دقیقه خودم را به باشگاه رساندم و طبق معمول به‌دنبال جایی برای پارک کردن می‌گشتم که چشمم به صحنه عجیبی افتاد که بیشتر شبیه فیلم‌ها بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پدرکشی، برای پایان دادن به مشکلات

در تاریخ ۲۱ مرداد ماه جاری از طریق بیمارستان امام حسین(ع) وقوع یک فقره مرگ مشکوک ناشی از مسمومیت به کلانتری اعلام شد که بلافاصله پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک تشکیل و برای ادامه رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

عکسم را که فرستادم گفت هم باید به من پول بدهی،هم رابطه داشته باشی وگرنه عکست را برای شوهرت می فرستم

فرناز ۲۸ ساله درحالی‌که اشک از چشمانش جاری شده بود، به بازپرس گفت: وقتی برخی دوستانم از ارتباطات و دوست‌یابی‌های خودشان در شبکه‌های اجتماعی تلفن‌ همراه سخن می‌گفتند، من احساس حقارت می‌کردم. این‌گونه بود که پدرام، شوهرم را مجبور کردم تا برایم گوشی هوشمند بخرد. نداشتن سرگرمی و تنهایی در منزل بهانه‌ام برای خرید گوشی بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

گروگانگیری در انزلی، رهایی گروگان در یاسوج

سردار مهدی انصاری افزود: در پی ارجاع یک فقره نیابت قضایی از سوی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرانزلی استان گیلان و در راستای اجرای دستور دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد مبنی بر ربایش جوانی ۳۵ ساله‌ و انتقال وی به استان کهگیلویه و بویراحمد، با توجه به حساسیت موضوع مراتب شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

 

 

 

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ پشت پرده شوم سفر مجرّدی مردان عراقی‌ به مشهد / مادرم را شبانه دزدیدند، کلیه‌هایش را درآوردند و ۱۰۰ میلیون فروختند / سمیه ۱۸ ساله از وحید ۱۵ ساله آبستن شد ؛ ۸ روز در ویلا چه گذشت؟!/ مسمومیت ۵۰ نفر از اهالی بجنورد با عامل ناشناخته

Comments are closed.