اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ خوراکی‌های تقلبی را بشناسید / چرا شکم مردان بعد از ازدواج بزرگ می شود؟/ ۹ خوردنی برای کاهش اضطراب / بعد از ۴۰ سالگی چطور پوستی محکم و شاداب داشته باشیم

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ پروتز سینه موجب سرطان می شود؟  ؛ این افراد، کمتر به سرطان مبتلا می‌شوند! ؛ آیا خود شیفته‌ها هم می‌توانند عاشق شوند؟ ؛ چرا دیگران شما را دوست ندارند / ۱۱ راز جذابیت انسان های دوست داشتنی ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

خوراکی‌های تقلبی را بشناسید

ماستتان کِش می‌آید؟ شیرتان مزه آب می‌دهد؟ عسل چطور، مزه شکر می‌دهد؟ از رب گوجه فرنگی بگویید؟ بی‌رنگ و بوست؟ نانی که می‌خرید خمیری است؟ آبلیمو بوی تند می‌دهد؟ برای همه ما پیش آمده که یکی از صدها مواد غذایی بازار را خریده باشیم، اما رنگ و مزه‌اش واقعی نباشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اگر دقت کرده باشید مردان بعد از ازدواج دچار اضافه وزن می شوند و تناسب اندامشان به هم می خورد. زوج های جوان به طور طبیعی بعد از ازدواج یکی از سرگرمی های زوج های جوان خوردن انواع مختلف خرواکی ها و غذاها است.زوج هایی که به تازگی ازدواج کرده اند در معرض افزایش وزن هستند این نتیجه ی تحقیقاتی است که در سال ۲۰۱۲ انجام شد و طبق آن مردان بعد از ازدواج حدود ۲۴ پوند در طول ۵ سال بعد از ازدواج افزایش وزن را تجربه می کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۹ خوردنی برای کاهش اضطراب

اضطراب در قرن حاضر اختلال شایعی است که میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می‌دهد.علائم این اختلال متفاوت بوده و برخی افراد فقط در برخی مواقع آن را تجربه می‌کنند. با این حال در صورتی که فردی علائم اضطراب را برای بیش از شش ماه داشته باشد، ممکن است به “اختلال اضطراب فراگیر” (GAD) دچار شده باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بعد از ۴۰ سالگی چطور پوستی محکم و شاداب داشته باشیم

زنان زمانی که به ۴۰ سالگی می رسند یکی از بزرگترین آرزوهایشان این است که پوستشان را صاف نگه دارند. اگر چه بروز علایم پیری اجتناب ناپذیر ایت ولی بسیاری از زنان میدانندکه باتمرین عادت هایی خاص می توانند روند پیری را به تاخیر بیندازند و مدت زمانی طولانی تر پوستشان را جوان نگه دارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پروتز سینه موجب سرطان می شود؟

دکتر آسیه الفت بخشجراح عمومی و مدیر گروه مرکز تحقیقات پستان جهاد دانشگاهی درباره عمل جراحی پروتز سینه، گفت: پروتز سینه مانند پروتزهایی که در جاهای دیگر بدن استفاده می‌شود، ضرورت‌های خاصی داشته و نباید بی‌دلیل استفاده شود. معمولا این اعمال از نظر زیبایی شناسی در زنان بخصوص زنان جوان حائز اهمیت است و در بعضی از موارد برای رفع مشکلات ظاهری بدن ناچار به پروتزگذاری هستیم. در عین حال این نوع اعمال نیز عوارض و خطراتی دارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

این افراد، کمتر به سرطان مبتلا می‌شوند!
امروزه ترس از سرطان بسیار همه‌گیر شده است، به خصوص به دلیل آن که ابتلا به این بیماری کشنده به همه چیز از مصرف شکر گرفته تا استفاده از تلفن همراه بستگی دارد.طبق گفته موسسه ملی سرطان آمریکا، انتظار می‌رود وضعیت وحشتناک ابتلای حدود یک میلیون و ۷۳۵ هزار نفر در ایالات متحده در پایان سال ۲۰۱۸ رخ دهد.
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

آیا خود شیفته‌ها هم می‌توانند عاشق شوند؟

هر کسی که یک خود شیفته او را دوست دارد با تعجب از خود می‌پرسد: «آیا واقعا او عاشق من است؟»، «آیا واقعا من را قبول دارد؟». در چنین رابطه‌ای طرفین مدام بین عشق و درد، ماندن و رفتن و شک و اطمینان دست و پا می‌زنند، اما انگار هیچکدام را نمی‌توانند انجام دهند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چرا دیگران شما را دوست ندارند / ۱۱ راز جذابیت انسان های دوست داشتنی

چرا دیگران شما را دوست ندارند : چرا دیگران دوستتان ندارند ؟ علت اینکه بیشتر روابط به جدایی ختم میشود چیست ؟ چرا احساس میکنید کسی دوستتان ندارد ؟ در اینجا با مقاله ای درباره رازهای دوست داشتنی بودن ، خودشناسی و نکاتی مهم در افرادی که کسی دوستشان ندارند در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ خوراکی‌های تقلبی را بشناسید / چرا شکم مردان بعد از ازدواج بزرگ می شود؟/ ۹ خوردنی برای کاهش اضطراب / بعد از ۴۰ سالگی چطور پوستی محکم و شاداب داشته باشیم

Comments are closed.