اخبار روز حوادث ؛ شکایت دختر جوان از راننده فریبکار ؛ از من سوء استفاده کرد / وقتی فهمیدم زنم از من حامله نشده است دنیا روی سرم خراب شد ! / زنده زنده سوختن ۲ کودک مشهدی در خانه‌شان / مرد مبتلا به ایدز با هدیه دادن کلیه‌اش به مهندس جوان باعث مرگ او شد؛ همسر مهندس هم ایدز گرفت

نگام ؛ حوادث _ دو جوان مست آبادانی گوش و انگشت مرد گل فروش را بریدند  ؛ اعترافات دردناک دختر ۱۴ ساله‌ای که در سرویس بهداشتی زایمان کرد ؛ آزار و اذیت دختر جوان به بهانه مشاوره درسی/برای دیدن «کلکسیون کلاه و شکلات» به خانه مشاور رفت  ؛ سارقان در جواب دستور ایست پلیس، شلیک کردند ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

شکایت دختر جوان از راننده فریبکار / از من سوء استفاده کرد

یک زن جوان با حضور در کلانتری ( میرزاکوچک خان) از مرد جوان راننده پراید شکایت کرد. این زن مدعی است مرد جوان او فریب داده و او را وارد یک رابطه پنهانی کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

وقتی فهمیدم زنم از من حامله نشده است دنیا روی سرم خراب شد !

مائده ۲۲ساله در حالی که در مقابل بازپرس پرونده قرار گرفت بیان کرد: آن روز به دلیل یک موضوع جزئی با مهران، همسرم مشاجره کردم و با ناراحتی از منزل بیرون آمدم. در همین حال یک پژو مقابلم متوقف شد و من هم با دادن آدرس خانه مادرم به عنوان مسافر سوار خودرو شدم. راننده که از جلو هرازگاهی نگاهی به من می انداخت علت ناراحتی ام را پرسید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زنده زنده سوختن ۲ کودک مشهدی در خانه‌شان

ساعت ۱۹ و ۱۶ دقیقه شنبه ۲۷ مرداد، ساکنان منطقه سیدی در حومه مشهد با شنیدن صدای فریادهای سه کودک همسایه از خانه‌هایشان بیرون ریختند. پسر ۵ ساله‌ای در برابر خانه آجری کوچک ایستاده بود و با فریادهای کودکانه‌اش از مردم کمک می‌خواست او برای نجات خواهر و برادرش که میان شعله‌های آتش گرفتار شده بودند ضجه می‌زد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرد مبتلا به ایدز با هدیه دادن کلیه‌اش به مهندس جوان باعث مرگ او شد/ همسر مهندس هم ایدز گرفت

خانواده یک مهندس پرواز که پسرشان بر اثر سهل‌انگاری کادر یک بیمارستان مبتلا به ویروس ایدز شده و جانش را از دست داده بود صبح دیروز با حضور در شعبه دوم دادگاه کیفری با شکایت از وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی خواستار دریافت دیه پسرشان شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دو جوان مست آبادانی گوش و انگشت مرد گل فروش را بریدند

شنبه ۲۷ مرداد ماه امسال ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه ۲ پسرجوان سوار بر موتور وارد خیابان امیری آبادان شدند و در حالیکه شمشیر به دست بودند شروع به فحاشی و عربده کشی کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اعترافات دردناک دختر ۱۴ ساله‌ای که در سرویس بهداشتی زایمان کرد

پدرم خیلی زود به سوی خلاف کشیده شد و به مصرف مواد مخدر روی آورد. پس از آن هم با مادر من ازدواج کرد ولی دست از خلافکاری هایش برنداشت تا این که ۱۶سال قبل زمانی که من ۲ ساله بودم طی یک درگیری در مجلس عروسی دستش به خون آلوده شد و به چنگ قانون افتاد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آزار و اذیت دختر جوان به بهانه مشاوره درسی/برای دیدن «کلکسیون کلاه و شکلات» به خانه مشاور رفت

سرهنگ علی ولیپور گودرزی، گفت: در ۱۱ مرداد ماه پرونده‌ای با موضوع آزار و اذیت از کلانتری ۱۰۲ پاسداران به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در آن خانم جوانی حدودا ۳۰ ساله مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سارقان در جواب دستور ایست پلیس، شلیک کردند

یکی از تیم‌های پاسگاه انتظامی لطف‌ا… هنگام گشت‌زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه سواری ام‌وی‌ام ۳۱۵ با دو سرنشین جوان مظنون و به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده بدون توجه به دستور پلیس با سرعت سرسام‌آوری متواری شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ شکایت دختر جوان از راننده فریبکار ؛ از من سوء استفاده کرد / وقتی فهمیدم زنم از من حامله نشده است دنیا روی سرم خراب شد ! / زنده زنده سوختن ۲ کودک مشهدی در خانه‌شان / مرد مبتلا به ایدز با هدیه دادن کلیه‌اش به مهندس جوان باعث مرگ او شد؛ همسر مهندس هم ایدز گرفت

Comments are closed.