اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ ۱۵ چیز عجیبی که خبر ندارید انرژی تان را می گیرند و شما را خسته می کنند / ۹ خوردنی برای کاهش اضطراب/ مشکلات جنسی سالمندان/ چگونگی تشخیص لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ با نوشیدن صحیح آب لاغر می شوید! ؛ افزایش انرژی بدن با خوشمزه های حاوی پروتئین  ؛ ایجاد شوره سر با کمبود این ریز مغذی در بدن  ؛ سه اختلال روانی شایع ایرانی‌ها ؛ برای کاهش وزن بیشتر، بعد از ورزش این کارها را حتما انجام دهید!! ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

۱۵ چیز عجیبی که خبر ندارید انرژی تان را می گیرند و شما را خسته می کنند

شاید به خودتان افتخار کنید که می توانید همزمان چند کار را انجام دهید، اما حقیقت آن است که این چند کار را همزمان انجام نمی دهید، بلکه یک کار را رها و سراغ کار دیگری می روید. وقتی هر بار سعی می کنید دوباره روی کارتان تمرکز کنید، گلوکز اکسیژن دار موجود در مغزتان را مصرف می شود، در نتیجه خسته می شوید و توانایی کمتری برای انجام کارهایتان خواهید داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۹ خوردنی برای کاهش اضطراب

تغییرات در سبک زندگی بی‌تردید در مدیریت و کنترل اضطراب نقش به سزایی دارد و از این میان دنبال کردن یک رژیم غذایی مناسب سرشار از سبزیجات، میوه، حبوبات، غلات کامل و پروتئین خالص برای کاهش اضطراب بسیار موثر است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مشکلات جنسی سالمندان

چگونه بعد از ۵۰ سالگی رابطه جنسی داشته باشیم ؟ مردان سالمند در رابطه جنسی چگونه اند ؟ در اینجا با مقاله ای درباره آموزش مسائل جنسی ، مردان بعد از ۵۰ سالگی در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چگونگی تشخیص لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی

بازار لوازم بهداشتی و آرایشی پر شده است از کالاهای قاچاق و آسیب‌رسان به سلامت مردم، اما کارشناسان برای جلوگیری از توزیع و ورود این اقلام به بازار و نحوه شناسایی و تشخیص اجناس جعلی از اصل راهکارهایی دارند که با رعایت آن می‌توان عرصه را برای فروش آنها تنگ کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آب نقش بسیار زیادی در سم‌زدایی و از بین بردن مواد زائدی دارد که به بدن شما آسیب می‌رساند و سیستم بدن را پاکسازی می‌کند؛ آب عضلات را روان کرده و بنابراین باعث افزایش انعطاف پذیری بدن می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

افزایش انرژی بدن با خوشمزه های حاوی پروتئین

پروتئین جزء حیاتی هر سلول از بدن شما است. این ماده مواد اولیه ساخت و بازسازی بافت‌ها از جمله ماهیچه‌ها، استخوان و پوست را فراهم می‌کند. علاوه بر آن پروتئین‌ها باعث فعال شدن آنزیم‌هایی می‌شوند که سوخت و ساز و متابولیسم شما را افزایش می‌دهد. بنابراین با بالا رفتن سوخت و ساز، افزایش انرژی با پروتئین چطور ممکن است؟ چگونه این ماده کمک می‌کند تا در طول روز به عنوان یک ورزشکار یا شخصی که مشغله کاری زیادی دارد، سطح انرژی خود را حفظ کرده و از خستگی در امان بمانید؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ایجاد شوره سر با کمبود این ریز مغذی در بدن

یک متخصص پوست گفت: مبتلایان به شوره سر یا قارچ‌های پوستی مقاوم به درمان ممکن است از فقر زینک رنج ببرند.محبوبه مبشری اظهار کرد: شوره سر یا پوسته ریزی عارضه‌ای است که بخش قابل توجهی به آن مبتلا هستند یا حداقل یک بار آن را تجربه کرده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

افسردگی، استرس و پرخاشگری ؛ سه اختلال روانی شایع ایرانی‌ها

خیلی‌ها می‌گویند حال روحی مردم ایران چندان خوب نیست و اختلالات و رفتارهایی که نشان می‌دهد این اختلالات وجود دارند بیشتر خودش را نشان می‌دهد. به خصوص مشکلاتی که در چند ماه اخیر ایجاد شده بر جامعه تاثیر گذاشته و آمارهای رسمی و غیررسمی حدس و گمان‌های مردم را تایید می‌کند.
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

برای کاهش وزن بیشتر، بعد از ورزش این کارها را حتما انجام دهید!!

کاهش وزن برای خیلی از افرادی که اضافه وزن دارند سخت ترین کار است. باید به شما بگوییم که انجام دادن یک سری از کارها بعد از ورزش کردن می تواند به کاهش وزن بیشتر شما کمک کند. این کارها عبارتند از

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید